Топло лято идва вече, расте ДЕКЕМВРИйското човече ! {тема 4/2020}

  • 28 220
  • 768
# 225
Забравих да ви кажа за кг. От миналата консултация преди месец съм качила 1 кг според докторския кантар 😁
Виж целия пост
# 226
Момичета, може би болките/дискомфортът, ако не са постоянни и силни, са нормални.

И аз усещам тук-там от време на време разни придърпвания, но наистина има взаимовръзка и с пишкането - ако повече съм стискала (понякога и през деня ми се случва) усещам лек дискомфорт, но като цяло мисля, че е ок.

Снощи спонтанно реших да направя и междинната ФМ и си запазих час за днес, имаше останали 2 свободни часа, та успяха да ме вмъкнат. Много се вълнувам и се надявам всичко да е ок с моя мъж, който вече е цели 240 гр. 💙
Виж целия пост
# 227
Диана сега се подвизава в групата във Фейсбук, затова не е активна тук😂 Разбра, че вече никой не ѝ обръща внимание и си намери ново място
Виж целия пост
# 228
Диана сега се подвизава в групата във Фейсбук, затова не е активна тук😂 Разбра, че вече никой не ѝ обръща внимание и си намери ново място
Че там не сте ли същите момичета ,които сте тук. Представям си постовете и коментарите...
Аз продължавам да лежа. Засега шийката се е увеличила от лежането и магнезия и утрогестана. На 10.07. съм пак да я мерим,и вече ще решим.
 Тегава работа е лежането,ама това да е. Моля се да минават юли и август. Да влезна в септември в седми месец ще ми е спокооооооооойно. Не много де,хахаха. Ама друго си е 27-28 седмица. Никога преди не съм се молела да минат така бързо юли и август.Ще ги лежа. А е такава жега.И климатик не помага Включваме го от 14ч. до към 18ч. И стоя завита уж,а за три дни на климатик ме раздразни гърло снощи.Незнам някои как спят на климатик по цели нощи На съседите климатика не спира да бръмчи...
Виж целия пост
# 229
Инфинити,  подуване и газове казваш че имаш.....аз и без да съм бременна, като имам газове ме боли ниско долу.....от червата. Също ако се разтършувате в интернет ще намерите клипчета как се разместват вътрешните органи с нарастването на плода.....в девети месец сърцето дори се накланя с 45 градуса. Аз гледах едно такова и на него стомаха, черния дроб и червата търпят рокади Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 230
Здравейтеее,
Още не съм писала в новата тема, но вече ще се отбележа.
Вече съм 16 г.с. и ще си имаме момче. Бях сигурна че ще е момиче, таткото също но явно 6то чувство ми изневери 😁
Много сме щастливи!
Виж целия пост
# 231
Привет и от мен в 13 г + 2дни. Вчера бях на лекяр за скрининг измерването и всичко изглежда наред
 Предположението на лекарката ми е за момче, ще видим пак следващия път дали ще потвърди 💙 Ето една снимка на моето човече, което инатливо стоеше почти през цялото време в гръб, та се наложи няколко пъти да излизам да се разхождам и пак да се връщам, че да успее да измери всичко 😁😁

П. С Към кого да се обърна за добавяне във фейсбук групата ни? Много по-удобно ми е там


Виж целия пост
# 232
AniM123, махни си личните данни от снимката според мен.
Голяма сънливост ме е налегнала - вчера спях два пъти дневен сън и не ми стигна. Simple Smile
Как ще се замъкна до офиса другата седмица не знам...
Виж целия пост
# 233
Диана сега се подвизава в групата във Фейсбук, затова не е активна тук😂 Разбра, че вече никой не ѝ обръща внимание и си намери ново място
Боже, като видях 10 поста за 1 ден от нея и ми стана лошо, за съжаление никой не я реже, както ние тук постъпихме и тя изчезна хаха. Ако продължава така ще я блокирам, поне да не чета постовете й.
АниМ123, от телефона не мога да ти споделя линк, някое от другите момичета, ако може.
Виж целия пост
# 234
Момичета, може ли мнение. Ок ли да нещата?


Виж целия пост
# 235
AniM123, обърни се към лекаря ти! Това са изследвания базирани на статистически данни. Каквото виждаш ти това и ние. Само АГ може да интерпретира резултатите! Съжалям, но много се ядосвам като видя изследвания и медицинска документация във форума или фейсбук. Как едни бременни жени нямащи нищо общо с медицината ще ти дадат по-добър отговор от следящия те лекар, учил 12 години и практикувал два пъти повече сигурно...
Виж целия пост
# 236
Здравейте,мами,
Току що бях на преглед в Сердика еоод
Не ми хареса,че не можех да гледам бебето и че не ми дадоха снимки от ехографа. Имат само 1 монитор и нямат принтер за към монитора  Поне на 16 юли на феталната като съм в Надежда ще ми дадат снимка на ехографа. След прегледа направих снимка от тел от компютъра. Бебето много е мърдало и не успяха да видят пола. Не мога да разбера едно обаче-главата на бебето къде е разположено-хоризонтално или вертикално... водят ме в 15г.с+5  дни

Ще ми кажете ли как е разположено бебето?

Виж целия пост
# 237
И аз усещам придърпвания и лека болка ниско долу, но гледам да не го мисля. Първата бременност бях като кон, сега все нещо усещам, все нещо ми има, ужас.  Ама тогава от спокойствие завърших +20кг и пълна жлъчка с камъни. Сега съм качила 3 кг, но ги усещам като 13,въпреки че спазвам диета. И моите деца ще бъдат с малка разлика - 2,9г,живот и здраве.

За шапката - така ми казаха, но идея нямах защо първо тя се купува, мерси, че ме светнахте 😘

Оххх, така ми липсвате, ама дребното някакъв вирус го хвана и няколко дни с нея се занимавам, сега ще ви чета и наваксам Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Мамиии,
Ще ми кажете ли как е разположено бебето ми, че забравих да питам лекаря, ако имате представа Sad?
Виж целия пост
# 239
Аз нямам никаква представа.
Един път е по един начин снимката,другия път е наобратно. Въобще не мога да им ги разбера.
А така от монитора незнам.
Обаче вече станах спец по шийките. На пет различни снимки си ги гледам и сравнявам,и горе долу се ориентирам вече къде какво мерят за шийка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия