Халит Ергенч и Бергюзар Корели - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина - 38 - тема

  • 40 321
  • 725
# 285
Много болка е събрала Берги.
Дали някога Зейнеб ще проумее  какво причини на най-близките си хора?
Берги винаги е била съпричастна към проблемите на другите. Може би затова споделя нещо толкова лично
за себе си, за да помогне на хора, които имат същите проблеми.
Тя обаче имаше до себе си обичта и вниманието на Халит.



Варна, благодаря за превода! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 286
Очевидно не са били само панаирите на сестра й.

Имала е трудности със забременяването и после с износването. Защото пише за пиене на лекарства и лежане за задържане.
Точно тези дни миналата година Берг спря да пуска снимки. Явно тогава е разбрала, че е бременна.
Виж целия пост
# 287
Варна   Gift Heart  благодаря за превода и снимката.

Бергюзар е изключителна жена, майка и съпруга. С чувствителна душа и чисто сърце.
Много хубаво пише. Има талант.
Дано след време, напише книга или мемоари. Мисля, че ще има успех, написаното от нея.

Виж целия пост
# 288
Кратко видео как Халит плува край яхтата.


https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video-158123700_456239849 … l_wall_-158123700


Ох, с глас се смях.
Последното изречение на гласа зад кадър е: " Направи впечатление коремът на известния актьор". Joy
Абе какво ви говори Бергюзар преди няколко дни?
Вие бавноразвиващи ли сте?
Няма по-малоумни репортери от турските.
И въпросите им, им коментарите им идиотски.
Да не говорим, че никакъв корем не се вижда.
Пишат си текстовете по шаблон.
Виж целия пост
# 289
Добро утро!

Успешна нова седмица!



Виж целия пост
# 290
Привет Hug

Голямата ми внучка е на гости, имам по- малко време за интернет и темата.

Хюля се е снимала с бугенвелията си. 

Виж целия пост
# 291
Добро утро!

Аржентинската телевизия също коментира публикацията на Берг в ИГ от 6 юли.



https://www.instagram.com/p/CCmgDZ-pR2y/


Разследването по случая с Озан и приятелката му е приключило.
Прокуратурата е повдигнала обвинение срещу Озан.
Ако бъде признат за виновен от съда го грози затвор между 3 и 13 години.
Мисля, че няма никакъв шанс да остане в сериала.
Както вече казах, аз не го и искам.
Жалко, че това много ще обърка работата на сценаристите и екипа.
И пак ще трябва да се правят промени в последния момент, което никога не е добре.
Но по-добре насилникът да бъде наказан, отколкото да се замазва случаят.


"Утринни красавици"
Публикация за ИГ постове от ранните сутрешни часове.






Банските на Берг.
Рускините са изнамерили как изглеждат в цял ръст.







Виж целия пост
# 292
Добро утро!

Цитат
Разследването по случая с Озан и приятелката му е приключило.
Прокуратурата е повдигнала обвинение срещу Озан.
Ако бъде признат за виновен от съда го грози затвор между 3 и 13 години.
Ако е виновен да си получи заслуженото наказание. Какво като е Озан.
Никой няма право да причинява подобно страдание независимо от обстоятелствата при които го е направил.
Сценаристите ще измислят нещо. Grinning
И без Мерием продълиха ВВ, сега и без Озан се надявам да се справят.
На Халит му върви на изтрещели партньори. Joy

Хубав ден на всички! Hearts



Лени, Hearts липсваш ми!
Виж целия пост
# 293
Привет! Ако това се беше случило в БГ , особено с известна личност с пари, делата щяха да продължат с години и накрая ще се отърве с някоя условна присъда.  Не, че Озан няма да обжалва. Нека насилието бъде наказвано, а не замитано все едно нищо не се е случило. Всеки трябва да носи отговорност за постъпките си. А сериала, има кой да мисли за него. Да не забравяме, че при съседите всичко е на кг, те така или иначе от сериал за интернет платформа започнаха да скалъпяват двучасови серии. Само като си помисля, колко пъти отлагаха операцията на Дениз.
Виж целия пост
# 294
Преди няколко дни в един от тв блоговете се появи информация, че снимките трябва да започнат през първата седмица на август.

Не знам колко е вярно, но ако искат да стартират навреме през новия сезон, август наистина трябва да подновят работа.

Бейза вече е в Истанбул.
Ето как пазарува една балерина в ИКЕА. Grinning


https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_29809

Едва ли и нашите хора са се прибрали в града.
Толкова малко остава от ваканцията на Халит.
Или ще отидат в Чешме, или в Хилсайд.

От Надето


Виж целия пост
# 295
От Берг:

Огромно благодаря на капитан Надим, който в това ветровито време осигури изключително комфортно и спокойно 10-дневно пътуване на 3 семейства с едно бебе и много деца.
Попътен вятър!






Това не е реклама , а благодарност от сърце.
Вкусни ястия, индивидуално меню за всеки, професионален и дружелюбен екип.
Прекарахме една прекрасна морска ваканция.
Хубаво е, че ви има!
До нови срещи идното лято!


ИГ акаунтът на екипа на яхтата.



https://www.instagram.com/xenosyatching/?hl=en






Виж целия пост
# 296
Варна, благодаря за всички преводи! Heart

Берг е много активна през последните дни!
Дано не спира.
Виж целия пост
# 297
От Бейза

Чудихме се дали ще можем да направим морско пътуване със сина ни, който е само на годинка и девет месеца, но пътищата ни се пресякоха с толкова хубави хора. Ваканцията ни беше прекрасна. Конфорт, сигурност, чистота, вкусна храна, приятни мигове и професионализъм с капитан Недим и неговия талантлив във всяко отношение екип. Очакваме с нетърпение новата ни среща. Капитан Недим стана най-добрият приятел на Джан.






Бергюзар и Халит- хората, които дадоха идеята за пътуването.
Много ви обичаме!

Ето прекрасния екип




Виж целия пост
# 298
Последният преведен филм -  каква е темата, може ли няколко думи?
Напоследък много трудно се настройвам за гледане на каквото и да е било. Следя само вечер по Канал 1 между седем и осем, един итал. сериал. Явно нещо подобно ми се гледа, далечно от всичко съвременно, което ни предлага реалността и тв. Всъщност и там човешките пороци са същите, но има все пак и човещина.
А за тр сериали - не знам изобщо дали ще ми дойде музата, изключвам Вавилон, който, ако започне ще догледам така или иначе, но не и на всяка цена. Зависи какъв завой ще направят и пълнежа.
Виж целия пост
# 299
Цитат
Последният преведен филм -  каква е темата, може ли няколко думи?


Филмът е 2 часа, аз превеждах само вторите 60 мин.
Не съм го изгледала целия.
Доколкото разбрах, една групичка се връща в малкото градче, в което са израснали след като им се обаждат, че Назихе не е добре със здравето. Тя е баба на двама от хората в групата, а другите са израснали с нея.
Завъртат се спомени, стари любови, трогателни моменти между Назихе, която е силна жена, луда глава, въпреки възрастта си, и младите хора. Има и моменти на откровения между хората от групичката, в някои по-остри разговори си казват неща, които преди са премълчавали.
Не е комедия, но не е и някоя голяма драма.
Има и по-емоционални момемнти, но не е филм, който да ти развали настроението.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия