На пазар във Варна - тема 58

  • 29 562
  • 742
# 270
Трябва ми празнична украса за изписването на бебе, къде във Варна да намеря...освен Джъмбо?
Виж целия пост
# 271
Трябва ми празнична украса за изписването на бебе, къде във Варна да намеря...освен Джъмбо?

Парти Джак


Колко много писане, а решението е просто - постоянният адрес на собственика на колата - ММ, съвпада с адреса на квартирата. Т.е. той се регистрира тук по постоянен адрес с нотариален акт още миналата година. Това е.


https://www.facebook.com/TatyanaTrifonova.co/?eid=ARBKxuag81QDYr … 8640&fref=tag

Аз търся някоя клиентка на Татяна, за да попитам за цените ѝ
Виж целия пост
# 272
Знаете ли дали има някакво намаление в аутлета на Адидас на Чаталджа ?
Виж целия пост
# 273
Онзи, който е на булеварда ли? До детския отдел на библиотеката? Ако е същият, има. Онзи ден минавах случайно и чух две жени да си говорят, влизайки. Но не знам на какво. Май споменаха маратонки. Аз тая марка не я харесвам, та даже не погледнах.
Виж целия пост
# 274
Да, същия.
Търся къси дамски шорти и евентуално спортни бюстиета/топове, чудя се дали ще има там .
Не ми се разхожда до Декатлон ....
Виж целия пост
# 275
Не знам. Аз отивах към библиотеката за да взема книги на дъщерята и тези двете вървяха зад мен. Едва не ме прегазиха, бързайки да влязат и говореха на висок глас, затова ги чух Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Търся книгата "Ръководство за недоспали родители",навсякъде е изчерпана.Ако някой я има и не се нуждае от нея,много ще се радвам да ми я продаде.
Виж целия пост
# 277
Ако някая от вас е ходила до НМ – искам да занеса  стари дрехи,  но чух, че са спрели временно да приемат, заради  епид.мерки. Да знаете дали мога да занеса? Не мога да проверя на място, защото съм в малко градче, където разчиствам стари дрехи и ще ги натоваря наведнъж в колата. Или пък, ако ходите до мола, да попитате на място, че не откривам телефон.
Виж целия пост
# 278
Оставете ги в контейнерите на Червения кръст, ако там не взимат. Отпред на мол Варна има такива.
Виж целия пост
# 279
Ако някая от вас е ходила до НМ – искам да занеса  стари дрехи,  но чух, че са спрели временно да приемат, заради  епид.мерки. Да знаете дали мога да занеса? Не мога да проверя на място, защото съм в малко градче, където разчиствам стари дрехи и ще ги натоваря наведнъж в колата. Или пък, ако ходите до мола, да попитате на място, че не откривам телефон.
Миналата събота на касата имаше голяма табела, че временно преустановяват приемането на стар текстил.
ето телефон (от сайта им):
ПО ТЕЛЕФОН
0800 300 12 (безплатно)
Виж целия пост
# 280
Много брагодаря!
Виж целия пост
# 281
Вчера до кошчето за боклук пред изхода на Гранд мол някой беше оставил две торби дрехи. Явно ги е носел за  НМ и като не е станало ги е зарязал.
Виж целия пост
# 282
В друга тема писаха, че в Зара приемали дрехи за цеклиране.
Хубаво е да се провери първо. До сега не съм чувала за такава тяхна практика.

00800 121 4422 това е техния номер.
Виж целия пост
# 283
Да, вчера до входа имаше планина от торбички с дрехи.
Виж целия пост
# 284
Точно вчера в една варненска фейсбук група писаха, че не приемат временно дрехи заради вируса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия