Любители на кучета - 106

  • 30 902
  • 727
# 330
Дух, споделих. Пък се казва почти като моят Шошко. Heart
Много ми е тъпо за положението в държавата. Не съм политична, най-ми е мъчно за полицаите.
ето ме мен...
Виж целия пост
# 331
И аз го споделих.Голям сладур този Шошко ❤️
Днес ми беше теста и поне до сряда съм бременна-резултатът ми е 7.10.Стиснете по едни палчета в сряда вече да е трицифрен и да продължа да съм бременна до край,че това ми е 9 инвитро опит(броя инсета и трансфери) и повече от 6 години вече водя тази битка,вярвайки че ще я спечеля...
Виж целия пост
# 332
Стискаме всичко налично!
Виж целия пост
# 333
Саскето , че е сладур-сладур е!!!Ама и човешкото дете е готино?На колко е?
Човешкото дете е на 12. Малкият синковец - собственикът на Саске.
Елислава, моля се всичко да е наред и скоро да си имате бебче. Бъди спокойна, бъди позитивна, вярвай, че всичко ще е наред. Hands Pray
Виж целия пост
# 334
Ели вярвам, че този път ще се случи. Стискам ти палци.
Виж целия пост
# 335
Стискаме палци и лапи,Елислава!Успех,всичко ще бъде наред!! Heart
Виж целия пост
# 336
Flowers Four Leaf Clover късмет и
9 месечен  успех!
Виж целия пост
# 337
Елислава, успех! Труден път, но ще завърши успешно - сигурна съм!
Виж целия пост
# 338
И аз го споделих.Голям сладур този Шошко ❤️
Днес ми беше теста и поне до сряда съм бременна-резултатът ми е 7.10.Стиснете по едни палчета в сряда вече да е трицифрен и да продължа да съм бременна до край,че това ми е 9 инвитро опит(броя инсета и трансфери) и повече от 6 години вече водя тази битка,вярвайки че ще я спечеля...
Имаш точно 4 палеца на ръцете и 4 палеца на краката стиснати от нас. + един ритник (нежничък)
Много се надявам всичко да  наред.  Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 339
Елислава, от сърце ти го пожелавам! ❤️ ❤️ ❤️ Всичко ще бъде наред, вярвам го!
Виж целия пост
# 340
Елислава, наистина от все сърце ти го желая! Господ да е с теб! Всички стискаме палци.
Виж целия пост
# 341
Стиснати палци и лапи и от нас.
Виж целия пост
# 342
И аз се нареждам със стиснати всички възможни палци. Ели, от все сърце ти пожелавам чудото да е станало.
Виж целия пост
# 343
И ние, и ние, нали са три трицветни за щастие. Духвам като перушина към теб.😘
Виж целия пост
# 344
Елислава и аз сърдечно ти желая късмет и дано всичко е наред!

Бейли пак отива на любимо място в Кучешкия парк в София. Хич не ни е близо, но там му /ни се получават нещата с разходки и игри без повод с бебе куче и малко дете 🤣

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия