💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 1

  • 53 122
  • 792
# 60


Днес в "На кафе" - разговор с Димо Алексиев за ролята му на водещ в "Игри на волята".
Виж целия пост
# 61
Нещо интересно казал ли е Димо?
Виж целия пост
# 62
Нещо интересно казал ли е Димо?

Абсолютно нищо. Само общи приказки.


Виж целия пост
# 63
Благодаря, Смайлко!
Не мога ги търпя тез клявки. Димо няма и 5 минути игри-коректни приказки, тия в студиото 10 мин. коментари, че и за Ана-Мария се сетиха. Satisfied
Виж целия пост
# 64
  Игри на волята: България

🆕 Три съвсем нови локации очакват участниците във втория сезон на най-екстремното риалити в ефира на NOVA - "Игри на волята: България“.

Във втория сезон на най-екстремното риалити в ефира на NOVA „Игри на волята: България“ племената ще имат възможността да живеят на три съвсем нови локации. В териториалните битки всяка седмица 24-мата участници ще се борят за мястото си на пребиваване – Резиденцията, Стопанството или Дивата река.



Диана Димитрова от "Откраднат живот" развежда Василковски из "луксозната" резиденция. Имат условия за спорт: тенис, баскетбол.



Вторите ще живеят в стопанството и да се грижат за кокошки, прасета, кози, ще отглеждат домати. Тук - отново актриса от "Откраднат живот" - Дария Митушева. Ще спят в нещо като военна палатка.



Край дивата река ще живеят третите в териториалните битки.

Вероятно смятат за интересно и иновативно преплитането на успешния сериал с формата.

Виж целия пост
# 65
Предаванията на Нова се оплетоха като черва. Кой знае каква сапунка ще са игрите тая година.. Ако новите участници са атлети като Анка и плувци като "победителя" Добрин по добре истински лекари да имат вместо "звездите" от ОЖ.
А ако и тая година пак зачезват участниците от играта за няколко  дни като миналата година окончателно ще го сложа това предаване в категория " пародия с елементи на трагедия".
Виж целия пост
# 66
 igri.na.voliata.bulgaria

👑 Резиденцията



🐷 Стопанството





🐸 Дивата река



Ето ги и трите локации, за които ще се борят трите племена 💥

Очаквайте през септември по @nova.bg 📺





Виж целия пост
# 67
Виж целия пост
# 68
Димо да води ОК , но протежето на оня Бешар ..гаси флегмата..повръщащ емотикон
Заради нея няма да гледам!
Виж целия пост
# 69
Димо да води ОК , но протежето на оня Бешар ..гаси флегмата..повръщащ емотикон
Заради нея няма да гледам!
Протежето на Башар е гаджето ми - Райна, а водеща ще е Ралица Паскалева - актриса и има дете от волейболистка Теодор Салпаров.
Виж целия пост
# 70
Димо да води ОК , но протежето на оня Бешар ..гаси флегмата..повръщащ емотикон
Заради нея няма да гледам!
Протежето на Башар е гаджето ми - Райна, а водеща ще е Ралица Паскалева - актриса и има дете от волейболистка Теодор Салпаров.

A и тя беше протеже на  Башар. Даже упорито се говореше, че имат връзка.
Виж целия пост
# 71
Записвам се да следя темата. Надявам се новия сезон да е по състезателен и по малко сапунен от миналия.....
Виж целия пост
# 72
А кога започва новия сезон?
Виж целия пост
# 73
А кога започва новия сезон?

През септември.

Кико от "Страх", "Х Фактор" и "Капките" е режисьор на "Игри на волята".



Снимат основно с 22 камери + GO-PRO камери.


Вторият сезон на приключенското риалити ще покаже повече детайли от битките и ще разкрие още от красотата на българското Черноморие

Екип от повече от 130 души се грижи зрителите на риалити формата да имат всички гледни точки към предизвикателствата, пред които преминават участниците. Режисьорът на шоуто Кирил Киров-Кико е този, който трябва да знае какво се случва преди да се е случило. „Когато има различни звена, от които зависят малки и големи детайли, трябва да се направи много добър синхрон“, казва Кико, според когото това е един от най-важните елементи доброто заснемане.

Въпреки опита си в „Страх“, „Като две капки вода“ и X Factor, Кико определя „Игри на волята: България“ като предизвикателство. Сред най-големите трудности, с които се сблъсква той и целият екип на шоуто, е времето. Често метеорологичните условия диктуват работата на екипа.

Арсеналът на режисьора са многото гледни точки към играта на терена, а в последните години това задължително включва дрон. Детайлите в игрите се улавят от малки GoPro камери, които са прикрепени на най-неочаквани места.


Виж целия пост
# 74
Димо да води ОК , но протежето на оня Бешар ..гаси флегмата..повръщащ емотикон
Заради нея няма да гледам!

Не знам какво му харесвате на Димо.Ще го видим какъв водещ е,  но нещо не съм оптимист и за него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия