Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 736
  • 2 647
# 2 550
Преди 2-3 години прехвърлих моите на мъж ми. През сайта стана всичко, но отне около месец
Виж целия пост
# 2 551
Само на мене ли нещо не ми се връзват правилата на Евридей с изтеглените печеливши?

От общите условия:
ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ИГРАТА
Играта ще се проведе на територията на Република България в периода от 15.06.2020г. до 12:00ч. на 25.07.2020г. и настоящите общите условия са в сила за същия период.
Имената на победителите ще бъдат обявавани в рамките на 7 дни след приключване на всяка томбола.
ОБЯВЯВАНЕ НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ УЧАСТНИЦИ
10 печеливши участници и 10 заместника ще бъдат  избирани  чрез жребий всяка неделя от  06.2020 до 19.07.2020г.

А има само 4 тегления. Най-малкото трябва да са 5, до 19.07. Обаче играта беше продължена с още 1 седмица, следователно трябва да са 6 тегления. Или тези които са участвали от 20.07 до 25.07 не участват в жребия?
Може ли някой да ми разясни?
Виж целия пост
# 2 552
И в Била на Опълченска кенчетата не са промоционални, затова пък са много Simple Smile
В близкия ни Т-маркет (на бул. Столетов), пък, са наредили отпред и в хладилните витрини от обикновените, но назад по стелажа са промоционални. 
Виж целия пост
# 2 553
Само на мене ли нещо не ми се връзват правилата на Евридей с изтеглените печеливши?

От общите условия:
ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ИГРАТА
Играта ще се проведе на територията на Република България в периода от 15.06.2020г. до 12:00ч. на 25.07.2020г. и настоящите общите условия са в сила за същия период.
Имената на победителите ще бъдат обявавани в рамките на 7 дни след приключване на всяка томбола.
ОБЯВЯВАНЕ НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ УЧАСТНИЦИ
10 печеливши участници и 10 заместника ще бъдат  избирани  чрез жребий всяка неделя от  06.2020 до 19.07.2020г.

А има само 4 тегления. Най-малкото трябва да са 5, до 19.07. Обаче играта беше продължена с още 1 седмица, следователно трябва да са 6 тегления. Или тези които са участвали от 20.07 до 25.07 не участват в жребия?
Може ли някой да ми разясни?
Би трябвало да са 5 тегления, наградите ка по 25 от вид, т.е. общо 50бр. На седмица по 10 награди. Най-вероятно победителите са уведомени и скоро ще ги качат на страницата.
Виж целия пост
# 2 554
Еее, с последния, сигурно са 60+ кодовете ми от Туборг, уцелих шапка. Тази игра нареждам втора по гадост след Бургаско😀
Евентуално ще я разменя за мешка, ще помисля малко.

дай адрес на лс да ти метна една мешка от чупа чупс, че ми се търкалят няколко излишни.
ако искаш. шапка на туборг не искам.
Виж целия пост
# 2 555
Аз сега не разбрах за Каменица... Със 15 регистрирани спечелих 2 х 50лв. Участвам ли за 500лв. или трябва да регистрирам още един код, защото отпадат 6-те печеливши? Въпреки, че след 10-ия ми изписа, че участвам.
Виж целия пост
# 2 556
Аз сега не разбрах за Каменица... Със 15 регистрирани спечелих 2 х 50лв. Участвам ли за 500лв. или трябва да регистрирам още един код, защото отпадат 6-те печеливши? Въпреки, че след 10-ия ми изписа, че участвам.


6 кода са за ваучерите по 50 лв щом са 2 броя и те не участват в тегленията за 500 лв. Следователно трябва да допълните до   10 кода. Между другото кода ги спечелихте,  аз вече 60 кога и нямам 50лв.
Виж целия пост
# 2 557
В играта на Старопрамен участват ли неспечелилите в миналото теглене бележки?
Виж целия пост
# 2 558
Една игра на Лили дрогерия с малко награди, но доста скъпи
https://www.lillydrogerie.bg/bg/post/igray-s-gillette-tova-lyato-i-specheli
Виж целия пост
# 2 559
В 06:13 и 00:19 часа с няколко дни разлика.
Виж целия пост
# 2 560
В 06:13 и 00:19 часа с няколко дни разлика.

Благодаря
Виж целия пост
# 2 561
Привет! Аз се включвам малко оффтопик, ако модератор реши, нека изтрие поста - току-що се сдобихме с албума за лепенки на ОМВ. Но понеже не зареждаме там, няма как да събера всички стикери. Та, ако някой има излишни, може да ми ги прати (за Плевен може и лично да се видим). Ако не е много нахално, разбира се. Simple Smile
Ако някой се отзове, да пише на лични.
Виж целия пост
# 2 562
Исках да купя ваучер от Зайците за нов акаунт във Фууд панда, но ми пише, че ми е изчерпан лимита. Да пробвам след 153 дни Joy
До сега не съм купувал такъв ваучер от там. Още в началото бях взела два за кино, които не успяхме да ползваме, заради пандемията, но други не съм...

Ваучерите за кино са валидни още,щом крайния им срок е по време на извънредното положение.
Аз имам един за кино в четвъртъци,валиден до 4.04, и ще си го ползвам
Виж целия пост
# 2 563
На всички ,ли от Чибо се обадиха. Сестра ми е от печелившите, но никой не се е обаждал.
Виж целия пост
# 2 564
От Метро вече се обаждат за почивките. На моя приятелка ѝ се обадиха днес за Елените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия