Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 734
  • 2 647
# 2 565
Забравих да ви кажа, че вчера ми се обажда едно момче и ми казва: "Здравейте, имаме чудесна новина, вие сте сред двамата щаатливци, които печелят от нашата игра НЛ бюти, кажете само с кой имейл сте участвали да ви кажем дали печелите голямата награда." Казвам си имейла и отсреща: " Супеер, честито, вие сте големия щастливец печелите две червила от НЛ бюти с 30% отстъпка, цената им е 28 лева, кажете ни имена, телефон и офис на Спиди, още утре ще са при вас" и аз викам ама чакайте малко значи голямата награда печеля, ама трябва да си я платя и момчето:"ами даа" и аз викам ами не благодаря, чао. Та мисълта ми е че тия нахалници, ми бяха писали преди време и по имейл същите неща, няколко пъти и аз направо си забраних съобщенията от тях.. то преди толкова време беше тая игра в страницата им, но явно продължават да досаждат на хората...
Виж целия пост
# 2 566
Ехххх, значи пак не съм спечелила от метро 😪😪😪.
Виж целия пост
# 2 567
Привет! Аз се включвам малко оффтопик, ако модератор реши, нека изтрие поста - току-що се сдобихме с албума за лепенки на ОМВ. Но понеже не зареждаме там, няма как да събера всички стикери. Та, ако някой има излишни, може да ми ги прати (за Плевен може и лично да се видим). Ако не е много нахално, разбира се. Simple Smile
Ако някой се отзове, да пише на лични.
Не е нужно да зареждате там. Играта не само за покупка на гориво, а на всичко
Виж целия пост
# 2 568
Ако спечелиш от Старопрамен, искат ли бележката при получаване на наградата?
Виж целия пост
# 2 569
Ако спечелиш от Старопрамен, искат ли бележката при получаване на наградата?

Предполагам, че да, защото и номера ми казаха.
Виж целия пост
# 2 570
Ако спечелиш от Старопрамен, искат ли бележката при получаване на наградата?

Предполагам, че да, защото и номера ми казаха.
Уффф взех си бира и кисело мляко Верея, спечелих лъжичка и ми взеха бележката, а ми отказаха дубликат.
Виж целия пост
# 2 571
Исках да купя ваучер от Зайците за нов акаунт във Фууд панда, но ми пише, че ми е изчерпан лимита. Да пробвам след 153 дни Joy
До сега не съм купувал такъв ваучер от там. Още в началото бях взела два за кино, които не успяхме да ползваме, заради пандемията, но други не съм...

Ваучерите за кино са валидни още,щом крайния им срок е по време на извънредното положение.
Аз имам един за кино в четвъртъци,валиден до 4.04, и ще си го ползвам
Това не го знаех, трябва да проверя. Моите май бяха до 12.04.
Виж целия пост
# 2 572
Някой да знае да има код за фешън дейс, че си харесах една чанта. Уж, гледах сайта, не забелязах да има сега, ама знам ли? Този за рожден ден, някой помни ли го?
Виж целия пост
# 2 573
За награда - детски пояс: https://www.facebook.com/rayatoys.official/photos/a.651461385023 … ype=3&theater

За награда - тестери на козметични продукти: https://www.facebook.com/drogeriemarie/photos/a.1855210574608167 … ype=3&theater

За награда - крем за лице: https://www.facebook.com/sanitaonlinebg/photos/a.240256062643651 … ype=3&theater

За награда - къси дънкови панталони: https://www.facebook.com/KralitzaBoutique/photos/a.2298945376413 … ype=3&theater

За награда - почивка за двама в Слънчев бряг: https://www.facebook.com/grabobg/photos/a.154069647952736/470890 … ype=3&theater

За награда - 3D шоколад:
Скрит текст:
Anna’s Chocolates & Green Basket
22 ч. ·

ИГРА‼️
Искате ли да спечелите 3D шоколад по ваш избор?
Какво трябва да направите за да бъде ваш шоколада 🍫
1.Харесайте поста
2.Споделете поста
3.Отбележете приятели
На 8.08.2020 един от вас ще се наслади на вкусен 3D белгийски шоколад🍫
УСПЕХ!
За награда - чаша с интересна арт-декорация: https://www.facebook.com/WOWGiftsHandmade/photos/a.3684036605826 … ype=3&theater

За награда - хранителна добавка: https://www.facebook.com/apteki366/photos/a.517185721672838/3283 … ype=3&theater

За награда - хранителна добавка/имуномодулатор/: https://www.facebook.com/www.momo.bg/photos/a.554882237862057/37 … ype=3&theater

За награда - бутилка вино: https://www.facebook.com/ethnowine/photos/a.524275727602570/3775 … ype=3&theater

За награда - скраб за тяло:
Скрит текст:
Himalayan salt products/ Продукти от хималайска сол
1 ден ·

ИГРА 🥳 ИГРА 🥳 ИГРА 🥳

Защо да не завършим този прекрасен месец с една прекрасна игра 🎉 🥳 и един още по-прекрасен подарък 🎁🎀
🍀 Харесайте този пост
🍀 Харесайте страницата ни във фейсбук
🍀 Напишете в коментар - Използвате ли ексфолианти за тяло и ако Да какви - захарни или солени?

Подаръкът е скраб за тяло с хималайска сол и кафе "Wake up" , който почиства в дълбочина, хидратира и омекотява кожата. Помощник в "борбата" с целулита и стриите. Вижте повече за него на : https://himalayansaltproducts.bg/…/скраб-за-тяло-с-хималай…/
Виж целия пост
# 2 574
Промоционални кенчета Каменица има в Билата на Мол Сердика.
Виж целия пост
# 2 575


Vedra International
· 8 часа ·
 
👶👧🧒👦Децата играят в парка с ВЕДРА!👶👧🧒👦

🤹🎨Тази събота можете да посетите събитие с безброй награди🏆 и да се запознаете със супергероите на детското здравето!

🌈Времето е слънчево и приканващо да останем навън. Градските паркове са пълни с хора, търсещи настроение. Няма нищо по-хубаво от семейна разходка, съчетана с приятна и релаксираща игра с героите на здравето.

🙂Елате да играете с нас и да разберете как да се грижите за здравето на цялото семейство!👨‍👩‍👧‍👦

✅Очакват ви безброй изненади и игра с големи награди!
Виж целия пост
# 2 576
И при нас(в Плевен) вече са заредили цели палета промоционални кенчета.Аз ходя в Била на "Асен Халачев"2.
Виж целия пост
# 2 577
Игра на АЕГ с награди - тениски: https://www.aeg.bg/local/promotions/igraite-i-spechelete-s-aeg-c … rGwGmiV1nL0_hjkRY
Виж целия пост
# 2 578
Привет! Аз се включвам малко оффтопик, ако модератор реши, нека изтрие поста - току-що се сдобихме с албума за лепенки на ОМВ. Но понеже не зареждаме там, няма как да събера всички стикери. Та, ако някой има излишни, може да ми ги прати (за Плевен може и лично да се видим). Ако не е много нахално, разбира се. Simple Smile
Ако някой се отзове, да пише на лични.
Не е нужно да зареждате там. Играта не само за покупка на гориво, а на всичко

Така ли? Много благодаря! Simple Smile Значи момичето на касата волно или неволно ме е излъгало, защото я попитах само срещу зареждане ли се дават стикери и тя каза "да".
Виж целия пост
# 2 579
Ето правилата
https://www.omv.bg/bg-bg/omv-v-bilgariya/tekushchi-promotzii

6.1. В рамките на периода на Кампанията по т. 4, до изчерпване на количествата Стикери, всяко  лице,  което  закупи  стоки  и/или  услуги  в  търговски  обект  на  Организатора  на стойност  минимум  20  (двадесет)  лева  с  ДДС,  има  право  да  получи  безплатно  за  всеки платени 20 (двадесет) лева с ДДС от стойността на съответната покупката по 1  (една) опакова Стикери, съдържаща 2 (два) Стикера за Албума. 6.2. Като изключение от горното правило по т. 6.1., при заплащане на пътни такси, тол такси,  винетни  такси или  извършване  на  паричен  преводна OMVServicesв  търговски обект на  Организатора, съответното лице има право да получи само 1 (една) опаковка стикери,  съдържаща  2  (два)  Стикера,  независимо  от  общата  стойност  на заплатените услуги.

Аз купувам предимно цигари от веригата заради играта и ми дават стикери
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия