Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 65 763
  • 768
# 705
Не ме е измервал. Имах две консултации, но не съм избирала нито имплантите, нито профил, нито плътност. Той ми предложи 495сс. защото според него това е Ок. Сега съм с 325 и можело без проблем. Но аз имам  капсулна контрактура и затова се налага втора операция, за да се сменят самите импланти и да се отстрани контрактурата. Но защо не ме е измерил НеЗнам! Задължително ли е измерване? Неговата преценка си беше на око...Аз се доверих без да питам за подробности!
Виж целия пост
# 706
Момичета, като чета тук повечето са с Мотива и са доволни от резултата и започвам да се притеснявам. Искам меки и подвижни гърди а не като на кукла. На 20-ти ми операцията при Георгиев и той категорично каза Ментор. Споделете тези от вас, които са с Ментор, как стоят и как се усещат.
Аз съм с Ментор 380cc.Те са по-твърди импланти от останалите,но аз това исках и съм доволна.Ти си прецени какъв резултат искаш и помисли.Прикачам снимка да видиш просто...
Виж целия пост
# 707
Аз съм с Ментор 380cc.Те са по-твърди импланти от останалите,но аз това исках и съм доволна.Ти си прецени какъв резултат искаш и помисли.Прикачам снимка да видиш просто...
Прекрасни са, изглеждат повече от 380. Благодаря за снимката. Аз съм много слаба и фина и започвам да се чудя дали 495 не е много за мен? Аз съм 158см, 46 кг. А при кой доктор е правена операцията?
Виж целия пост
# 708
Аз съм също с такъв ръст и кг приблизително (1.56м, 46-7 кг), даже като си слагах имплантите да съм била 40 кг, и на мен 495сс ми се вижда ужасно много. Нещо между 300 и 400сс ми звучи по-приемливо.
Виж целия пост
# 709
Прекрасни са, изглеждат повече от 380. Благодаря за снимката. Аз съм много слаба и фина и започвам да се чудя дали 495 не е много за мен? Аз съм 158см, 46 кг. А при кой доктор е правена операцията?
При Д-р Енчев
Виж целия пост
# 710
Krisi2018, прекрасни са гърдите ти, много по мой вкус! Имаше ли твои гърди преди операцията?
Виж целия пост
# 711
Krisi2018, прекрасни са гърдите ти, много по мой вкус! Имаше ли твои гърди преди операцията?
Благодаря!
Честно казано имах някакви гърди,но малки.Раждала съм преди 8 години,и можеш да си представиш след кърмене как изглеждат гърдите.Аз и тренирам много,и фитнеса просто ги ,,довърши"
С ръка на сърцето си признавам,че доктора надмина очакванията ми за хубав бюст.Пожелавам успех на всички дами,които са се решили на такава интервенция...няма да съжалявате,повярвайте ми!
Виж целия пост
# 712
Krisi2018, наистина страхотни! Кога са слагани? НеЗнам защо, но след 10г. две раждания и кърмения, моите 325 изглеждат като 200. Преди второто раждане не беше така. Имаха страхотен вид. Имаха плътност, обем и форма. Аз също спортувам, вдигам много тежко и не се пазя. Не нося никакъв сутиен от 4 години. НеЗнам дали това е причината, но вече не са както бяха. Много съм притеснена дали 495 няма да е много, но като се гледам сега, ми се струва нормално.
Виж целия пост
# 713

Много красив бюст!
Виж целия пост
# 714
Здравейте,момичета!Вчера мина и моята операция при д-р Николай Георгиев и от днес съм си в къщи.Отношението беше повече от добро,а резултата е просто без думи.Като ми свалят лепенките ще изпратя снимки на момичетата,които се интересуват.
Виж целия пост
# 715
Бързо възстановяване и аз от сега се редя. Събирам материал за него Simple Smile
Виж целия пост
# 716
Какви лепенки слагате за да не се пигментират разрезите под банските, да стават и за във водата?
Виж целия пост
# 717
Аз никакви лепенки не слагах, изкарах две седмици на морето, къпах се без проблем. Никаква пигментация нямам, белезите почти не си личат. Мазах с гентамицин, преди да вляза и като изляза от водата. След 20тия ден започнах да слагам гел на силиконова основа за белези, който също действа като бариера за бактерии.
Виж целия пост
# 718
Krisi2018, наистина страхотни! Кога са слагани? НеЗнам защо, но след 10г. две раждания и кърмения, моите 325 изглеждат като 200. Преди второто раждане не беше така. Имаха страхотен вид. Имаха плътност, обем и форма. Аз също спортувам, вдигам много тежко и не се пазя. Не нося никакъв сутиен от 4 години. НеЗнам дали това е причината, но вече не са както бяха. Много съм притеснена дали 495 няма да е много, но като се гледам сега, ми се струва нормално.
Остави доктора да прецени кое е най-доброто за теб,но все пак изкажи си и своето мнение.Аз се доверих изцяло на моя доктор и не съжалявам.А различен кубик на всяка жена стой по различен начин,и не се плаши от 495cc ако доктора ти казва,че ще са ти ок.
Виж целия пост
# 719
Krisi2018, наистина страхотни! Кога са слагани? НеЗнам защо, но след 10г. две раждания и кърмения, моите 325 изглеждат като 200. Преди второто раждане не беше така. Имаха страхотен вид. Имаха плътност, обем и форма. Аз също спортувам, вдигам много тежко и не се пазя. Не нося никакъв сутиен от 4 години. НеЗнам дали това е причината, но вече не са както бяха. Много съм притеснена дали 495 няма да е много, но като се гледам сега, ми се струва нормално.
Остави доктора да прецени кое е най-доброто за теб,но все пак изкажи си и своето мнение.Аз се доверих изцяло на моя доктор и не съжалявам.А различен кубик на всяка жена стой по различен начин,и не се плаши от 495cc ако доктора ти казва,че ще са ти ок.
Днес говорих с д-р Георгиев и се успокоих най-накрая. Много е човечен и ми вдъхва сигурност. На 20-ти е операцията, ако някои се интересува мога да дам отзиви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия