Дългото чакане след трансфер - 83

  • 39 069
  • 801
# 180
Суджуче,нека в четвъртък е най-малкото удвоен,тихичко честито!
Момичеттата с отрицателни тестове-съжалявам,знам какво е.На тези,които няма да се откажат-успех следващия път.
Виж целия пост
# 181
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д
Виж целия пост
# 182
Аз съм на следния режим: естрофем 2х1, утрогестан вагинално 2х3, 1 таблетка фолиева киселина, но-шпа 3х2, веднъж седмично 20 капки витамин Д.

Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д
Виж целия пост
# 183
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д

Със същите бях и аз.

Иначе благодаря за подкрепата и не съм се отказала! Ще опитаме пак!
Това, което ме притеснява е, дали ще установим причините да няма имплантация... Sad
Виж целия пост
# 184
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д

Със същите бях и аз.

Иначе благодаря за подкрепата и не съм се отказала! Ще опитаме пак!
Това, което ме притеснява е, дали ще установим причините да няма имплантация... Sad
Съжалявам ,че не се е получило. А къде правихте опитите ?
Виж целия пост
# 185
Момичета, да ви се оплача... отрицателен резултат! 9 ден от ЕТ(31.5) на 2 5-дневни...0,12 ЧХГ.
Тъжно ми е. Втори неуспешен опит, без имплантация...

И аз съм така, но продължавам напред

Света ще обърна, но ще имам още едно дете

Дано има финанси и яйцеклетки, че нещо са кът
Виж целия пост
# 186
Чела съм, че назначават изследвания за тромбофилия, имунологични, генетични, също и на матката. Трябва доста сериозно да се обсъди със съответния лекар. Пожелавам ти успех в най-близко време Hug
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д

Със същите бях и аз.

Иначе благодаря за подкрепата и не съм се отказала! Ще опитаме пак!
Това, което ме притеснява е, дали ще установим причините да няма имплантация... Sad
Виж целия пост
# 187
И аз се чудя каква може да е причината втори път да съм с кръгла 0. А второто беше с отлично качество.
Имам един кюретаж дето доктора  ми докара изключително голяма инфекция. Дали е възможно да е това? Не правя много дебела лигавица-9 мм беше в деня  на трансфера. Освен лигавиците изследва ли се друго за матката?
При положение, че имаме едно дете има ли смисъл да се изследват генетични и имонологични ?
Виж целия пост
# 188
Някои имунологични заболявания се проявяват впоследствие. А за матката знам, че може да се изследва имплантационният прозорец или биопсия, но и двете са свързани с лигавицата. Но не съм наясно в цялост.
Съжалявам много за неуспехите ви. Дано следващият път е успешен за всяка от вас Hug
Цитат на: Neli___
link=topic=1222780.msg40874600#msg40874600 date=1591719556
И аз се чудя каква може да е причината втори път да съм с кръгла 0. А второто беше с отлично качество.
Имам един кюретаж дето доктора  ми докара изключително голяма инфекция. Дали е възможно да е това? Не правя много дебела лигавица-9 мм беше в деня  на трансфера. Освен лигавиците изследва ли се друго за матката?
При положение, че имаме едно дете има ли смисъл да се изследват генетични и имонологични ?
Виж целия пост
# 189
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д
Утрогестан 2 дневно по 4 табл вагинално + естрофем 2мг 3Х1, аспирин 100мг веднъж дневно и фолиева киселина. Аз си пия отделно спирулина и пробиотици
Виж целия пост
# 190
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д
Утрогестан 2 дневно по 4 табл вагинално + естрофем 2мг 3Х1, аспирин 100мг веднъж дневно и фолиева киселина. Аз си пия отделно спирулина и пробиотици
Някаква идея аспирина защо  ?
Виж целия пост
# 191
По принцип се изписва, за да се предотврати образуването на тромби.

Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д
Утрогестан 2 дневно по 4 табл вагинално + естрофем 2мг 3Х1, аспирин 100мг веднъж дневно и фолиева киселина. Аз си пия отделно спирулина и пробиотици
Някаква идея аспирина защо  ?
Виж целия пост
# 192
Нели, 9мм лигавица са добре. Обаче от прекараното възпаление може да има сраствания в матката които да не се виждат на УЗ или на ЦС. Имаше едно момиче точно с такъв проблем. На друго пък му откриха хронично възпаление на лигавицата след изследване на тъкан. След лечението забременя и трябва и да е родила вече. Може би една хистероскопия  със вземане на тъкан за изследване би била добра идея. Имунологични и генетични също има смисъл да се проверят, както и кариотип и на двамата.
     Момичета, аз за втори път се записвам официално в темата. Днеска ми беше ЗЕТ на един бластоцист АБ и един ранен бластоцист ББ. Доста ми е сдухано понеже трябваше да трансферираме две с отлично качество АА, но точно те се оказа че не са издържали на размразяването. Cry
Официално тест ще правя другия четвъртък в клиниката.
Виж целия пост
# 193
Момичета  Вие какви медикаменти  приемате след трансфера? На мен само урогестан вагинално 3 пъти на ден са ми предписали  + фолиева и вит. Д
Утрогестан 2 дневно по 4 табл вагинално + естрофем 2мг 3Х1, аспирин 100мг веднъж дневно и фолиева киселина. Аз си пия отделно спирулина и пробиотици
Sudju4e  какво мислят док за спиролината по време на бременност ? Аз я пиех до пункция и я спрях след това , не знам до колко може да се приема както и МАКА ?
Виж целия пост
# 194
Дами, какво мислите за лимона и джинджифила след трансфер? Имам навик от години всеки ден да пия по половин изтискан лимон с джинджифил. Не знам това как би се отразило на ембриона. Моля за съвета. 🙏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия