Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 195
Имам ли право да пия кафе.. Работя в заведение и пия по 1 капучино и следобед бяло фрапе..?
Виж целия пост
# 196
Имам ли право да пия кафе.. Работя в заведение и пия по 1 капучино и следобед бяло фрапе..?

Да, по едно кафе на ден няма да е проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Махни поне едно от двете. Или пий безкофеиново.
Виж целия пост
# 198
Бих желала да се включа в групата, ама най-добре като мина преглед на 29ти. Още ми е рано, а и чертичката ми е доста бледа все още. Иначе по мои изчисления съм за 24 февруари. Успех на всички момичета в групата.
[video][/video]
Виж целия пост
# 199
Здравейте и от мен Simple Smile На 04.06 видях двете черти. Ходих на преглед, за да установят бременността, но още не съм чула сърчице. В момента съм в 5г.с. и 3 дни, с последна менструация на 09.05.
На мен засега не ми се гади, но измалявам много бързо. Към два- три часа вече се чувствам все едно съм изминала километри и ме болят крака, кръст😅
Пожелавам на всички лека бременност и прекрасни бебчета накрая!
Виж целия пост
# 200
Здравейте, това ми е първа бременност - 5 седмица. Днес бях на преглед. Гинеколожката ми каза , че вижда плоден сак и да отида на преглед отново след 2 седмици. В листа пише, че не се визуализира ембрион. При вас в коя седмица се появи ембрион?
Виж целия пост
# 201
В 5та седмица няма как да се види. Има жълто мехурче, но още не е ембрион. Вече в 6та. В същата Седмица и малко след нея вече има и сърдечен ритъм.
Виж целия пост
# 202
Нещо против гадене ще търся и аз. Днес сутринта почти ми стана лошо, значи се започва. С първото дете имах ужасно гадене, месеци наред, място не можех да си намеря. Минаваше за кратко само като ям въглехидрат(кашкавалка, сандвич, суха паста) и в резултат станах огромна и едва се движех. Много се надявам да не напълнявам толкова този път, че е тежко, и в буквален и в преносен смисъл.
А междувременно съм се надула като балон, не ям повече, движа се много и вече качих 3кг.Не е честно, предният път лежах и ядях, ама сега внимавам! Защо съм дебела?!
За кафе, преди пиех 4 много силни нес кафета с мляко на ден. Сега пия две, доста слаби. Повече не мога да намаля. И пушех по кутия и половина, сега естествено-не! Заклет пушач съм, но поне като съм бременна знам, че мога без усилие да ги спра, явно просто ми трябва причина.
Утре се надявам да съм на преглед(нямам час, там се ходи без часове)
Виж целия пост
# 203
Нещо против гадене ще търся и аз. Днес сутринта почти ми стана лошо, значи се започва. С първото дете имах ужасно гадене, месеци наред, място не можех да си намеря. Минаваше за кратко само като ям въглехидрат(кашкавалка, сандвич, суха паста) и в резултат станах огромна и едва се движех. Много се надявам да не напълнявам толкова този път, че е тежко, и в буквален и в преносен смисъл.
А междувременно съм се надула като балон, не ям повече, движа се много и вече качих 3кг.Не е честно, предният път лежах и ядях, ама сега внимавам! Защо съм дебела?!
За кафе, преди пиех 4 много силни нес кафета с мляко на ден. Сега пия две, доста слаби. Повече не мога да намаля. И пушех по кутия и половина, сега естествено-не! Заклет пушач съм, но поне като съм бременна знам, че мога без усилие да ги спра, явно просто ми трябва причина.
Утре се надявам да съм на преглед(нямам час, там се ходи без часове)
Поздравявам те за волята.Аз ги спрях седмица след като разбрах,като естествено в тази седмица пушех по 1или 2 на ден.Сега вече не смея да запаля и една ,пък и ако ме види мъжат ми 🥴 лошо.Но ще излъжа ако кажа ,че не ми се пуши.Пробвала ли си с безкофеиново кафе ? Аз пия по едно на ден и с радост установих , че е почти същото ,а всъщност е мноого по-слабо. Аз до момента съм качила 1 кг.,но аз трудно качвам ,така че при всяка жена си е различно. Щом се движиш,значи всичко е наред.
Виж целия пост
# 204
В такъв случай момичета мислите ли, че като отида на преглед на 29 (ще съм по мои изчисления 5 с. + 6 дни) ще се види нещо или само ще се панирам. Дали да запазя по-късен час? Но пък и искам да видя и по-рано поне че е в матката. Първа бременност ми е и ми е адски притеснено.
Виж целия пост
# 205
Sibil и мен това много ме притеснява , само тестеното ме спасява и то за малко , при мисълта за салата ми става супер зле . Аз също много качих покрай стимулацията и много се притеснявам ,че ще стана огромна 😫😫😫😫 . И аз се движех по време на стимулацията и след трамсфера до теста ми ,но в монета с това гадене нон стоп ,не мога да мръдна става ми зле на вън особенно ако е топло 😫. За кафето аз пия едно сутрин нормално и това и то на сила го пия защото съм с ниско кръвно и се притеснявам да не ме зацепи глава ако не пия , с цигарите още се боря въпреки ,че ми се гади си дърпам по 1-2 пати и я спирам (пуша IQOS ) отвратителен навик 😩.
По това време на деня ме удря и депресията много , всяка вечер съм разревана 🤷🏼♀🤷🏼♀🤷🏼♀ .
Аз си взех от това Емил която беше написала едно от момичетата , взех едно в 4ч ,но сега пак ми се гади 🥴
Виж целия пост
# 206
На мен личната ми изписа 2 неща, 1вото е на билкова основа, 2рото е хомеопатично. Понеже 1вото не мога да го разчета направо ви прикачвам снимка 😀
Виж целия пост
# 207
Здравейте, записвам се при вас с термин 22.02.21г. Никак не ми е сигурно положението, но имам нужда да споделя опит с вас. В деня, в който видях двете чертички получих втрисане и темп около 38 и малко над понякога. Направих PCR за короната, отрицателен. Погледнах си в гърлото и видях налепи. Сега се връщам от лекар и съм с ангина Sad Четох лоши неща за ангина и бременност. И темп над 38 при бременост. Срес ми е дали ще се формира здраво бебче и как ще протече една такава бременност. Сега с този аугоментин и гъби очаквам. Макар, че ми изписаха пробиотик. Ако някой е преживявал подобни, ще се радвам на опит. Това ми е втора бременност, имам момиченце на 8г..
Виж целия пост
# 208
На мен личната ми изписа 2 неща, 1вото е на билкова основа, 2рото е хомеопатично. Понеже 1вото не мога да го разчета направо ви прикачвам снимка 😀



Първото е това



Много помага и при киселини.
Виж целия пост
# 209
Нещо против гадене ще търся и аз. Днес сутринта почти ми стана лошо, значи се започва. С първото дете имах ужасно гадене, месеци наред, място не можех да си намеря. Минаваше за кратко само като ям въглехидрат(кашкавалка, сандвич, суха паста) и в резултат станах огромна и едва се движех. Много се надявам да не напълнявам толкова този път, че е тежко, и в буквален и в преносен смисъл.
А междувременно съм се надула като балон, не ям повече, движа се много и вече качих 3кг.Не е честно, предният път лежах и ядях, ама сега внимавам! Защо съм дебела?!
За кафе, преди пиех 4 много силни нес кафета с мляко на ден. Сега пия две, доста слаби. Повече не мога да намаля. И пушех по кутия и половина, сега естествено-не! Заклет пушач съм, но поне като съм бременна знам, че мога без усилие да ги спра, явно просто ми трябва причина.
Утре се надявам да съм на преглед(нямам час, там се ходи без часове)

Същата съм и аз..., с първата бременност тъпчех като разпрана солети, бисквити и хляб само и само да не ми се гади. Още не бях минала първите три месеца и бях 5-6 кг. отгоре. За цялата бременност качих около 23-4 кг, влязох да раждам 88 кг. - търкалях се Persevere. Сега се кълна, че няма да си го причиня това, но да видим. Дано успеем да ис даваме кураж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия