На море в Гърция 2020 - IV

  • 46 626
  • 784
# 15
По Нова казаха, че през Маказа се минава без проблем до 6.07.
Виж целия пост
# 16
Запис от мен с един прекрасен, празен Хавули от днес, почти през цялото време си бяхме само ние двамцата със съпружието Simple Smile Пожелавам на всички прекрасно лято в любимата Гърция, хубави емоции, и бързо минаване по границата.

Виж целия пост
# 17
Благодаря за хубавата и изчерпателна тема!  Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Преди малко си получихме кодовете /едновременно за всички на различни мейли/. Попълнихме формулярите на 29.06. около 21:00ч., ще пътуваме на 4-ти.
Виж целия пост
# 19
Калимера!!!
От репатрака, през селата, където ни спря  гранична полиция, с намерението да ни върне обратно на опашката, обаче аз се бях подготвила с клипче как качват колата на репатрака Joy
Не се наложи да го показвам, пуснаха ни да минем и вече сме в Гърция!

На границата български митничари нямаше. На гърците им дадох само документи без декларация. Гъркът поиска декларацията и аз любезно му предоставих само тази на съпругът ми, погледна я каза ок и ни пусна.
Та в тази връзка, очевидно при семейно пътуване с автомобил е достатъчно да се попълни веднъж за водача и в неговата да се посочат пътниците.
Виж целия пост
# 20
Абе аз попълних и за малкия /9г./, да има. Joy И той си получи кода. Laughing
Виж целия пост
# 21
И аз сега получих кода, явно ги изпращат наведнъж, за всяка дата по отделно. Намерих и интересна статия: https://greece.greekreporter.com/2020/07/02/greece-holds-its-bre … s-prove-negative/
Виж целия пост
# 22
Абе аз попълних и за малкия /9г./, да има. Joy И той си получи кода. Laughing
За всички попълних и аз и ги носих разпечатани, но само една дадох на митничарите.
Виж целия пост
# 23
Калимера!!!
От репатрака, през селата, където ни спря  гранична полиция, с намерението да ни върне обратно на опашката, обаче аз се бях подготвила с клипче как качват колата на репатрака Joy
Не се наложи да го показвам, пуснаха ни да минем и вече сме в Гърция!

На границата български митничари нямаше. На гърците им дадох само документи без декларация. Гъркът поиска декларацията и аз любезно му предоставих само тази на съпругът ми, погледна я каза ок и ни пусна.
Та в тази връзка, очевидно при семейно пътуване с автомобил е достатъчно да се попълни веднъж за водача и в неговата да се посочат пътниците.
Еее, браво! След толкова премеждия ви пожелавам страхотна почивка!
Ако не пуснат Илинден ще си останем само с голямата почивка края на август. Бяхме намислили няколко отскока за плаж, като караме децата при баба, ама не си струва да катерим Папаз чаир за няколко часа море.
Виж целия пост
# 24
Благодаря за прекрасната тема,Параход! Записвам се и аз да следя и плакна очи с прекрасните ви снимки и разкази. Голям късмет извадиха тези от вас,които успяха да се насладят на почивката си от 15 до 30.06...на всички останали прекрасно,слънчево и спокойно гръцко лято!
Виж целия пост
# 25
Ще ви следя за идеи за септември, ако се осмелим още веднъж да отидем де.
Виж целия пост
# 26
Здравейте,
И нашите кодове са налични- на 30 ги пуснахме, на 4 ти тръгваме. Дали сте обръщали внимание на кода, от 4 само една започва различно...да се филмирам ли чудя Grinning
Виж целия пост
# 27
Благодаря за поредната прекрасна тема! Нашата почивка е към края си, още съм в очакване някой да сподели как върви обратният трафик - този към България. Днес наши приятели тръгнаха наобратно, но едва ли са минали границата.

Ще ви следя за идеи за септември, ако се осмелим още веднъж да отидем де.
Да, и мен това ме интересува! Връщането през Маказа? Напълно ли ще затворят КПП на 6.07?
Виж целия пост
# 28
Благодаря за страхотната тема. Поздрави от южен Пелион:
Виж целия пост
# 29
Благодаря за страхотната тема. Поздрави от южен Пелион:

Може ли повече впечатления от Южен Пелион, места, плажове. Септември сме пак в Милина и мислим да изследваме Южен Пелион и ако има възможност да отскочим за Дей трип до Скиатос. Корабчето от Платания дали ще плува тази година и особено до средата на Септември?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия