
пусни ми бележка какво можеш и предпочиташ
А аз ще я конпа в КЛЮКАРНИКА 
Няма бе,знаеш-сериозна съм

та,пусни ми,моля инфо

сори,не съм разбрала за утре

А аз ще я конпа в КЛЮКАРНИКА 



, ама пък детегледачката за Ивана още не е на линия, та ще трябва да "стисне" още един ден 
аре ма Еми
аре по едно женско ма душа
. знаиш кво благо ма
, айде заедно ма жена
. дай по едно мОме та да е пълна идилията

-пускай едно мотивационно писмо-отбележи там колко носиш(на пиене имам предвид) и направо си назначена
аре ма Еми
аре по едно женско ма душа
. знаиш кво благо ма
, айде заедно ма жена
. дай по едно мОме та да е пълна идилията


)Еми в потрес щот гърнето по средата на стаята а малкия бяга с мръсно дупе насам,натам и веднага се провиква от банята-"идвай да ти мия дупетоооооооо"-през тва време малкия калпазанин доволно си поседна на диванчето и така добреее си овъртя дупенцето-старателно да го избърше-ние с баща ми се захилихме и той вика'ми Еми то вече няма нужда
-толкова смешно звучеше тва от устата на такъв мъник-вика и рита с крачета-"вече няма нуждаааааа"
-ма толкова е сладък
Ем,нали не се сърдиш?

и много да ви радва











Препоръчани теми