СЕДМИ клас 2019/2020 - Първа изпитна седмична тема - (15.06 - 21.06)

  • 99 966
  • 2 346
# 1 020
Моят пък още решава явно.
Той и да свърши хич няма да се забърза да се обажда.
Виж целия пост
# 1 021
При нас положението май е зле. На излизане каза, че  от МОН са послушали майките от СМГ. Не иска нищо да гледаме...
Виж целия пост
# 1 022
И моята не се е обадила.
Виж целия пост
# 1 023
Моят синковец каза за задачата за горивата - 29 на едната подточка, а за другата спорят дали е 550.
Виж целия пост
# 1 024
Ще се пробвам още веднъж. Не четете медии, четете заповедта на министъра или просто погледнете в електронната система.
А ако ти е спешно, питай Дидева 🙂
Виж целия пост
# 1 025
Отзивите от моите девойки са, че първи модул е бил супер лесен, втори е бил по-сериозен.
Виж целия пост
# 1 026
Без да съм гледала тестовете /а по математика и да го гледам - все тая Joy /, така като ви чета, забравете за баловете от 2019г и гледайте тези от 2018-та.
Виж целия пост
# 1 027
Здравейте! На задачата за горивото моето е получило 29. Някой друг да е получил това има ли? Според моята първи модул е бил лесен, втори труден.

Моята дъщеря е получила 28.

ПМГ Бургас децата са получили 29, но какво трябвало  да се умножи  по 2 или 58
Виж целия пост
# 1 028
За горивата моето каза, че нейния отговор е 550
Виж целия пост
# 1 029
Кажете къде да подам жалба, моля! Бясна съм, рева. Няма да променя нищо за нас, но поне тия малоумници да накажат, ако може!
Виж целия пост
# 1 030
Моят синковец каза за задачата за горивата - 29 на едната подточка, а за другата спорят дали е 550.

И аз получавам инфо от ПМГ Бургас масово получили 29 , но както писах незнам какво е умножават по 2, а вторатаподточка 550 получават.
Виж целия пост
# 1 031
Кажете къде да подам жалба, моля! Бясна съм, рева. Няма да променя нищо за нас, но поне тия малоумници да накажат, ако може!

Какво е станало, Бети?
Виж целия пост
# 1 032
Ох, като ви чета, всичко ми се свива, моят син още не ми звъни, изключен му е телефона. Сутринта бях спокойна, но сега...
Виж целия пост
# 1 033
Кажете къде да подам жалба, моля! Бясна съм, рева. Няма да променя нищо за нас, но поне тия малоумници да накажат, ако може!

Какво е станало?

Моята излезе - каза, че 2 модул е бил отвратителен, писала била нещо, но такава задача за горива никога не била виждала и решавала.
Виж целия пост
# 1 034
Моята също се обади. Тази с горивата от втори модул я е затруднила, каза, че другите били лесни. Ще чакаме резултатите. Свърши се. Време за купон!!!!!! ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия