Поле за изява! - 3

  • 15 571
  • 378
# 90
Ъъъ, аз не понасям китайско. Направо ме е гнус и не стъпвам в такива заведения Sick
Ще се съобразите ли с мен Embarassed
Виж целия пост
# 91
Важното е на всички да ни е добре ! Аз нямам проблеми със заведенията, нито с кухнята ! Дуци, ти предложи !
Виж целия пост
# 92
Хей искам и аз на среща. Но в петък до 21.00 съм заета - та въпроса ми е доколко се заседявате и ще има ли някой ако дойда след девет?
Виж целия пост
# 93
Хайдеееееееееее, не пропускайте голямото плюскане и напиванеееееее  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123444.msg2274231#msg2274231
Виж целия пост
# 94
Хей искам и аз на среща. Но в петък до 21.00 съм заета - та въпроса ми е доколко се заседявате и ще има ли някой ако дойда след девет?

Винаги има по някой и след 9, така че заповядай  Hug
Виж целия пост
# 95
Хей искам и аз на среща. Но в петък до 21.00 съм заета - та въпроса ми е доколко се заседявате и ще има ли някой ако дойда след девет?

Винаги има по някой и след 9, така че заповядай  Hug
Иве,напомням ти за Митко Praynig
Виж целия пост
# 96
Привет и от мен bye Завърнах се вече от морета и бабин дом и съм на разположение. Не можах да изчета всичко, но като гледам съм пропуснала срещата  ooooh! newsm78, ама и вие сте изписали света, бре!!!
Целувам ви Сичките Heart Eyes
Виж целия пост
# 97
Не си бееее  Wink Wink В петък е  Laughing Хайде чакаме те
Виж целия пост
# 98
Хей искам и аз на среща. Но в петък до 21.00 съм заета - та въпроса ми е доколко се заседявате и ще има ли някой ако дойда след девет?

Винаги има по някой и след 9, така че заповядай  Hug
Иве,напомням ти за Митко Praynig

Ок, ще му кажа.
Виж целия пост
# 99
хора как е Гери беееееееееееее, никаква я няма, вие си траете Crazy
Виж целия пост
# 100
хора как е Гери беееееееееееее, никаква я няма, вие си траете Crazy
споко-още е 2 в едно Joy
Виж целия пост
# 101
хора как е Гери беееееееееееее, никаква я няма, вие си траете Crazy
споко-още е 2 в едно Joy

добре е бе,добре е  Heart Eyes
още се клатиииииииииииии  bouquet
Виж целия пост
# 102
абе вие забравихте кога и вие сте се клатили - внимавайте с второ а някои и с трето да не ви изклатят, тогава ще ви скъсам hahaha hahaha
Росиииииииииии, ама Саше от кога е на детска беееее, треш си и си правя баси догадките.
ей хора - кат мибне акцията пускайте връзки щот треа си намеря работа а с тея от Лукойл май нема да се аресаме - много са ми плоски, нещо аз приемам сериозно нещата, те ми викат колко сериозна фирма са - а по принцип и дефакто нещата много им се разминават. ако знаете кви екшъни имах в Правец - не е истина Crazy
Виж целия пост
# 103
абе вие забравихте кога и вие сте се клатили - внимавайте с второ а някои и с трето да не ви изклатят, тогава ще ви скъсам hahaha hahaha
Росиииииииииии, ама Саше от кога е на детска беееее, треш си и си правя баси догадките.
ей хора - кат мибне акцията пускайте връзки щот треа си намеря работа а с тея от Лукойл май нема да се аресаме - много са ми плоски, нещо аз приемам сериозно нещата, те ми викат колко сериозна фирма са - а по принцип и дефакто нещата много им се разминават. ако знаете кви екшъни имах в Правец - не е истина Crazy

аз кога е требвало съм се клатилааааа LaughingНали знаеш,който сам си го направи друг не може да му го направи......В добрият смисъл го казвам  Heart Eyes
Сега се клатя без ангажименти Joy

Сандро тръгва на ясла от понеделник ,още от януари съм подала молба ,от няколко седмици му оправям изследвания и такива гадости Twisted Evil,утре сме на последен преглед и живот и здраве Simple Smileна есен с песен #Crazy
Та,не се знае дали ще го оставям до обяд първите дни или ще стои поцял ден.И дали няма да ме викат да си го взимам по спешност CrazyЗа това ме е страх за вторника, а в същото време Трън не може да чака.Както и багажа Close

Сподели моля те, каква работа те устройва Praynig Praynig Praynig
А случката в Правец остави за утре Mr. Green
Виж целия пост
# 104
как да я оставя за утре кат нема да идвам...........пак съм под ембарго...........уф няма да ви занимавам с глупости.
сега за работата - всяка идея ще ми е от полза и ще съм благодарна
аз си имам работа - хубава, престижна, добре платена, с възможност за развитие и тн модерни лозунги. Е да обаче държах на това преди Виктор. Сега не искам, не мога и не желая да съм на работа от понеделник до събота, да се прибирам в 9 когато е заспал вече, да съм скапана от умора и проблеми - работата ми наистина е доста отговорна, и да не го виждам по цяла седмица - това е за момента. живот и здраве като тръгне на детска и тн ще си продължа кариерстването - но той така или иначе няма да си е вкъщи и аз няма да липсвам толкова много.
та искам работа на смени - два на два, три на два, три на три, може и нощни - искам да съм си повече време с детето.
не съм ви споделяла живота си преди Виктор, няма и да ви товаря де, но за мен е наистина важно да дам всичко което имам в себе си на дечко и искам да съм при него - в смисъл само него си имам наистина и не съм готова да го оставя изцяло на грижите на свеки все още
еле па след това боледуване. дори не ми се започва работа, но не ми се стига до просешка тояга.......
уф адски тъпо го обясних и ся нищо не разбрахте сигурно, ама аз си знам да не пиша сериозни неща защото с писане все нещо остава не написано - ако има въпроси по моя така сложен казус в живота ми - ми насреща съм
и сега ако не ме обявите официално за откачалка значи сте по големи дебилчета и от мен Heart Eyes Heart Eyes
въх май забравих какво мога да правя, ама това при нужда.
И не го взимайте много присърце - просто ако на някой нещо му попадне, не искам никъде никой да ходатайства за мен или нещо такова - защото това е ангажимент и нито аз мога да си позволя недай си боже някой да изложа, нито бих искала някой заради мен по някакви причини да се чувства неудобно. Говоря сериозно за ходатайстване по приятели и фирми и тн, защото знам възможностите на някои от вас и президент на България да назначите Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия