На море в Гърция 2020 - III

  • 49 557
  • 755
# 195
TatyanaG  студията Евдоксия са в близост до централния плаж който аз много харесвам. До сега колкото пъти сме били там никога не ни е духал вятър . На плаж ходим в дясно до скалите , много приятно местенце  и е плитко. Няма чадър и шезлонги там, няма и заведения. Щом държите да сте без кола до плажа  имай предвид ,че най-близкото заведени е  на Линарики  бийч. Точно до студията на Мария Вофиду
Виж целия пост
# 196
Силви,  къде на Евия сте? Спокойно ли е от към хора?
Литра Едипсос- не само спокойно, празно направо😄
Виж целия пост
# 197
Здравейте!За трета поредна година в края за август /живот и здраве/ ще ходим на Торони.Влюбени сме в това място-спокойствието, залезите, плажовете наоколо...Вярно от централния плаж има какво да се желае, но обикновено обикаляме , за да разгледаме нови местенца.Та с двете ръце съм за Торони Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Днес снимка на приятел ме осени къде да ходим тази година. Напълно непредвидена посока - Йонийско, близо и без много логистика. Вече нямам търпение. Само да мине това кошмарно кандидатстване. Лошото е, че не мога дори да питам за цени и резервация, защото не знам кога ще тръгнем.
Виж целия пост
# 199


Някой може ли да помогне - тази снимка я извадих от статия за плажовете на о.Амулиани. Така ли е?
Виж целия пост
# 200
Не мисля, че е на Амулиани. Това е океански тип плаж.
Виж целия пост
# 201
Егати експлоатираната снимка, то не беше Европа, Гърция (Амулиани, Атина)😁
Чак на 3-та страница в Гугъл изображения излиза истината
https://unsplash.com/photos/UNKvULoxDcY
Виж целия пост
# 202
Амулиани, Австралия - все тая 😄
Виж целия пост
# 203
Яаасноо, това било братска Австралия, и на мен нещо не ми приличаше на Гърция, ха-ха. Благодаря, че се отзовахте! Laughing
Виж целия пост
# 204
Днес снимка на приятел ме осени къде да ходим тази година. Напълно непредвидена посока - Йонийско, близо и без много логистика. Вече нямам търпение. Само да мине това кошмарно кандидатстване. Лошото е, че не мога дори да питам за цени и резервация, защото не знам кога ще тръгнем.

Покажи я тази снимка, моля!
И ние тръгваме в същата посока след точно една седмица по същото време.
Виж целия пост
# 205
Варвам, че k@li няма да ми се разсърди. Снимката е нейна 🙂 Откакто е отишла пуска снимки, но точно днешната ме подкачи. Не знам защо.
Виж целия пост
# 206
Аааа, знам подробности за маршрута на Кали.
Благодаря ти.
Виж целия пост
# 207
Варвам, че k@li няма да ми се разсърди. Снимката е нейна 🙂 Откакто е отишла пуска снимки, но точно днешната ме подкачи. Не знам защо.

Къде е този плаж?
Виж целия пост
# 208
Охо, значи логистично доста народ сме решили да играем на близко и тюркоазено едновременно Simple Smile Резервирах от 6-ти юли в Сивота, ако има някой наоколо да се обажда.
Виж целия пост
# 209
Охо, значи логистично доста народ сме решили да играем на близко и тюркоазено едновременно Simple Smile Резервирах от 6-ти юли в Сивота, ако има някой наоколо да се обажда.
Съвсем неочаквано при мен, но колкото повече разглеждам, толкова повече се радвам на избора 🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия