Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 210
Ами на мен спецално много ми се иска да ям плодове и зеленчуци и месо , но само при мисълта за тези неща ми става зле и много се притеснявам , аз в момента съм 69кг направо ще си ударя до 9 месец 100 ако продължавам така 😫. Днес установих ,че от прасковите ми е добре и динята , краставица само на таратор .
Виж целия пост
# 211
Всъщност никой не може да види кой членува в групата. Сега проверих от телефона на мъжа ми. Вижда се броят на членовете на групата, но не и кои са те. Но аз чакам покана за новата ни групичка хахаха
Виж целия пост
# 212
Аз ще се запиша за фейсбук групичката утре след лекаря, първо да си видя сакчето искам (да не урочасам нещата) хихи
Иначе гаденето става все по неприятно. Всеки път усетя ли глад започва кошмарно гадене. Направо ям цял лимон. Друго не ми помага (ако не е лекарство). Продължава нищо да не ми се яде и си карам на нектарини, череши.. някоя друга пица ако видя ми се прияжда, но нищо полезно като цяло.. от вчера ме избива на тестяно.. ами ям, няма как. Пък ако ще да дебелея, поне да не ми е лошо хахахах ще си купя утре тези неща, които ми изписа лекарката пък да видим.
Виж целия пост
# 213
Здравейте, записвам се и аз... Първа бременност.... направих теста на 15.06, вчера... доста се вълнувам и съм притеснена едновременно. Не сум ходила още на лекар. По изчисления съм в 6 г.с. Мога ли да изчакам понеже няма свободни часове, какво ще кажете.. Все пак ми е притеснено дали всичко е нормално..
Виж целия пост
# 214
Здравейте! И аз като Маги ми е първа бременност и на 15.06 видях мноооого бледа чертичка, която си се насити. Имам час чак за 30.06, надявам се да хванем и пулс. Освен адски напрегнати гърди нямам никакви други неразположения, ям си както преди, но се старая да е една идея по-здраволсно. Според цикъла изчислението за термин е 23.02 Simple Smile)
Виж целия пост
# 215
Здравейте, записвам се да ви следя но не е никак сигурно, че ще остана тъй като е много рано за мен още. Тествах се с много бледи чертички вчера за пръв път положително, днес сутринта също имам 3 теста с маааалко по—забележими, но пак бледи чертички.
Аз съм на 34 години и това за мен ще бъде първа бременност, ако се задържи. След 2 години опити и диагнозата ендометриоза като причина за стерилитета, за пръв път в живота ми виждам 2 черти на тест за бременност. Беше ми казано, че за мен и със инвитро оплождане ще се случат трудно нещата, за това още не мога да повярвам, че мога да тествам положително след първото инвитро.
Дата на термин според моите изчисления и според ап на 26.02.
Никакви симтоми нямам или по скоро усещане, че ще ми дойде Ц всеки момент.
Може би леко напрежение в кръста е по различното, понеже обикновено при мен преди цикъл напрежението е в хълбоците.
Виж целия пост
# 216
Здравейте! И аз влизам в отбора, на 13-ти юни си направих тест и е положителен. Сега очаквам с нетърпение прегледа при лекаря. Може ли да ме включите във фейсбук групата? Може и на лично да ми я напишете, защото по-рядко влизам тук. Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Здравейте, записвам се и аз... Първа бременност.... направих теста на 15.06, вчера... доста се вълнувам и съм притеснена едновременно. Не сум ходила още на лекар. По изчисления съм в 6 г.с. Мога ли да изчакам понеже няма свободни часове, какво ще кажете.. Все пак ми е притеснено дали всичко е нормално..

Ако нямаш оплаквания като болки или зацапване няма проблем да изчакаш. Тъкмо ще го видиш по-оформено и голямо.

Започни прием на фолиева киселина, ако още не си.

Бисквитке, честито! Ще стискаме палци всичко да завърши благополучно.
Виж целия пост
# 218
Хей, здравейте..  Simple Smile и аз ще си имам февруарче, на 18.02 ми е термина, моля се всичко да е наред понеже съм с 3 неуспешни бременности. Вчера усновихме, че прогестерона е доста нисък и започнах вагинално утрогестан 2х2 и но-шпа понеже имам болки ниско в корема и кръста. Дано сме всички до финал
Виж целия пост
# 219
Здравейте, сега бях на първи преглед. Видя се плодно сакче, по размер и последен цикъл отговаря на 6-та седмица. Лекарката каза, че не вижда, но,, има усещане,, че може да има леко отлепяне и ми изписа хапчета. Не съм притеснена, мисля, че всичко ще е наред. След две седмици пак съм на преглед.
Виж целия пост
# 220
Записвам се и аз:) Още не съм била на лекар, но да съм се записала при вас, че ми е мило и щастливо
Виж целия пост
# 221
И аз бях днес на лекар. Каза, че всичко изглежда нормално, прати ме за кръвна картина , след 2 седмици за пулс. Но ми изписа Церукал за гаденето, ако на някоя и е полезна информацията. ☺️☺️
Виж целия пост
# 222
Включвам се и аз при вас, трябва да е на на моя рожден ден, което не е нещо ново в моето семейство - мама ражда мен на 06.02 и сестра ѝ ражда 3 години по-късно на 06.02. Защо не и аз 😂! Това ми е първа бременност, на 26 съм. Гади ми се непрекъснато, но още не съм повръщала, много подута съм и супер изморена все едно съм финиширала ултрамаратон! Физически всичко преглъщам, но психически съм много зле. Двете чертички са изненада за мен, не сме “работили” по въпроса, но първоначално се зарадвах. Сега се чудя дали ще съм добра майка, дали ще се справим, дали ще мога да му дам всичко, от което има нужда, дали не прибързвам, дали вече съм на нивото да не съм егоист. Страх ме е!
Виж целия пост
# 223
Лили, спокойно и при мен е така, въпреки че ние работихме и го искахме много. Когато, обаче, видях двете чертички се оказах напълно неподготвена 😂 . Не знам дали има жена, която да не си задава тези въпроси докато е жива, така че май е нормално. Съгурна съм, че ако питаме майките си те все още си ги задават, само че в минало време. Никога не сме подготвени
Виж целия пост
# 224
Включвам се и аз при вас, трябва да е на на моя рожден ден, което не е нещо ново в моето семейство - мама ражда мен на 06.02 и сестра ѝ ражда 3 години по-късно на 06.02. Защо не и аз 😂! Това ми е първа бременност, на 26 съм. Гади ми се непрекъснато, но още не съм повръщала, много подута съм и супер изморена все едно съм финиширала ултрамаратон! Физически всичко преглъщам, но психически съм много зле. Двете чертички са изненада за мен, не сме “работили” по въпроса, но първоначално се зарадвах. Сега се чудя дали ще съм добра майка, дали ще се справим, дали ще мога да му дам всичко, от което има нужда, дали не прибързвам, дали вече съм на нивото да не съм егоист. Страх ме е!
Аз си задавам същите въпроси.. Днес бях при личната за направление, защото утре съм на гинеколог и тя ми каза, сега да бъда егост, да ям и да пия каквото искам, да не слушам всеки, защото след няколко месеца, живот и здраве, аз ще бъда на втори план, на първи ще бъде детето.. Мисля, че е права
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия