Обсъждане на имотни обяви-16

  • 36 406
  • 729
# 555
Додо, кой е строежът?
Едит: излезна ми веднага реклама за Park  view residence. Това ли е? Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Здравейте, какво мислите за този апартамент А 52. Намира се в новострояща се много голяма сграда в Банишора. Мен лично само това ме притеснява, живущите са колкото едно голямо село 😁
Чистата площ е 129 кв.м. Цената е 140 000 евро.

Купихме този на долния етаж 😁 Няколко познати също си взеха апартаменти. Ако искате някакво конкретно инфо, ми пишете.
Супер. Ако правилно си спомням вие търсихте в района, нали? Дали е имало и други обекти, които да ви заинтересували?   На нас Банишора ни е идеален район като локация. Търсим и апартамент с три спални. Утре мъжът ми ще ходи на среща и живот и здраве може да сме комшии 😁
Виж целия пост
# 557
Додо, кой е строежът?
Едит: излезна ми веднага реклама за Park  view residence. Това ли е? Simple Smile
Не съм Додо, но да кажа. Да, това е, завършена е първа фаза, т.е. първият блок, от скоро започва втора фаза.
Виж целия пост
# 558
Да, парк вю е комплексът. Другият месец ще има акт 16 за първата сграда. Ние и сега живеем в квартала и си го харесваме. Търсехме апартамент с 3 спални в квартала и това беше единственото, което ни хареса. До ро разпределение, просторни стаи, сигурен инвеститор и сериозен строител, който работи с качествени материали.
Виж целия пост
# 559
Додо, а дали сте  говорили за завършване до ключ от тяхната фирма?
Виж целия пост
# 560
Не сме обсъждали подробности, но по-скоро ние няма да се възползваме
Виж целия пост
# 561
Разпределението ми хареса страшно много. В голямата спалня дори може да се отдели нещо като кабинет. С този хоум офис е голямо предимство. Честито,  Додо!
Виж целия пост
# 562
Kölsches Madl, извинявам се за директния въпрос, кьолш ли си наистина? Simple Smile В смисъл, в момента?

Относно сградата, визуално изглежда добре, това което за мен би било главната спирачка, е че гледката е покъртителна - люспещи се (в буквалния смисъл) паметници на соц. архитектурата. Ако беше само от едната страна, да речеш, ама като гледам на снимките, отвсякъде е така. Дано поне като построят втората сграда, тя да предоставя по приятен декор, поне от единия край.
Вярно е и което казва Ева, че там ще живее едно, че даже и две големи села народ. Дано да са бързи асансьорите, че иначе сутрин ще има тапа още на слизане...
Виж целия пост
# 563
Асансьорите ще са от бързите, взимат 1 м за секунда и нещо. На работа сме с такива. По 2 за вход са и не мисля, че ще е особен проблем. Гледката също ми е ок, аз не виждам къде трябва да живееш, за да не си заобиколен от соц съоръжения...
Виж целия пост
# 564
Kölsches Madl, извинявам се за директния въпрос, кьолш ли си наистина? Simple Smile В смисъл, в момента?

В момента не Simple Smile
Виж целия пост
# 565
А ще ставаш ли пак или затвори тази глава окончателно? Simple Smile

Асансьорите ще са от бързите, взимат 1 м за секунда и нещо. На работа сме с такива. По 2 за вход са и не мисля, че ще е особен проблем. Гледката също ми е ок, аз не виждам къде трябва да живееш, за да не си заобиколен от соц съоръжения...
Единия вариант е извън града - това работи винаги, другия вариант е някъде по новоизлюпените квартали, или в разширенията на съществуващите, където преобладава ново строителство. Пак силно зависи от конкретното място разбира се, примерно от долните части на Горна баня пак има голям шанс да виждаш панелките на Овча купел...

За асансьорите, ако са по 2 на вход е супер, като гледам не са повече от 5-6 апартамента на етаж, така че става...
Виж целия пост
# 566
А ще ставаш ли пак или затвори тази глава окончателно? Simple Smile

Асансьорите ще са от бързите, взимат 1 м за секунда и нещо. На работа сме с такива. По 2 за вход са и не мисля, че ще е особен проблем. Гледката също ми е ок, аз не виждам къде трябва да живееш, за да не си заобиколен от соц съоръжения...
Единия вариант е извън града - това работи винаги, другия вариант е някъде по новоизлюпените квартали, или в разширенията на съществуващите, където преобладава ново строителство. Пак силно зависи от конкретното място разбира се, примерно от долните части на Горна баня пак има голям шанс да виждаш панелките на Овча купел...

За асансьорите, ако са по 2 на вход е супер, като гледам не са повече от 5-6 апартамента на етаж, така че става...
А третият е в квартал с малки 3-4 етажни тухлени сгради, както и къщи, и много дървета и зеленина  Има и такива.
Виж целия пост
# 567
Преобладаващо такива са "новоизлюпени" квартали без инфраструктура и с ползване задължително на кола.
Сега ако говорим за твоя квартал, около Иван-Асен II, Редута, Гео Милев в някои негови части (да не изброявам всичките, че има и още), пак няма да искат. Искат наоколо да са им все нови кооперации, не СС, ама и зеленина да има, и инфраструктура. Ама не може и душата в рая Laughing
Виж целия пост
# 568
Здравейте, какво мислите за този апартамент А 52. Намира се в новострояща се много голяма сграда в Банишора. Мен лично само това ме притеснява, живущите са колкото едно голямо село 😁
Чистата площ е 129 кв.м. Цената е 140 000 евро.

Купихме този на долния етаж 😁 Няколко познати също си взеха апартаменти. Ако искате някакво конкретно инфо, ми пишете.

Това е по-малко от 100 кв.м. светла площ.
Направих си труда да го сметна.
Липсата на обособяване на стаите чрез преход с коридор значително нямалява удобството.
Хабер няма от 129 кв.м.
Виж целия пост
# 569
Здравейте, какво мислите за този апартамент А 52. Намира се в новострояща се много голяма сграда в Банишора. Мен лично само това ме притеснява, живущите са колкото едно голямо село 😁
Чистата площ е 129 кв.м. Цената е 140 000 евро.

Купихме този на долния етаж 😁 Няколко познати също си взеха апартаменти. Ако искате някакво конкретно инфо, ми пишете.

Това е по-малко от 100 кв.м. светла площ.
Направих си труда да го сметна.
Липсата на обособяване на стаите чрез преход с коридор значително нямалява удобството.
Хабер няма от 129 кв.м.
ЗП е 129м2, а светлата е по-малко от 100м2, да. Ние също сме го смятали 😁👍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия