Халит Ергенч и Бергюзар Корели - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина - 38 - тема

  • 40 321
  • 725
# 300
Благодаря за информацията относно филма! Heart

Малкият Хан къдели го заведоха за продължение на лятната ваканция?! Yum
Виж целия пост
# 301
Привет !

Момичета, благодаря за всичко ! Flowers BouquetFlowers Bouquet

Халит и Берги изглеждат отпочинали и доволни.
Тази година са били голяма компания с много деца и бебе. Grinning
Сега може да отидат и при баба Хюля.

Хубава вечер! Heart Decoration
Виж целия пост
# 302
Ако Берг продължи да пуска снимки, ще отгатнем къде са.
Те общо взето имат две летни дестинации- Чешме и Хилсайд.
Ако го нямаше вируса, можеха да отскочат и до Лондон.

Фенско творчество


Виж целия пост
# 303
Хубав ден на всички!


Виж целия пост
# 304
Здравейте!

Една прегръдка за хубав ден! Heart Decoration

Виж целия пост
# 305
"Има дни, когато да напишеш Сряда — просто не е нужно..!"

Здравейте, момичета!



Казват, че доброто утро носи добър ден! Ако е така съм  късметлийка,
защото навън е чудесен ден Сряда и всичките ми проблеми/ технически/ се решиха, и вече съм тук!
Hug


 
ВГ !
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат
Капитан Недим выложил вчера в сториз коллаж с отдыха своих гостей и написал: Мы благодарим Вас за выбор. До свидания, до новых встреч












Пожелавам ви прекрасен, нежен, изпълнен с вяра и безброй хубави неща следобед, приятели! Gift Heart Grinning
Виж целия пост
# 306
Привет Hug

Благодаря за всичко споделено Purple Heart

Виж целия пост
# 307
От Берг






Фенско творчество


Виж целия пост
# 308
Много са хубави новите снимки на Берг, Варна Heart







=========================================================================

                             

                  https://gramho.com/media/2353929431519507545


                             

                 https://gramho.com/media/2353925394132673727
Виж целия пост
# 309
Във ФБ прочетох, че Озан остава във Вавилон, защото няма /или докато има/ акт за задържане.
Не съм сигурна дали е вярно.


Виж целия пост
# 310
- Лятото ни учи как да се държим слънчево и топло с всички, а животът - как да го правим целогодишно!

Добро утро и щастлив ден на всички !
Gift Heart Nature Sun With Face



Виж целия пост
# 311
Добро утро!

Много е хубава Берги на последните снимки!

Морската почивка на семейството продължава. Nature Sunrise

Хубав ден на всички! Hearts



Виж целия пост
# 312
Добро утро!

Това, че Озан ще остане в сериала докато няма присъда, не е позиция на продуцентите, а мнение на един от тв блогърите. Първото заседание на съда е на 21 януари. Личното ми мнение е, че Озан трябва да бъде изваден. И заради справедливостта, и за доброто на сериала.
Всъщност засега няма никакво забавяне на снимките, защото още преди седмици няколко актьора от Вавилон подсказаха, че работата ще започне през август.


Виж целия пост
# 313
Преди време имаше информация, че "Вавилон" е продаден в доста държави.
Ще трябва да го завършат и дано сценаристите успеят да задържат зрителите.
Не само тези, които са фенове на актьорите, които участват в него.Joy
И аз не го искам Озан. За хора като него трябва да има заслужено наказание.
Какво като е добър актьор, ако не е добър човек.
Виж целия пост
# 314
Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия