"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 42 008
  • 739
# 480
Момичета вчера си направих тест и след
3-4 мин ми се появи това в снимката м
Виж целия пост
# 481
Привет! Снимка не излиза.
Виж целия пост
# 482
На мен ми изглежда на сива изпарителна линия. Колко дни закъснение има?
Виж целия пост
# 483
#Bugi_ 5 дена
Виж целия пост
# 484
Най- добре направи нов.
Виж целия пост
# 485
Каква марка е този тест?
Виж целия пост
# 486
#Mammasita  на Престо.
Виж целия пост
# 487
Престо дават изпарителни черти много често. От личен опит ти го казвам. Не купувай повече на тази марка, защото тамън се зарадваш, че е положителен и то се окаже лъжа. Ето тогава най-много боли.

П.С. има цяла тема за въпроси, дали си бременна, можеш да задаваш там.
Виж целия пост
# 488
Това е изпарителна черта. На 5 дни закъснение, щеше чертата да е наситена. Следяла си овулация?
Виж целия пост
# 489
Да, изпарителна е.
Виж целия пост
# 490
Здравейте, момичета..пиша и тук, тъй като доста се притесних ..
Четох че такива тестове са отрицателни




По изчисления имам 5 дни закъснение, а ако смятаме от овулацията ми на 17ден+16 дни ЛФ- имам 2 дни закъснение..имам и придърпвания в яйчниците
Снощи по време на полов акт получих ужасни болки около яйчниците близо 2 ч не успях да мръдна..едната гърда ми е страшно болезнена..
Дали няма нещо, днес съм на Аг
Моля за мнения
Виж целия пост
# 491
Отрицателни са.
Виж целия пост
# 492
Здравейте, момичета..пиша и тук, тъй като доста се притесних ..
Четох че такива тестове са отрицателни




По изчисления имам 5 дни закъснение, а ако смятаме от овулацията ми на 17ден+16 дни ЛФ- имам 2 дни закъснение..имам и придърпвания в яйчниците
Снощи по време на полов акт получих ужасни болки около яйчниците близо 2 ч не успях да мръдна..едната гърда ми е страшно болезнена..
Дали няма нещо, днес съм на Аг
Моля за мнения
Отрицателни са.
Виж целия пост
# 493
Момичетааа, както бях писала по-назад в темата имах 1 седмица до леката. Вече останаха 3 дни и тъй като днес сме на наборна среща реших че няма да е лошо просто ей така да направя един тест. Какво мислите вие, знам че е рано но.... Мисля че ми се вижда нещо.
Виж целия пост
# 494
Аз не виждам нищо, но още е рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия