Звездни компромати - юли'20

  • 277 580
  • 2 638
# 2 355
Николета има да си вади после сено от... Чочката Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 356
Джизъса изписа половината Библия по тялото си! Joy Ако знаех със сигурност,че е вярващ - щях да се притесня за него...
Виж целия пост
# 2 357
Какво им посочва с пръст? Взирах се, нито птица виждам, нито делфин, нито корабче....
Виж целия пост
# 2 358
Отдолу има надпис- щастлив татко. Ако и третото му момченце беше щеше да завърши картинката.
Виж целия пост
# 2 359
Емилия...тия опашки още ли са модерни в клиповете?
Скрит текст:
"Професионализъм" от Криско и Галена...
Скрит текст:
Яница...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 360
Николета има да си вади после сено от... Чочката Wink
Скрит текст:

много грозно. може ли да се разчепатиш така, бре....а и бая попрезрял вид има.
Виж целия пост
# 2 361
Ами може, тя си е еротичен модел, провокаторка.
Виж целия пост
# 2 362
ами можеше да го направи естетически красиво. това не ѝ се е получило.
Виж целия пост
# 2 363
Николета има да си вади после сено от... Чочката Wink
Скрит текст:
Коко Шанел сигурно се върти в гроба.
Виж целия пост
# 2 364
Николета има да си вади после сено от... Чочката Wink
Скрит текст:

много грозно. може ли да се разчепатиш така, бре....а и бая попрезрял вид има.
Сигурно и е писнало да е одупена по снимките Grinning.
Виж целия пост
# 2 365
Пръстите на госпожата не ви ли изглеждат странно?
Виж целия пост
# 2 366
Вяра Атова, която още не съм сигурна с какво се занимава, родила син на име Кай

Да им е жив и здрав, на Бебо Халваджиян не се ли казваше така момиченцето? Не помня какво значеше
Виж целия пост
# 2 367
Николета има да си вади после сено от... Чочката Wink
Скрит текст:
Представям си, ако няма нищо постлано отдолу, това си е чист мазохизъм.
Виж целия пост
# 2 368
Вяра Атова, която още не съм сигурна с какво се занимава, родила син на име Кай

Да им е жив и здрав, на Бебо Халваджиян не се ли казваше така момиченцето? Не помня какво значеше

Така се казва, да. Означавало “море” на хавайски, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 2 369
Тази Николета е ужасно гнусна особа. Къде ли не си е слагала задните части, повърхности да искаш..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия