Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 741
  • 2 647
# 1 260
Аз понеже имах приложението на Емаг,поръчах през него. Преди две или три години смених тел. номер и при една поръчка тогава имах проблем с доставката. При тях ми седеше стария номер,добре че куриера ме познава и ми докара пратката,но каза-няма връзка. Гледам стария номер. Смених го точно тогава с новия,обаче не знам какво правят,сега пак ми е стария! А съм убедена 10000% ,че го смених. Писах им да пишат актуалния номер. Дано го оправят. А поръчах до офис на Спиди,че не знам кога ще дойде и дали ще съм вкъщи.
Виж целия пост
# 1 261
Лунатичка, при поръчката имаш право да избереш да си го вземеш от офис на куриер. Аз така го поръчах до Спиди, друг е въпросът, че и на мен им седеше стария ми номер, а съм почти убедена, че го смених преди въобще да поръчвам каквото и да е онлайн.
Виж целия пост
# 1 262
Някой дали е получил наградата си от Discreet?
Виж целия пост
# 1 263
И аз писах на Емаг, да дадат възможност за комбиниране на ваучерите. Аз не успях да си харесам нищо за момента. Ще чакам и ще се надявам на промяна на правилата на играта.
Пишете им и вие, за да се знае, че много хора не са доволни от сегашните условия.
Виж целия пост
# 1 264
И аз писах на Емаг, да дадат възможност за комбиниране на ваучерите. Аз не успях да си харесам нищо за момента. Ще чакам и ще се надявам на промяна на правилата на играта.
Пишете им и вие, за да се знае, че много хора не са доволни от сегашните условия.
Емаг още преди две седмици ми отговориха,че може да се комбинират🙈.Не на тях,а на Кока кола трябва да пишем.Неизвестна,по-удобно ми е до адрес.
Виж целия пост
# 1 265
Съмнява ме емаг да променят условията. Аз засега съм доволна, с изключение на това, че при първата поръчка ме набутаха с едни 5 лв доставка, след което ми звъняха, че била станала грешка и ми ги възстановиха под формата на ваучер, който не успях да комбинирам с друг ваучер. Всичко се прави с цел клиента да поръчва повече.
Виж целия пост
# 1 266
Преди малко получих мейл от Емаг точно за Спиди, че ще работят заедно, колко било удобно и т.н.
Виж целия пост
# 1 267
И аз писах на Емаг, да дадат възможност за комбиниране на ваучерите. Аз не успях да си харесам нищо за момента. Ще чакам и ще се надявам на промяна на правилата на играта.
Пишете им и вие, за да се знае, че много хора не са доволни от сегашните условия.
Емаг още преди две седмици ми отговориха,че може да се комбинират🙈.Не на тях,а на Кока кола трябва да пишем.
Защо на кока кола? Каквито условия са им поставили от емаг, от кока кола такива ваучери са пуснали за награди. Ако от емаг нямат такова ограничение, за един ваучер на покупка, то и кока кола изобщо няма да го включва в правилата.
Виж целия пост
# 1 268
Здравейте!
Искам да попитам наградите от ДМ скаут, коя куриерска фирма ги доставя(Варна)?
Виж целия пост
# 1 269
Пиши им, не ги жали! Трябва да ти възстановят сумата от ваучера! Имаше някой с объркан градински маркуч и след писане възстановиха сумата. Даже и аз се чудя дали да не ги подметна, че получих едно портмоне за чудо и приказ, но не знам колко бързо пращат куриер да им прибере върнатия продукт.

Някой с подобен казус?
Поръчвам продукти с ваучер от емаг-3 артикула за 30.96лв /общо с доставката/.
Изпращат ми съвсем различни неща,2 от 3 са сбъркани/общо за 16.98/.Връщам им ги и те ми възстановяват под формата на  ваучер 10 стотинки?!
Виж целия пост
# 1 270
Здравейте, напоследък играя, но не печеля особено. Да не кажа никак. Може би, защото самото ми мислене е насочено към други неща, живи хора и тяхното благоденствие.
Пиша, за да предложа код за Филипс 10%, от Технополис.
Виж целия пост
# 1 271
Току-що и аз се разписах с ваучер от КК😄 имам още една капачка чудя се кога да я регистрирам 😄
Виж целия пост
# 1 272
Някой дали е получил наградата си от Discreet?
Все още не Sad до края на месеца ще почакам казаха 30дни, но ми се видяха малко несериозни
Виж целия пост
# 1 273
Пиши им, не ги жали! Трябва да ти възстановят сумата от ваучера! Имаше някой с объркан градински маркуч и след писане възстановиха сумата. Даже и аз се чудя дали да не ги подметна, че получих едно портмоне за чудо и приказ, но не знам колко бързо пращат куриер да им прибере върнатия продукт.

Някой с подобен казус?
Поръчвам продукти с ваучер от емаг-3 артикула за 30.96лв /общо с доставката/.
Изпращат ми съвсем различни неща,2 от 3 са сбъркани/общо за 16.98/.Връщам им ги и те ми възстановяват под формата на  ваучер 10 стотинки?!

Аз пуснах заявка за връщане в понеделник в 12ч.След по-малко от 2 часа дойде куриер да вземе нещата.
Бързо си ги взимат,но не им се връщат пари 😂
Виж целия пост
# 1 274
И аз писах на Емаг, да дадат възможност за комбиниране на ваучерите. Аз не успях да си харесам нищо за момента. Ще чакам и ще се надявам на промяна на правилата на играта.
Пишете им и вие, за да се знае, че много хора не са доволни от сегашните условия.
Емаг още преди две седмици ми отговориха,че може да се комбинират🙈.Не на тях,а на Кока кола трябва да пишем.
Защо на кока кола? Каквито условия са им поставили от емаг, от кока кола такива ваучери са пуснали за награди. Ако от емаг нямат такова ограничение, за един ваучер на покупка, то и кока кола изобщо няма да го включва в правилата.
Да от кока кола са виновни те са го наложили това. И аз им писах на Емаг и казаха че не зависи от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия