На пазар във Варна - тема 58

  • 29 567
  • 742
# 135
От коя фирма за пране/чистене, а ако може и дезинфекция на дивани сте доволни?
Виж целия пост
# 136
Силвест
Виж целия пост
# 137
Трябват ми парти балони и надпис за РД. Сещам се, че май имаше на Колхозния в блоковете такъв магазин или се бъркам?
Виж целия пост
# 138
Трябват ми парти балони и надпис за РД. Сещам се, че май имаше на Колхозния в блоковете такъв магазин или се бъркам?

Има, да
Виж целия пост
# 139
Някой да знае къде е седалището на верига магазини Стармаркет? Ще бъда благодарна за инфо.
Виж целия пост
# 140
Ако и фирмата е Стармаркет, излизат няколко фирми, повечето от които са със седалище ул. Ак. Андрей Сахаров 15, ап. офис 1. Излиза и друга фирма със седалище ул. Люляк 12, ет. 1, ап. 40. За проверка трябва точно име на фирмата или ЕИК.
Виж целия пост
# 141
Тина, благодаря ти,  аз каквото има в нета, го намерих. Само адресът на Сахаров не съм проверила на място, но и това ще стане днес. Все едно някаква конспирация около тях да няма инфо- сайт нямат, във ФБ не отговарят.. Затова "от уста на уста" .. ще ги открия, надявам се...
Виж целия пост
# 142
А да, друг е въпросът дали реално имат офиси на посочените адреси или са фиктивни, или никой не работи/живее там.
Виж целия пост
# 143
Е, как? Сума ти магазини работят под това име... Просто ми трябва  човек от търг. отдел, за да организирам среща Simple Smile


едит: Драмата е разрешена, открих ги де се крият Wink
Виж целия пост
# 144
Много благодаря за съвета за тефлоновата форма за торта. Взех от кауфланд че ми е близко, беше 27 лева с фи 25, малко по- голяма е отколкото искаше щерката , но  колкото толкова. Цената ми се стори повече от разумна. Вече я изпробвахме - морковена торта.

Виж целия пост
# 145
Купувала съм от Лидл фирма за торта с диаметър 18 см, висока е около 8-10 см. Често пускат форми в различни цветове, но и бързичко свършват. Цените са около и под 10 лв.
Виж целия пост
# 146
Купувала съм от Лидл фирма за торта с диаметър 18 см, висока е около 8-10 см. Често пускат форми в различни цветове, но и бързичко свършват. Цените са около и под 10 лв.
На щерката й трябваше тут суит. Иначе току й паднал мерака. Вече е две тортички напред. След месец ще си е изработила цената. Пък и тефал е марка от която съм доволна. Можех да потърся специално фи 20 но това знаеше да ходя специално до друг магазин.
Виж целия пост
# 147
Къде мога да намеря продукти на All Nature?
Виж целия пост
# 148
Къде мога да намеря продукти на All Nature?

Много ги харесвах и аз, но мисля, че ги спряха, не съм ги виждала отдавна никъде.
Иначи към ги купувала от Елитис, ДМ и Лили.

Подсети ме сега за тях, трябва да поразровя дали ги има още.
Виж целия пост
# 149
Май бях мернала All nature в Кауфланд, но не съм ги ползвала и не съм сигурна, дано да не заблудя някой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия