🍀 КСК 2020 - July morning! 🍀

  • 350 176
  • 725
# 675
Честито да е следването на новоприетите!
Бледолилава, какъв е мин. бал за английска филология/ мъже сега?
Виж целия пост
# 676
23.12
Виж целия пост
# 677
Благодаря! Синът на една колежка кандидатства, но май и на нея не мога да честитя още. Дерзайте за трето и успех!
Виж целия пост
# 678
Flash, честита да е девойката и да я приемат в Бат! На много забележителна дата е родена - революционна Simple Smile

Ясмина, честит ти втори доктор!
Виж целия пост
# 679
Flush, честит рожден ден на Сиси!
Да е здрава и да сбъдва с лекота желанията си! Hug
Днес е балът. Състоя се. Grinning
Виж целия пост
# 680
И аз с най-добри чувства се присъединявам към пожеланията.

Стейси, две красавици видях. Flowers Four Leaf Clover

И още малко цифри от второ класиране в СУ - мъже
Скрит текст:
Скандинавстика - 23.08
Португалска филология - 20.48
Българска филология - 13.12
Международни отношения - 22.23
Връзки с обществеността - 22.20
История и геополитика на Балканите - 17.94
Икономика и финанси с английски език - 23.97
Стопанско управление с английски език - 20.93
История - 20.95
Виж целия пост
# 681
Flash, честита рожденичка🎂🌺! Да ти е жива и здрава и успех с Бат!

Честито и на новоприетите студенти! С лекота да преборят следването!

Ясмина, страхотна е новината за втори доктор 🤗!

Допълвам: Стейси, голяма красавица си имаш! Весел празник!
Виж целия пост
# 682
Ехеее, рожденичка, балове, приети студенти по медицина, фармация и други чудесни новини.
Весел празник на празнуващите, едно хубаво момиче видях. И щастлива мама. Дано си изкарат добре, да се повеселят.
Виж целия пост
# 683
Честита рожденичка, Flash, да е жива и здрава, усмихната и много, много успешна във всяко едно бъдещо начинание. Heart

Стейси, като сестрички сте, момичето ти е прекрасно - виждам една нежна, красива и удовлетворена от постигнатото млада дама. Пожелавам ѝ успех с корейския и като цяло успех напред в живота, а на теб радост от нейните постижения. Heart

Стискам палци на всички, чакащи следващи или тепърва предстоящи класирания. Heart
Виж целия пост
# 684
Моята днес я скъсаха за 1 точка на листовките. Писнало й било за 1 точка да се дъни, нали и САЕ-то не й стигна 1 точка до 200.
Притеснявам се, че има само 1 месец до заминаването, дано се подредят нещата.
Виж целия пост
# 685
Супер е, Стейси. Само успехи да има Simple Smile
Ванеса, ти сигурна ли си, че си на 18-19г? Имаш изказ на голям, врял човек. Май, май Българската Филология ти е тамън Simple Smile
Виж целия пост
# 686
Честито на всички!
Виж целия пост
# 687
Ха, това и аз си го мислех за Ванеса, филологията ѝ отива, независимо коя.
Поздравления за успеха на сина ти, Ясмина! Наше близко дете (още им викам така) също е прието, ще са колеги.
Рожденничката да е много здрава!
 Още съм под влияние на абитуриентски вълнения, Стейси чудна е и много си приличате.
Днес малката ме нокаутира, още се съвземам, след цяла година приказки за МГ, записа немски в Първа, отказа да участва на второ класиране.
Виж целия пост
# 688
Стейси, не само умна, но и красива, честита да ти е!
Флаш, честит рожден ден и на твоята нежна девойка! Почти ми е астрална близначка.
Хепи , за малкото разбрах, но за каката чакахте нещо, какво стана?
Честито на новите студенти, да им е леко!
Виж целия пост
# 689
Чакаме, утре второ, другата седмица трето класиране... чакам ли,чакам, и се радвам на хубавите новини на другите Hug Вярвам,че и за нас ще се подредят нещата Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия