Поле за изява! - 3

  • 15 571
  • 378
# 165
Криси,  Hug!
Виж целия пост
# 166
Стига де, Криси !!! Една температура не е болка за умиране ! При децата се вдига лесно от какво ли не !!! Може зъб да му расте, може да е настинало Какито ! Ще му мине !!! Просто на теб ти се събра много и чашата ти преля от това . Горе главата и не се самосъжалявай ! Обичаме ви !  Hug
Виж целия пост
# 167
  Леле, Криска...стискам палци всичко да се оправи при вас! Кураж!
  Стели, честита работа!
  Момичета, здравейте отново Hug
Виж целия пост
# 168
Криси, здравей мила
искам само да ти вдъхна малко кураж - ти си силно и смело момиче- ще се справиш  bouquet
BTW- защо не опиташ лечение с хомеопатия за малчо?
Виж целия пост
# 169
ами другата седмица сме на хомеопат, просто нямам вече друга алтернатива - от днес сме с гнойна ангина и на Зинат ooooh! ooooh! Cry Cry
само дано помогне този хомеопат - чувам добри отзиви newsm78
Виж целия пост
# 170
Зинат?! #Crazy #Crazy #Crazy
Този антибиотик е много, ама много силен! Не знаех, че може да се дава на малко детенце, не че съм експерт в тази област, но все пак ... Rolling Eyes

Дано скоро се оправите! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Гушкам ви и двамата! Hug
Виж целия пост
# 171
Оздравявай бързо, Вики !
Виж целия пост
# 172
Криска, не се обади.За колко купи антибиотика  newsm78
Как е Вики, има ли още температура?
Дано бързичко се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 173
за 20 лв, плюс други лекарства - 40, общо за 1 месец лечения и хапове - 300 лв - ако не тръгбна по околовръстното те па на #Cussing out
важно е че посвалихме Темпреатурата, сега се 3 дни сами с него и ми е много притеснено - всички се изнесоха на Гъмзове.
Дамаянти казвай добрата новина - подписахте лииии Hug
Виж целия пост
# 174
Дамаянти казвай добрата новина - подписахте лииии Hug
Да  BlushОще десетина дни  Grinning
Виж целия пост
# 175
Момичета, пиша от Видин - взехте ли зрънчото от офиса на фирмата?Пишете във видинската тема отговора
Виж целия пост
# 176
Дамаянти  Peace, обадих се на Гери добре e още не е родила, изпраща ви поздрави
Виж целия пост
# 177
Честит рожден ден на Сашко на Роси!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Да е жив и здрав малкият сладур, много щастие и весел рожден ден!

  party023  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18  party023  ura Gift Gift Gift
Виж целия пост
# 178
Честит рожден ден на Сашко на Роси!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Да е жив и здрав малкият сладур, много щастие и весел рожден ден!

  party023  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18  party023  ura Gift Gift Gift
И от мен  bouquet
Виж целия пост
# 179
малеееее-а аз се чудя що я няма никва Роси днеска
много много да е здрав малкия сладур,да е все така палав и жизнерадостен за радост на мама и тати Mr. Greenbigdance2 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2,
айдеееееее-сега ми се дояде торта- на бременни не се отказва-Росиииии  love001 ,в колко да дода? Mr. Green smile3502
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия