Халит Ергенч и Бергюзар Корели - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина - 38 - тема

  • 40 321
  • 725
# 255
Виж целия пост
# 256
Среднощен привет, момичета!

Бейза публикува снимка от яхтата и дори посочи мястото ..

 

    

Нашите хора  вече са в Гьочек - малко градче в региона Фетхие на провинция Мугла.



Изненадаааа Smiley











              Момичета, ето го и Ханчик - синеок сладур! Blue Heart

                                                         

      

      

      

  



Добро утро, приятели! вместо Лека нощ! . Kiss
Виж целия пост
# 257
Добро утро Hug

Щастливо утро Kissing Heart

Мечтите се сбъдват , имаме си сини очички Simple Smile

Ние сме щастливи, а Берг е много ядосана. И с право.

Халит също има натрупани килограми.

Хел Flowers Bouquet  благодаря Gift Heart
Виж целия пост
# 258
Добро утро,дами!
Хел донесе много чакана новина-сини очички.
Дано е вярно,и дано се запазят!
Бебчето е много сладко!
Аман от папараци!😩
В случая мисля,че Берг има право!
Всеки има нужда от малко спокойствие.Хората почиват.

Виж целия пост
# 259
Добро утро!

Благодаря за новите снимки! Flowers Hibiscus

Това НЕ Е Хан, а фотошоп от арабски фен.
Такава снимка няма сред пуснатите от сайта Хабертюрк.






Това е оригиналната снимка.



Виж целия пост
# 260
Привет!
Хел, благодаря за дългоочакваните снимки! Heart
Няма спасяване от папараците, но и какво друго да очакваме, след като Бейза посочи координатите - ориентировъчно.
Не е лесно да си публична личност, а семейство, следено от толкова хора,  още повече.
Берг има право, разбира се, но аз благодаря за тези снимки, на този, който ги е направил!
Хан е сладушко! Heart
Благодаря за преводите, Варна! Heart
В някой от следващите дни ще изгледам и филма.

Усмихнат 10 юли на всички! Heart
Виж целия пост
# 261
В текста към снимките журналистът пише, че Берг им е махнала с ръка, а не че се е ядосала.
Личи си, че са снимали отдалеч, качеството на снимките е лошо, така че изглежда, че им се кара.
Но както казах, репортерът е написал съвсем друго.


Вчера вечерта са се насочили към Датча.


Моля ви да се радваме на Хан такъв какъвто е. Heart
Не ги разбирам тези фенове.
Първо трябваше да бъде момиче, сега пък очите му да са сини.
ЗАЩО?
Скоро ще му направят фотошоп с момичешко изображение.



Най-хубавата снимка! Hearts


Виж целия пост
# 262
Сутринта не бях пила още кафе и се вързах...то и да бях пила кафе, пак щях да се вържа Joy

Разбира се, че цветът на очите няма значение- важното е да е добър човек, да расте жив и здрав!
Но... нали сме вманиачени по Халитко... и вирусът "корона 1001" , който не ни напуска толкова години Joy Heart Eyes Kissing Heart
Виж целия пост
# 263
Здравейте!

Благодаря за хубавото начало на деня! Flowers Blossom
Журналистите могат само да си мечтаят , че Берги им маха за поздрав. Joy

Това с фотошопа на Хан и на мене не ми харесва.
За тях Хан е най-хубавото бебче!
Да е жив и здрав!

Цитат
Но... нали сме вманиачени по Халитко... и вирусът "корона 1001" , който не ни напуска толкова години
Joy Така е Лили! Purple Heart

Хубав ден!

На тази снимка не се ли вижда и главичката на Алишко? В ляво от Берги.

Виж целия пост
# 264
Съмнявам се,че има човек,който не е разбрал,че това не е снимка на бебчо от близо. Явно е правен със специална програма за изчистване и възстановяване на снимки с лошо качество. Евала на човека ,който я е направил. А що се отнася до сините очи може да са направени допълнително и затова пиша “ако е вярно” .Да аз съм от тези които след като първо желаех да се роди живо и здраво ,много исках да е със сини очи,защото съм фен преди всичко на Халит.
Що се отнася до махането с ръка по съм склонна да вярвам на снимката с лошо качество отколкото на журналистите.



Виж целия пост
# 265
Още една снимка.



Виж целия пост
# 266
Ханчик спи, а мама се наслаждава на морето. Hearts



Виж целия пост
# 267
Виж целия пост
# 268
Хан е пораснал само за няколко дни, от времето, когато видяхме първите снимки с него! Вижда ми се по-пухкавичък! Heart
А за очичките, ами явно много хора, фенове най-вече, са имали очаквания другото детенце на Халит и Берг да е със сини очи, предвид това, че Али е с тъмни...Едва ли има някакво значение, най-важното за всеки, разбира се, че е да бъде здрав.
Рожбичка, каквото и да е - да има късмет да расте в мир и любов.
Берг така хубаво си го гушка. Heart
Виж целия пост
# 269
Не са ми познати другите двама възрастни, които са на яхтата. Никога не съм ги виждала. Не говоря за Бейза и мъжа й.

Наясно съм, че феновете не го правят с лошо. Имат си своите мечти и фантазии. Но в последно време много си мисля колко трудно им е на хората да приемат себе си и другите, дори любимите си същества,  такива каквито са. Безусловно. Първо постът на Берг, после статиите, които преведох, снощи завърших една книга, в която имаше подобна тема, много плаках.
И сутринта като видях каква радост е в ИГ , че Хан имал сини очи, малко се подразних.
Който има интерес, може да потърси книгата “Тайните на разказвачката на истории”. Съвсем скоро ще излезе на български. Много трогателна, но и вдъхновяваща, даваща сила история.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия