Поле за изява! - 3

  • 15 571
  • 378
# 105
ок,аз те разбрах Heart Eyes
пусни ми бележка какво можеш и предпочиташ PraynigА аз ще я конпа в КЛЮКАРНИКА Joy
Няма бе,знаеш-сериозна съм Crazy
та,пусни ми,моля инфо Praynig
сори,не съм разбрала за утре Embarassed
Виж целия пост
# 106
кака ви Мери тихо се е разписла в темата за срещата - оназ Мери да, дето си има една най-голяма либоф и ся си чака втора ( искам и аззззз) а тя да се не спотайва, щот на всички дружно ни е мъчно за нея вече, а и скоро бременните ще родят и кво ще праим без бременни - нема да ни е кефско.
уф Гери кога ли ще роди..........
после Мариетка - Маритека ще ме викаш ли да сменям памперси и да помагам, как ми се гледа бебе пак Crazy
Виж целия пост
# 107
  Може да го разхождаме когато много ти се спи? Heart Eyes
Виж целия пост
# 108
кака ви Мери тихо се е разписла в темата за срещата - оназ Мери да, дето си има една най-голяма либоф и ся си чака втора ( искам и аззззз) а тя да се не спотайва, щот на всички дружно ни е мъчно за нея вече, а и скоро бременните ще родят и кво ще праим без бременни - нема да ни е кефско.
уф Гери кога ли ще роди..........
после Мариетка - Маритека ще ме викаш ли да сменям памперси и да помагам, как ми се гледа бебе пак Crazy
Гери от днес моЕ да ражда спокойно-доФторката и се е върнала Joy, ама пък детегледачката за Ивана още не е на линия, та ще трябва да "стисне" още един ден Joy
Абе на чужд гръб и сто тояги са малко.
А вие се пОспрете малко с тия мераци за бебета, че ако се окаже заразно ЩЕ ВИ ПРЕБИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ (особено тия дето бърборят за момиченцааааааааааааа) Wink Mr. Green
BTW Ефи, да знаеш, 4е ти потвърждавам "ангажимента" за неделя Laughing
Виж целия пост
# 109
аре ма Praynig аре ма Еми Praynig аре  по едно женско ма душа Praynig. знаиш кво благо ма Crazy, айде заедно ма жена Laughing, за кво са ти тия мЪже около теб двамата #Crazy. дай по едно мОме та да е пълна идилията Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 110
леле ква съм лиглаааааааааааааааа, бляк дет вика Виктор Sick
Виж целия пост
# 111
кака ви Мери тихо се е разписла в темата за срещата - оназ Мери да, дето си има една най-голяма либоф и ся си чака втора ( искам и аззззз) а тя да се не спотайва, щот на всички дружно ни е мъчно за нея вече, а и скоро бременните ще родят и кво ще праим без бременни - нема да ни е кефско.
уф Гери кога ли ще роди..........
после Мариетка - Маритека ще ме викаш ли да сменям памперси и да помагам, как ми се гледа бебе пак Crazy
Крискаааааа-ето бе-току-що си намери работа-смяна на памперси от ноември у нас-приятна обстановка,винаги има алкохол в шкафа и сладки работи в хладилника,мъжа ми е накачил колкото си щеш порно на компа,имаме парно на 6-ша те искам почасово гат ти е удобно-аз да мога да поизляза да походя по чуждо-направо перфектната служба bowuu-пускай едно мотивационно писмо-отбележи там колко носиш(на пиене имам предвид) и направо си назначена Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 112
аре ма Praynig аре ма Еми Praynig аре  по едно женско ма душа Praynig. знаиш кво благо ма Crazy, айде заедно ма жена Laughing, за кво са ти тия мЪже около теб двамата #Crazy. дай по едно мОме та да е пълна идилията Joy Joy Joy
сещам се за една прясна случка от оня ден у Еми с нейните 2ма мъже-Еми ша ма проштаваш ама ша я разкажа-щот още се смея кат се сетя Joy
отиваме у тях-малкия ни посреща с голо дупе-голям сладур и пита"мамоооо,къде беше?"-малкия гол,щот таман станал от гърнето-свършил там работата от малка до голяяяяяма и вече щастлив-бащата доволен си стои на компа(типично по мъжки Wink)Еми в потрес щот гърнето по средата на стаята а малкия бяга с мръсно дупе насам,натам и веднага се провиква от банята-"идвай да ти мия дупетоооооооо"-през тва време малкия калпазанин доволно си поседна на диванчето и така добреее си овъртя дупенцето-старателно да го избърше-ние с баща ми се захилихме и той вика'ми Еми то вече няма нужда Mr. Green"-при което малкия го чу и като се почна крещене"ма мамоооо то вече няма нуждааааааааа' Joy-толкова смешно звучеше тва от устата на такъв мъник-вика и рита с крачета-"вече няма нуждаааааа" hahaha-ма толкова е сладък hahahaЕм,нали не се сърдиш? Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 113
хахаха, само дето викаше "няма мисъл мамоооо", нямало смисъл моля ви се!!!
Виж целия пост
# 114
хахаха, само дето викаше "няма мисъл мамоооо", нямало смисъл моля ви се!!!
оффффф верно че беше"няма смисъл" ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 115
Миленче,да ти е здрав и весел Мишо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да расте щастлив малкият мъж  Hugи много да ви радва  bouquet  bouquet  bouquet

Весел Рожден Ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 116
Явно ми е писано са имам проблеми с нета и с домашния компютър! Close
Миналата седмица падна мълния в съседния двор, благодарение на която на половината квартал им изгоряха повечето уреди ... ние се "разминахме" с гръмнал монитор, един бойлер и телефони. ooooh!
Та, затова ме няма ... в новата работа ми е много натоварено и нямам време да почета тук. Сега пък ми е по-свободно и веднага влезнах във форума! Heart Eyes
Довечера, с мойто слънце ще дойдем ... да не се изнендате, де! hahaha
На акцията също ще присъствам! Peace
Виж целия пост
# 117
Явно ми е писано са имам проблеми с нета и с домашния компютър! Close
Миналата седмица падна мълния в съседния двор, благодарение на която на половината квартал им изгоряха повечето уреди ... ние се "разминахме" с гръмнал монитор, един бойлер и телефони. ooooh!
Та, затова ме няма ... в новата работа ми е много натоварено и нямам време да почета тук. Сега пък ми е по-свободно и веднага влезнах във форума! Heart Eyes
Довечера, с мойто слънце ще дойдем ... да не се изнендате, де! hahaha
На акцията също ще присъствам! Peace


я ни отвори за новата ти работа Praynig
Виж целия пост
# 118
пийвате и хапвате , а? Гледам само Евка се мота тук някъде, А? не ви е срам - а аз беееее, искам и аз бееееееееее. ах как ви завиждамм, ако не сте се напили и навеселили ще ви удуша, а утре ако закъснеете за акцията - глобата ще е солена Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 119
Лягам сииииииии  Laughing .Супер беше и те споменавахмееееееееее  Hug  Heart Eyes
Роси, чашата на Сашко е в мен.Ще я донеса на акцията  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия