Поле за изява! - 3

  • 15 571
  • 378
# 135
Роси, Пепи също е от понеделник на ясла. Ако искаш после да се съберем да поревем дружно Laughing
Виж целия пост
# 136
Честит рожден ден !

 Hug  bouquet  Party
Виж целия пост
# 137
Групата за яслата утре - поздрави от мен, пожелавам на дечковците яслени дни без болести и без сълзи!  Peace Hug Hug
Виж целия пост
# 138
СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОЗДРАВИТЕ. НА ВСИЧКИ ДА ВИ СЕ ВРЪЩА!!!!!!


Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 139
  bouquet  bouquet  bouquetБЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВИТЕ И ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
Мая аз ти честитих и по телефона но искам и тук - да ти е най-вече здраво слънчицето - страхотно дете е, никога дете подгодинка не ми бе пяло песни толкова добре - целуни я т мен и много приятна почивка ви пожелавам Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Мая аз ти честитих и по телефона но искам и тук - да ти е най-вече здраво слънчицето - страхотно дете е, никога дете подгодинка не ми бе пяло песни толкова добре - целуни я т мен и много приятна почивка ви пожелавам Heart Eyes
Криска, Нийчето стана на 2 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 142
Присъединявам се към ревящите за ясла Grinning Мартин е първи ден на ясла Rolling Eyes

Добро утро и лека седмица мили момичета!

Еми  душа - извинявай ама в колко ставаш сутрин - като те гледам от 6,02 или и по-рано  bouquet
Виж целия пост
# 143
Ей, хора, бясна съм #Cussing out
Водя малкия на ясла, той даже "чао" не ми каза, но това е друга тема.
Та водя го аз, лелката ми съобщава, че са сборни групи до 15-ти и трябва да си го взимам на обяд #Cussing out Дааа, ама аз съм на работа. И защо изобщо детските градини и ясли са като училищата?! Водиш си детето от есента, а е по-добре да се води от пролетта, цяло лято почиват и ми започват от 15-ти септември. Леко съм ядосана  #Cussing out
Виж целия пост
# 144
Дуцка да ти кажа и аз от петък така съм им набрала на тези мили госпожи в яслата, че  ми идва да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Само претенции и необосновани изисквания. Разчитат на това че децата са много а градините и яслите малко.

Не се ядосвай - ето ти една голяма  Heart Eyes
Виж целия пост
# 145
Ей, хора, бясна съм #Cussing out
Водя малкия на ясла, той даже "чао" не ми каза, но това е друга тема.
Та водя го аз, лелката ми съобщава, че са сборни групи до 15-ти и трябва да си го взимам на обяд #Cussing out Дааа, ама аз съм на работа. И защо изобщо детските градини и ясли са като училищата?! Водиш си детето от есента, а е по-добре да се води от пролетта, цяло лято почиват и ми започват от 15-ти септември. Леко съм ядосана  #Cussing out

при нас не са сборни,но и мен помолиха да го взема на обяд Wink
от утре обаче няма да им мине номера.Ще го гледат защото това им е работата Twisted Evil

Иначе влезе и ме забрави,но............много е тихо наоколо Sad
Виж целия пост
# 146
Аз съм на работа както вече казах и тази тишина не ми прави впечатление.
Но звъня от сутринта в яслата да питам как е и никой не ми вдига Rolling Eyes  Дали да не отскоча до там newsm78
Чар, не са виновни лелките. Някъде по горните етажи е проблема, но не знам къде. Може би и това трябваше да се спомене на протеста Thinking
Виж целия пост
# 147
Навсякъде искат поне една седмица детето да се взима на обяд, за да се подпомогне адаптацията му. Т.е все едно постепенно да свикне с режима в яслата. Защото като ревне на обяд и другите деца ще страдат и то самото, особено като е свикнало с мама или баба да заспива.
КУРАЖ И УСПЕХ! Децата се адаптират с пъти по-бързо от майките  bouquet
Виж целия пост
# 148
Навсякъде искат поне една седмица детето да се взима на обяд, за да се подпомогне адаптацията му. Т.е все едно постепенно да свикне с режима в яслата. Защото като ревне на обяд и другите деца ще страдат и то самото, особено като е свикнало с мама или баба да заспива.
КУРАЖ И УСПЕХ! Децата се адаптират с пъти по-бързо от майките  bouquet

аз се обадих на обяд и ми казаха,че е спокоен и ще го сложат да спи Wink

Сега отивам да го взема и ще знам повече Wink
Виж целия пост
# 149
Момичета, поздравявам ви за акцията   bouquet Страхотни, както винаги Peace Ние вдишахме софийски въздух и се тръшнахме болни, та пропуснах и напиването и акцията, май и градината засега, ама ще се реванширам другия път.
Още веднъж  smile3501 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия