Трудова борса и обезщетения - 5

  • 38 085
  • 760
# 105
Дама от морето, Aisha - благодаря за бързите отговори, така поне съм сигурна, че няма друг вариант. Здраве да е, останалото ще се нареди Hands Plus1
Виж целия пост
# 106
Съгласно гласуваните мерки предстоят следните промени:


Не се разбира упоменатият срок за кое обезщетение се отнася, срокът на минималната борса???
Виж целия пост
# 107
Какви са най-добрите възможности за борса след съкращение по чл.331?
Виж целия пост
# 108
Само минимално обезщетение.
Виж целия пост
# 109
Какви са най-добрите възможности за борса след съкращение по чл.331?
 
Може да започнеш работа на изпитателен срок и докато тече да те освободят.
Тогава  ще вземаш максимално обезщетение от БТ.
Виж целия пост
# 110
Имало промяна от скоро, според която трябват поне 6 месеца, за да може да се ползва борса след този чл.331 за прекратяване...може ли да ми посочите точни членове, по които да се предвиди дали е така?
Виж целия пост
# 111
От 1.1О. увеличават минималните дневни от 9 на 12лв и прибавят 3мес на всеки регистриран в БТ
Виж целия пост
# 112
От 1.1О. увеличават минималните дневни от 9 на 12лв и прибавят 3мес на всеки регистриран в БТ
Аз съм с обезщетение за максималния период от 12 месеца до март 2021, значи ли това, че ми се удължава до юни? Къде мога да прочета за това?
Виж целия пост
# 113
Може би .
Днес ББ го каза по тв и в новините го съобщиха.
Виж целия пост
# 114
Може би .
Днес ББ го каза по тв и в новините го съобщиха.
На тоя не му вярвам изобщо, като фурнаджийска лопата е. Утре ще излезе, че ние не сме го разбрали или че е само за новоотпуснатите обезщетения.
Допълвам се, сега четох, че удължението е само за минималните обезщетения от по четири месеца.
Виж целия пост
# 115
Предизборната агитация започна.
Виж целия пост
# 116
Предизборната агитация започна.
Никой не защитавам...Но ако не се прави нищо, сме недоволни. Ако се прави, пак...
На 20-ти изпратих през сайта сниман договора за назначаване, за да ми прекратят регистрация. От тогава стои в Изпълнение и ни вест, ни кост...
Виж целия пост
# 117
Не, че хората са все недоволни.
Но с какво тези с минимално обезщетение са по-безработни от  другите, осигурявани на реални доходи?
ПП - не ползвам БТ.
Виж целия пост
# 118
Просто се вдига прагът...не виждам лошо...
Виж целия пост
# 119
И аз не виждам лошо.
А и не всички с минимално обезщетение са напуснали по желание. Обикновено работодателите ги освобождават по член, който не позволява пълна борса
Ето, сега и по 331 гледат още ограничения да наложат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия