На море в Гърция 2020 - IV

  • 46 627
  • 784
# 30
Параход, благодаря за темата! Изчерпателен първи пост, както винаги!
Искаше ми се другата седмица да отскочим за 2-3 нощувки, но съм силно разколебана дали да си причиня чакането на границата.
Виж целия пост
# 31
Здравейте,
И нашите кодове са налични- на 30 ги пуснахме, на 4 ти тръгваме. Дали сте обръщали внимание на кода, от 4 само една започва различно...да се филмирам ли чудя Grinning
Е, хайде сега! Joy С 23 ми започват всичките.
Виж целия пост
# 32
Гърците протестират заради Маказа и нищо чудно да блокират някоя магистрала срещу мерките. Бизнеса им умира и не са доволни.
Виж целия пост
# 33
Здравейте! Да попитам за отзиви за Порто Кофу, интересува ме плажа и всякакви впечатления. И, ако може и за Неа Перамос, и на двете места не сме ходили до сега.
Благодаря!
Виж целия пост
# 34
Аз да споделя за развитието на нашето пътуване след постнатата снимка от мен на 7км опашка.6 часа бяхме на нея в адската жега(40 градуса),имаше деца на които им беше лошо,хора останали без вода...ужас.На границата нашите само ни видяха личните карти,гърците си търсиха QR кода и накараха мъжа ми да си направи covid19 тест.Имаше и много други българи на които им правиха,общо взето който прецени граничаря.
Вече сме на прекрасният Тасос,успех на всички които ще пътуват,аз това пътуване ще го помня цял живот!
Виж целия пост
# 35
Леле 6 часа..граница ..ужас ..е айде Ямас
 
Виж целия пост
# 36
Благодаря за темата! На всички хубаво и безпроблемно лято! А тези дето вече ходихме - ще въздишаме и мечтаем за догодина! Heart
Виж целия пост
# 37
Здравейте на всички, пуснах и аз нашите кодове преди малко, пътуваме на 5-ти. Питането ми е, за който е чел повече от мен или се е върнал вече, попълваме точката, където ще отседнем, а попълваме ли кои места ще посетим през престоя си. Примерно близките 5-6 селца, където ще сме на плаж, всеки ден на различен?! Аз не открих такава графа в декларацията.
Виж целия пост
# 38
Един ъпдейт от мен. Преди малко минахме границата. Нямаше почти никакви коли, но си проверяваха за кодовете и имаше доста екипи за тестване. Малко преди нас отклониха опашката и нас ни провериха от българската полиция. Чист късмет! Simple Smile
Виж целия пост
# 39
Здравейте,
И нашите кодове са налични- на 30 ги пуснахме, на 4 ти тръгваме. Дали сте обръщали внимание на кода, от 4 само една започва различно...да се филмирам ли чудя Grinning
Е, хайде сега! Joy С 23 ми започват всичките.
Въх Scream
И при нас преобладаващите са с 23, само 1 с 13.
Те са се филмирах Grinning
Виж целия пост
# 40
На границата сме, в 5,30ч. опашка около 600м., за 1 час сме минали около 2/3.
Виж целия пост
# 41
На границата сме, в 5,30ч. опашка около 600м., за 1 час сме минали около 2/3.

Минахме ли вече ?
Виж целия пост
# 42
Запис и от мен. Страхотна тема!
Виж целия пост
# 43
Аз да споделя за развитието на нашето пътуване след постнатата снимка от мен на 7км опашка.6 часа бяхме на нея в адската жега(40 градуса),имаше деца на които им беше лошо,хора останали без вода...ужас.На границата нашите само ни видяха личните карти,гърците си търсиха QR кода и накараха мъжа ми да си направи covid19 тест.Имаше и много други българи на които им правиха,общо взето който прецени граничаря.
Вече сме на прекрасният Тасос,успех на всички които ще пътуват,аз това пътуване ще го помня цял живот!
Приятна почивка!

Искаха ли от мъжа Ви да е самокарантиниран до получаване на резултатите? Казаха ли Ви кога и как ще Ви съобщят резултата? Въобще някаква допълнителна информация, за тези които са тествани имате ли?
Виж целия пост
# 44
Ние бяхме в Гърция миналата седмица.

Тол таксата след границата е 2 Евро и малко по натам има още един пункт, където се плаща още 1 Евро.

В заведенията се допускат на една маса до 6 възрастни (няма значение броят деца) - ние бяхме 6 възрастни и 5 деца и сядахме заедно без проблеми.

За QR кодовете доколкото разбирам се получават около ден преди пътуването, така ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия