Поле за изява! - 3

  • 15 571
  • 378
# 150
Да ви се оплача ... за мен денят на акцията не беше никак добър и ще го запомня, но като доста черен. На идване към парка станах свидетел на последствията от катастрофа, станала на околовръстното шосе. Няма да влизам в подробности. Stop
Както повечето видяхте от акцията си тръгнах малко по-рано ... беше грешка - пред очите ми блъснаха зверски велосипедист на средна възраст, може би сте забелязали нещо, не знам, но пак няма да навлизам в подробности, гледката беше ужасяваща. Sick
Та, от тогава съм в размисли и страсти за живота... Thinking
Сега си седя самичка в офиса и пак си мисля ...  Crazy Е, от време на време си разменям по някоя и друга закачка по Кю-то с режисьора от долу и водещата от ефирната! Tired
Всичко това ви го написах, не за да ви обременя, а за да ви помоля да бъдете по-внимателни.  PraynigШофьорът, който блъсна човека не беше грам виновен, но ще си понесе последствията, защото случката се случи на пешеходна пътека! ooooh!

Успех в детската градина на Пепи и Сашко (има ли още някой newsm78)! Hug
Виж целия пост
# 151
Да ви се оплача ... за мен денят на акцията не беше никак добър и ще го запомня, но като доста черен. На идване към парка станах свидетел на последствията от катастрофа, станала на околовръстното шосе. Няма да влизам в подробности. Stop
Както повечето видяхте от акцията си тръгнах малко по-рано ... беше грешка - пред очите ми блъснаха зверски велосипедист на средна възраст, може би сте забелязали нещо, не знам, но пак няма да навлизам в подробности, гледката беше ужасяваща. Sick
Та, от тогава съм в размисли и страсти за живота... Thinking
Сега си седя самичка в офиса и пак си мисля ...  Crazy Е, от време на време си разменям по някоя и друга закачка по Кю-то с режисьора от долу и водещата от ефирната! Tired
Всичко това ви го написах, не за да ви обременя, а за да ви помоля да бъдете по-внимателни.  PraynigШофьорът, който блъсна човека не беше грам виновен, но ще си понесе последствията, защото случката се случи на пешеходна пътека! ooooh!

Успех в детската градина на Пепи и Сашко (има ли още някой newsm78)! Hug


Весе,

 Heart Eyes  bouquet Hug
Виж целия пост
# 152
Момичета, стискайте палци - всички или поне повечето познавате Софи, сладичкото бебенце, което гледам от време на време. Горкичкото го е връхлетяло гадния вирус и е в инфекциозна болница ... а е само на 9 месеца! Cry Cry Cry
Много ми е мъчно, имам сума работа на главата, но май няма как да я свърша и ще си ида в къщи. Дано се оправи скоро! Cry Cry Cry

Пазете се! И шефката ми е в болница, на системи! ooooh!
Виж целия пост
# 153
Весе аз бях там преди 20 дена и знам какво е, но спокойно - условията самизерни но екипите са добри и бързо ще я вдигнат на крак, стискам палци до два дни да са си у дома Peace Praynig
Виж целия пост
# 154
Весе аз бях там преди 20 дена и знам какво е, но спокойно - условията самизерни но екипите са добри и бързо ще я вдигнат на крак, стискам палци до два дни да са си у дома Peace Praynig

Има надежда още довечера да са си вкъщи ... но не знам, преди час-два температурата й е била 39 градуса! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 155
Тъй, да ви светна за Еми.Вече успешно са преминали гръцката граница и салва Богу.
Оказа, се, че в пълномощното с което карат колата нямат клауза където да пише, че могат да излизат с нея в чужбина  ooooh! Като звънала на жената да извадят ново се оказало, че тя е извън БГ и тъй да се каже тръгнаха на риск.Даже бяха решили, че ако не минат границата остават за няколко дни в Сандански  Laughing
Ама всичко е ОК  Hug

Весе, как е детенцето  Thinking
Виж целия пост
# 156
Иве, постоянно е с температура. Confused Най-вероятно ще останат в Интекциозна болница цели 7 дни. Sad Не се храни, спинка денонощно. Cry

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 157
МОЛЯ ВИ ТРЯБВА МИ СПЕШНАТА ВИ ПОМОЩ, ЗА НЕЩО ЛИЧНО Е.
става въпрос за брат ми и снаха ми и децата им - момичета на 10 и на 5 годинки.
искам разяснение на майка което бие и тормози системно децата си - говоря за психотормоз кой и как може да и отнеме родителските права, какви доказателства трябват, към кого трябва да се обърне брат ми за да ги защити от нея и да и ги отнеме, моля ви спешно е, положението е адски сериозно, не съм ви занимавала до сега защото това си беше наш семеен проблем, но снаха ми е гадна алкохоличка която до скоро тровеше само живота на бате, но сега бие и децата, тормози ги, говори им глупости, не изтрезнява пред тях, курволетва се пред тях и просто неща които не срте и сънували, децата са в емоционален шок, брат ми също - най лесно му е да я смаже и до там, но той поне за това ме слуша и се държи мъжката пред децата, не избухва и не се кара с нея, за мен това е от голямо значение за тяхното психично състояние. в момента са на морето, тя не е изтрезнявала, буди ги в 2 през ноща, започва да им говори глупости, децата започват да плачат и да го молят да я махне. бате е в безиходица, не стига че съсипа неговия живот а е на път и този на децата да съсипе. за сведение - голямата ми племенница е куца защото тоя боклук нещастен не дава да я оперират, а една операция ще я оправи завинаги и ще е напълно нормално детенце.
моля ви момичета имам нужда от помощ и от връзките ви в институции които могат на тази жена просто да и вземат децата.
аз казах на бате с телефона да запише какво говори на децата, какво друго му трябва.
очаквам бързо да ми кажете защото сърцето ми е свито, тези деца са ми като родни, не ги деля по никакъв начин от моето собственно, вече дълги гофдини само аз съм им отдушник, само на мен се доверяват и само на мен вярват.
помогнете ми, моля ви
Виж целия пост
# 158
Криска защо не пишеш на Додо- тя е много наясно с официалните процедури.
Това е втория такъв случай с който се сбълсквам. С тази разлика, че майката отмъкна децата и обвини мъжа си в тормоз. Подаде молба за развод. На делото обаче лъсна всичко, защото патицата не допуснала социалния работник до децата. А Мъжът и е говорил на дълго и широко със социалните и с психолозите им. Та хората са дали положителна оценка за него. Тя освен всичко и се дрогира.
Мисля, че запис няма да има тежест никъде - поне не официално. Алармирайте Агенция за закрила на детето. Подавала съм сигнал и ми отговориха много бързо. Ако можете да отидете лично ще е още по добре. Приемната им е на служебния вход на Министерство на труда и социалната политика. В сайта им мисля, че пише работно време. Предприемете действия незабавно. Не позволявайте това да продължава. Свържи се и с Додо непременно- тяхната организация се занимава с деца в риск. Най- вече пазете децата да не ги замъкне нанякъде както гореспомената в историята, която разказах. И предприемете действия вие, че ако тя реши да прави нещо ей така на пук - ще се усложнят нещата.
Виж целия пост
# 159
yosarian благодаря ти, писах и  bouquet
Виж целия пост
# 160
yosarian благодаря ти, писах и  bouquet

ако не ти пише ще ти дам телефоните и ще звъннеш.
може и  сигнал в АЗД Wink
Виж целия пост
# 161
Момичета, нямам търпение да ви се похваля. Днес бях на интервю за работа и веднага ме одобриха. От 15-ти и аз вече ще съм работеща жена и няма да гледам тъпо от балкона или на детската площадка. Обаче едно шубе ме е хванало - отговорности, хора, голяма за мен промяна (след 3 годишно стоене в нас  #Crazy). Позицията е под моята квалификация, но поле за изява има..., т.е ще се доказвам тепърва. Така говорихме с баш-шефа. Надявам се да се справя.
Малко ми е объркано, едно смахнато в момента, но няма къде на друго място да си излея душата...все при вас идва...доброто или лошото  Hug.

П.П Криси, надявам се нещата в твоето семейство да се разрешат по най-добрия възможен начин  bouquet
Виж целия пост
# 162
Лелеее, Криси, побиха ме тръпки като те прочетох Confused
Не мога да ти помогна, но стискам палци нещата да се оправят  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 163
Виктор е с температура - отивам да се бесяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
просто.........абе на човек като му е скапан живота - скапан му е - колкото и да е добър, лош, какъвто ще да е - е тва си е, как па на мен веднъж не ми се случи нещо хубаво беееееееееее Cry Cry Cry Cry Cry
кое по напред кажете ми
Виж целия пост
# 164
Виктор е с температура - отивам да се бесяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
просто.........абе на човек като му е скапан живота - скапан му е - колкото и да е добър, лош, какъвто ще да е - е тва си е, как па на мен веднъж не ми се случи нещо хубаво беееееееееее Cry Cry Cry Cry Cry
кое по напред кажете ми
офффф сви ми се сърцето fingerscrossed spoko
май не се е излекувал добре още отпреди а? ooooh!дано му мине бързооооо Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия