Дългото чакане след трансфер - 83

  • 39 069
  • 801
# 165
Качеството на яйцеклетката не определя качеството на ембриона. Ембриона се образува от яйцеклетка и сперматозоид.

Безспорно е така!!! Просто казвам,че всички си мислят,както и аз бях се отчаяла в деня на моята пункция,че съм единствената с 8Ф. Всички останали момичета бях с 12,15 и си мислех,че няма да изкарам нищо,още по-малко да се оплодят.Аз съм с две нормални забременявания от партньора ми,които приключват с кухи яйца. Имам доста изследвнаия от които  най-сериосния проблем излезе:1-партньора- спермограмата,2-ниското ми АМХ и Хашимото,което отричат,водят го в начален стадий,защото съм без хормон ТСХ 1.4 а МАТ ми е 12 (нормата е 7)Както вие казахте,че са необходими яйцеклетка и сперматозоид за качествен ембрион-така е.Явно там ни е проблема- макар че съм на 32,а мъжа ми на 29 и вече си имам едно дете заченато по-нормален път,но е от друг партньор,но и тогава бях на 20.
Виж целия пост
# 166
Не цитирах вас, а просто реших да го спомена, защото масово във форума чета, че при неуспешен опит са им казвали, че не са има качествени яйцеклетките. Да, може и така да е, естествено, че го има и възрастовия фактор, който при всички случаи оказва влияние, но според мен не може да се твърди, че неуспеха се дължи само на некачествени яйцеклетки.
Виж целия пост
# 167
Sandra3, аз съм с Амх 0,7 5 антрални фоликула, след стимулация само 3 яйцеклетки. От тях два бластоциста от единия имам дъщеричка на 7 месеца другия бластоцист е замразен. И на двата бях направила ПИД и бяха генетично здрави! Успех!
Виж целия пост
# 168
Момичета, днес ми е 19 ден след трансфера и отново имам кафяво зацапване и болка като ПМС. Такова зацапване имах и на 9 и 10 ден, но тогава беше имплантационно зацапване. Някое момиче имало ли е подобни симптоми, които да са продължили с положителен тест?

Здравей, аз съм 31ви ден след трансфер и съм с кафяво течение от седмица, като намалява и се увеличава, но не спира. Докторите казват, че се случва често и трябва само почивка и лежане. Стига да не е ярко червена кръв, не е опасно. Но е хубаво по-често проследяване.
Следи го, и под ръка се сдобий с ампули вит Ц. 🤗 Ние днес си чухме двете сърчица и най-после си взех болничен.. Чак на 06.07 могат да ме запишат на ЖК. То до 13гс не ни имат за мн бременни сякаш.. 😂Ако можех през седмица бих ходила на преглед 🤐 И след днешния преглед имам кафеникаво зацапване, но еднократно. 🤗 Стискам палчета на всички с предстоящи тестове 💋♥️

Чудеснаа новина, на кой ден след трансфера чухте сърчицата?
Виж целия пост
# 169
Момичета, днес ми е 19 ден след трансфера и отново имам кафяво зацапване и болка като ПМС. Такова зацапване имах и на 9 и 10 ден, но тогава беше имплантационно зацапване. Някое момиче имало ли е подобни симптоми, които да са продължили с положителен тест?

Здравей, аз съм 31ви ден след трансфер и съм с кафяво течение от седмица, като намалява и се увеличава, но не спира. Докторите казват, че се случва често и трябва само почивка и лежане. Стига да не е ярко червена кръв, не е опасно. Но е хубаво по-често проследяване.
Следи го, и под ръка се сдобий с ампули вит Ц. 🤗 Ние днес си чухме двете сърчица и най-после си взех болничен.. Чак на 06.07 могат да ме запишат на ЖК. То до 13гс не ни имат за мн бременни сякаш.. 😂Ако можех през седмица бих ходила на преглед 🤐 И след днешния преглед имам кафеникаво зацапване, но еднократно. 🤗 Стискам палчета на всички с предстоящи тестове 💋♥️

Чудеснаа новина, на кой ден след трансфера чухте сърчицата?
на 32-ри, като деня на трансфера го броя за 0-ев
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета, предстои ми трансфер другият месец, искам да Ви питам какви витамини, добавки или нещо друго мога да приемам до тогава за да подготвя организма? Вие имахте ли по особена подготовка преди ЕТ
Виж целия пост
# 171
Здравей Blush На мен лично ми бяха проверени нивата на някои витамини и елементи и ми бяха предписани Витамин Д и фолиева киселина. Но всичко е строго индивидуално и може би е добре да обсъдиш този въпрос с твоя доктор. Успех Hug
Здравейте момичета, предстои ми трансфер другият месец, искам да Ви питам какви витамини, добавки или нещо друго мога да приемам до тогава за да подготвя организма? Вие имахте ли по особена подготовка преди ЕТ
Виж целия пост
# 172
Здравейте

Днес ми е 8 ден след трансфер и днес ми е деня на цикъла и много ми предърпват яйчниците не са стандартните ПМС.Дали е нормално?
Виж целия пост
# 173
Привет Момичета, някой знае ли, дали след 15.06 ще отпаднат тестовете за Ковид? Мерси.
Виж целия пост
# 174
Здравейте

Днес ми е 8 ден след трансфер и днес ми е деня на цикъла и много ми предърпват яйчниците не са стандартните ПМС.Дали е нормално?
Само 1 разбрах- след трансфер всичко е възможно, всякакви болежки и неразположения. Успех и дано са за хубаво тези болежки
Виж целия пост
# 175
Noci , как си ти нещо те изпуснах теб . Всичко наред ли  е ? 🤗❤
Виж целия пост
# 176
И аз 1 разбрах. Дори и да не е имало стимулация. Неразположения от типа чувствителни гърди, ПМС, сънливост, лека температура и прочие са от хормоните, които пием. За това не трябва да се вглеждаме.
Виж целия пост
# 177
Да, наистина, Noci, какво става с теб? Май биохимична беше, дано да бъркам, но нещо за нея май питаше последно.
Виж целия пост
# 178
Момичета не се стърпях и пуснах кръвен ден по-рано на 6-ти ден след трансфера и отчете 12,76mUI/mL, все пак на уринарния тест не е била изпарителна чертата. Сега започва чуденката всичко нормално ли ще е до края, четвъртък пускам пак да видя дали се удвоява Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Ще стискаме силно палчета Hands Thumbsup

Момичета не се стърпях и пуснах кръвен ден по-рано на 6-ти ден след трансфера и отчете 12,76mUI/mL, все пак на уринарния тест не е била изпарителна чертата. Сега започва чуденката всичко нормално ли ще е до края, четвъртък пускам пак да видя дали се удвоява Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия