"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 41 990
  • 739
# 495
И според мен е (-) отр.
Виж целия пост
# 496
Да, напълно отрицателен е.
Виж целия пост
# 497
Здравейте, питанката ми е такава. 1-2 дена преди МЦ правихме секс, но със прекъсване на половият акт. Дойде ми за 4 дена доста по слаб от обикновенно. Иначе ми е 8 дена силен. Кърмя на поискване. Дойде ми преди 4 месеца уж редовен. А сега ми закъснява вече с 20 дена. Дали има вероятност да съм бременна или  е по скоро от кърменето?
Виж целия пост
# 498
Тест направи ли?
С него лесно ще изключиш бременност.
Виж целия пост
# 499
Не, не съм. Точно това се чудя има ли смисъл да правя. Трябвя да кажа на мъжа ми да купи теста, че аз няма как. А той каквато е паника 😁
Виж целия пост
# 500
1-2 дни преди менструацията не може да си забременяла, още повече след като ти е дошла след това. Да, закъснението се дължи на кърменето. При кърмене на поискване пролактина е във високи нива, което пречи на нормалното функциониране на женската репродуктивна система. Затова се очакват най-различни аномалии в МЦ, като големи закъснения или много къси цикли и т.н.

Ако, обаче, през следващия МЦ сте правили непредпазен секс, си направи тест.
Виж целия пост
# 501
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Бременна съм в 7 г.с притеснява ме факта, че днес бях на гинеколог за щастие с плода всичко е наред и всичко си е в норми. Гинеколожлата ми каза, че съм имала задържан фоликул освен плода, като преди да се потвърди бременност и не знаех, че има нещо ми беше казала същото и ето, че сега е бебе. Възможно ли е този задържан фоликул да има нещо след време или да е някакъв проблем или не знам какво да мисля... 🤨
Виж целия пост
# 502
Нищо не разбрах Wink
Сега като си бременна има и плоден сак и ЗФ?
Виж целия пост
# 503
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Бременна съм в 7 г.с притеснява ме факта, че днес бях на гинеколог за щастие с плода всичко е наред и всичко си е в норми. Гинеколожлата ми каза, че съм имала задържан фоликул освен плода, като преди да се потвърди бременност и не знаех, че има нещо ми беше казала същото и ето, че сега е бебе. Възможно ли е този задържан фоликул да има нещо след време или да е някакъв проблем или не знам какво да мисля... 🤨
По-добре е да не ми мислиш. Казали са ти ме няма проблем.
Виж целия пост
# 504
Здравейте днес съм 10. Ден след овулация. Направих 4 теста за бременност и тъй като е твърде рано не знам как да интерпретирам резултатите! Трябва да ми дойде след 4 дни .Вие виждате ли нещо?
Виж целия пост
# 505
Аз виждам бледа втора черта. Повтори пак след 2, 3 дни Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Здравейте днес съм 10. Ден след овулация. Направих 4 теста за бременност и тъй като е твърде рано не знам как да интерпретирам резултатите! Трябва да ми дойде след 4 дни .Вие виждате ли нещо?

Повтори отново след 2/3дена но със друга марка тест тези на престо много често показват изпарителни черти .
Виж целия пост
# 507
Повтори с друга марка, за да не останеш разочарована. Успех!
Виж целия пост
# 508
Изпарителна...

Здравейте днес съм 10. Ден след овулация. Направих 4 теста за бременност и тъй като е твърде рано не знам как да интерпретирам резултатите! Трябва да ми дойде след 4 дни .Вие виждате ли нещо?
Виж целия пост
# 509
След направен кръвен тест за бременност резултатите са : 18.200 IU/L 10 ден след ову Мнения? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия