Халит Ергенч и Бергюзар Корели - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина - 38 - тема

  • 40 321
  • 725
# 270
Така е, но хората са различни, имат различни потребности, различни чувства, желания. Няма как да реагираме по еднакъв начин и усещанията ни, сетивата ни за това, което се случва да са на една вълна.
За мен би било много скучно, ако за всичко, което става - без значение - свързано с Берг, Халит, а и изобщо - да се  реагира по един и същи начин. Тогава наистина ще бъде формално, по навик и дори с безразличие.
Ще следя за тази книга, благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 271
И Алишко се вижда вдясно.


Виж целия пост
# 272
Желая ви споделена лятна вечер! Hearts

https://vk.com/berguzar_korel?z=video43924299_456239435%2F01030f … pl_wall_-29037595
Виж целия пост
# 273
6.45 тази сутрин. GrinningHeart




Виж целия пост
# 274
Привет!
Усмихнато утро за сем. Ергенч! Heart
Виж целия пост
# 275
Видео от яхтата.


Ах, как го гушка и целува Берг Ханчик.
Направо ти се приисква да е в ръцете ти.
Grinning

И Берг, и Халит махат на репортерите.
Изобщо не са ядосани.
Даже се чува един от репортерите да казва: "Маха ни с ръка"




https://www.instagram.com/p/CCfzPFqnYUB/
Виж целия пост
# 276
Привет Hug

И днес имаме нови снимки с нашето слънчево момиче Blush и видеоклип също .

Благодаря за споделеното Flowers Hibiscus

2011 - 2020

Виж целия пост
# 277
И Алишко.
Лошо качество, но толкова има.





Виж целия пост
# 278
Момичета, Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet Hearts

Колко е голям Али !

Отдавна не сме го виждали.

Страхотна лятна почивка за цялото семейство.  Много им се радвам. Hearts

Спокойна вечер на всички! Purple Heart

Виж целия пост
# 279

Видеото от яхтата с по-добро качество.



https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video-158123700_456239848 … l_wall_-158123700


И още едно видео от друга телевизия



https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_29706
Виж целия пост
# 280
Hug

Али как издържа на гледката , майка му да целува и гушка Хан, моите много се ревнуваха Simple Smile

Но все пак Али е доста по- голям, надявам се, че разбира... Simple Smile

Виж целия пост
# 281
Турската кореспондентка разказва по британското радио Би Би Си за публикацията на Берг, предизвикала огромен отзвук в Турция.
Стигнахме и до Би Би Си. Grinning

Може да чуете кореспонденцията след 25-тата минута, на английски е естествено, но който разбира.


https://www.bbc.co.uk/sounds/play/p08kf0gp


Цитат
Али как издържа на гледката , майка му да целува и гушка Хан, мойте много се ревнуваха


Той Али скоро момичета ще започне да гони, тях ще ревнува вече. Grinning
Виж целия пост
# 282
Ееее Берг показа ръчичка.
Има напредък.Joy




Виж целия пост
# 283
Цитат
Ееее Берг показа ръчичка.
Има напредък.Joy

Сладурка !

Искам да го видя Ханчик  с Али и Халит.

И аз си помислих, че Али може да ревнува. Обаче, ако е така Берги щеше да бъде по-дискретна
поне когато Али е с тях.
Варна е права, че той е вече голям и възприема по осъзнато братчето си.
Сигурно и той много му се радва и го гушка.Hearts
Виж целия пост
# 284
Написаното от Берг към снимките:


Не обичам да говоря  по тези теми, даже винаги ме е учудвала дързостта на хората да любопитстват.
 Но исках да напиша няколко реда, защото се правят големи драми и има огромен натиск върху жените по тях.
Да, родих и двете си деца нормално.
Но можеше да бъде и с цезарово сечение.
Това беше мое решение, мое предпочитание, но ако имаше медицински усложнения, можеше да се наложи да родя с операция, което в никакъв случай нямаше да ме направи по-малко майка. Да родиш с цезарово сечение не означава, че си непълноценна майка.
Да, исках да родя и второто си дете по нормален път, но никога не съм подхождала с фанатизъм, не съм го налагала на всяка цена нито на себе си, нито на лекаря си.
Единственото, което имаше значение, беше да родя детето си здраво.
Един ден след раждането обявиха първия случай на заразен с Ковид- 19 в Турция.
Затова първите седмици и кърменето бяха съпроводени с доста притеснения.
Нямах лукса  да мисля нито за хормонални бури, нито за каквито и да е неразположения.
От началото на бременността си трябваше да мина през непоносимо тежки първо физически, а после психически неприятности и страдания.
Сама се чудех как успях да се задържа на крака.
Има само един отговор.
Малкото чудо, което носех в себе си.
С тези редове искам да кажа на всички бъдещи майки, които в момента лежат за задържане на бебето или пият лекарства, към всички бъдещи майки, които са под стрес заради хора от своето семейство, заради съпрузите, работата си или каквато й да е друга причина.
Скъпи майки, очакващи своето бебе,
знайте, че съм преминала през същите неща и мога да ви кажа едно единствено нещо.
Хванете се здраво за чудото, което носите в себе си
Бъдете сигурни, вашете бебе е много силно,
ТО НЯМА ДА ВИ ИЗОСТАВИ,
ТО НЯМА ДА ВИ НАПУСНЕ,
ТО ЩЕ ОЦЕЛЕЕ
И то чака със същото вълнение и любов като вас деня, в който ще се срещнете
Вярвайте,
Молете се,
Чувствайте го.
Не е толкова лесно да ви остави и да си отиде...
Никога не забравяйте това.
Не се измъчвайте.
Не се тормозете с въпроса "Защо точно на мен се случва?"
Не забравяйте.
Денят, който години сте чакали някога идва.
Една душичка ще избере вас.
След месеци, когато вземете своето чудо в прегръдките си и го погледнете в очите, ще си спомняте преживяното и ще си кажете:
"Мое малко чудо, заедно свършихме нещо невероятно.
Добре, че никога не се отказах от теб,
добре, че не си тръгна от мен, съкровище."
Миналата година по това време имах най-голяма нужда от подкрепа, молитва и вяра.
Искам да знаете, че помнейки онези дни,  днес в сърцето ми и в молитвите ми има място за вас, за всички прекрасни бъдещи майки, преминаващи през изпитания.
С обич
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия