"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 41 985
  • 739
# 285
Благодаря ви! Сравнително прясно ми е какво е в начална бременност, като симптоми и усещания, та следя, като, уточнявам, че ако има бременност, тя не  е нежелана, така че не се притеснявам Simple Smile Иначе от вчера има някакво розовеещо течение при избърсване, та да видим...
Понеже ми предстои пътуване около 12 дни, които може би няма да са много леки откъм физическо натоварване и ми се ще да знам, ако има нещо, кога най-рано е ок да се пусне кръвен тест?
Виж целия пост
# 286
Здравейте! Имам питане, просто за статистиката, че ми е малкл напрегнато. Последен цикъл на 13.07. Не се пазихме на 10.08 и 12.08, тъй като все си мисля, че непосредствено преди цикъл едва ли ще забременея. Да, ама още го няма, имам болки в корема от 6-7.08 и си мисля всеки ден, че ще ми дойде, но още няма нищо. Почвам да се заюислям, дали тези болки не са били овулация. Някоя да е забременяла преди цикъл? Не че е нежелана бременност, просто имам доста проблеми и за да е успешна трябва са правя вливания и какво ли не, та ми се щеше да е след няколко месеца. Благодаря ви. А и кога би показал 1 тест, ако акта е бил на 10.08? 2 седмици след това?
Виж целия пост
# 287
Менструация имаш предвид. В цикъл всички забременяваме. 🙂 Колко ти е месечният цикъл, 28, 30, 30+ дни и редовен ли е?
Виж целия пост
# 288
Здравейте момичета , от 1 седмица след овулацията имам болки ниско долу в ляво , не са постоянни получават ми се през ден два но е като боцкане и чувствам леко напрежение в тази зона . Също така имам и много леко бяло течение . От какво може да е съмнявам се да не би да е възпаление на яайчника ..  
Взех си час за понеделник при гинеколога ми но до тогава ще превъртя от мислене . Моля ви отговорете ако някоя е имала същите болки. Може ли да е някъв симптом на ранна бременност?
Виж целия пост
# 289
Здравейте,
Имам странен въпрос, но не намирам материал, който да ми бъде полезен.
При ужасно нередовен цикъл/40-55 дена/, ако е имало овулация, яйцеклетката годна ли е за оплождане? 🤔
Виж целия пост
# 290
Не се притеснявай излишно , според мен няма шанс. И внимавай следващия път Wink
Виж целия пост
# 291
Дайте ми съвет.. В понеделник съм на преглед, но има още доста време. Миналия месец с приятеля ми имахме полов акт през овулацията ми, трябваше да ми дойде на 26 юли, нооо няма до днес 20 дни ми закъснява.. А имам от време на време леки боли ниски долу в яйчниците, правих и 2 теста които не са положителни.. А забравих да спомена че не, се пазим и правим опити за бебче
Виж целия пост
# 292
Дайте ми съвет.. В понеделник съм на преглед, но има още доста време. Миналия месец с приятеля ми имахме полов акт през овулацията ми, трябваше да ми дойде на 26 юли, нооо няма до днес 20 дни ми закъснява.. А имам от време на време леки боли ниски долу в яйчниците, правих и 2 теста които не са положителни.. А забравих да спомена че не, се пазим и правим опити за бебче
Направи кръвен
Виж целия пост
# 293
Здравейте! Имам питане, просто за статистиката, че ми е малкл напрегнато. Последен цикъл на 13.07. Не се пазихме на 10.08 и 12.08, тъй като все си мисля, че непосредствено преди цикъл едва ли ще забременея. Да, ама още го няма, имам болки в корема от 6-7.08 и си мисля всеки ден, че ще ми дойде, но още няма нищо. Почвам да се заюислям, дали тези болки не са били овулация. Някоя да е забременяла преди цикъл? Не че е нежелана бременност, просто имам доста проблеми и за да е успешна трябва са правя вливания и какво ли не, та ми се щеше да е след няколко месеца. Благодаря ви. А и кога би показал 1 тест, ако акта е бил на 10.08? 2 седмици след това?

Не, няма как да се забременее в дните преди менструацията, ако цикълът е редовен.

Здравейте момичета , от 1 седмица след овулацията имам болки ниско долу в ляво , не са постоянни получават ми се през ден два но е като боцкане и чувствам леко напрежение в тази зона . Също така имам и много леко бяло течение . От какво може да е съмнявам се да не би да е възпаление на яайчника .. 
Взех си час за понеделник при гинеколога ми но до тогава ще превъртя от мислене . Моля ви отговорете ако някоя е имала същите болки. Може ли да е някъв симптом на ранна бременност?

Болки в яйчника по начало нямат общо с бременност. А дори и има оплодена яйцеклетка все още няма как да има симптоми на бременност.

Здравейте,
Имам странен въпрос, но не намирам материал, който да ми бъде полезен.
При ужасно нередовен цикъл/40-55 дена/, ако е имало овулация, яйцеклетката годна ли е за оплождане? 🤔

Малко вероятно, тъй като при прекалено късна овулация се смята,че яйцеклетката не е годна за оплождане.
Виж целия пост
# 294
Ако тестовете са невалидни, правиш нови до такива, показващи резултат.
Ако са отрицателни, чакаш прегледа и лекарят ще ти каже причината за закъснението и ще ти изпише лечение.
Виж целия пост
# 295
Здравейте,имали ли сте кървене по време на овулация? Днес лекичко ме зацапа като в начало на менструация,а и предполагам,че съм в период на ову..Последна менструация на 03.08 с период 30-32дена...По принцип се пазим,т.е съпругът ме пази  и се надявам да не е имплантационно кървене:baby_bottle: иначе ще го убия Simple Smile ..имам две прекрасни слънчица на 6г и 2г.People Boy.People GirlХубав следобед!
Виж целия пост
# 296
Здравейте,имали ли сте кървене по време на овулация? Днес лекичко ме зацапа като в начало на менструация,а и предполагам,че съм в период на ову..Последна менструация на 03.08 с период 30-32дена...По принцип се пазим,т.е съпругът ме пази  и се надявам да не е имплантационно кървене:baby_bottle: иначе ще го убия Simple Smile ..имам две прекрасни слънчица на 6г и 2г.People Boy.People GirlХубав следобед!
По тези данни, би следвало О да ти е около около 20.08, освен ако този месец цикълът ти не е доста по-кратък и сега да си в О. Иначе е възможно при О да ти зацапа съвсем леко. Имплантацията става в периода 7-10 дена след О, та при последна М на 03.08. не виждам как практичски за толкова кратко време би стигна до имплантация. Ако и утре ти зацапа, другата седмица посети лекар.
Виж целия пост
# 297
Здравейте! С моя мъж правим опити за бебче от няколко месеца но миналия месец ми закъсня един ден дойде и вървя ми два дни и на третия ден на вечерта нямаше нищо бях чиста и този месец ми закъсня с четери дни и на петия ден ми прокървя спря и на следващия ден ми дойде по обилно и с адски болки в корема. Та въпроса ми е мога ли сега по време на кървенето да си направя тест за бременност ? Или да изчакам да ми спре? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 298
При обилно кървене няма смисъл да си даваш парите за тестове.
При такива закъснения и болки е добре да те види лекар. Възможно е да е киста, но може и друга да е причината.
Виж целия пост
# 299
Здравейте! С моя мъж правим опити за бебче от няколко месеца но миналия месец ми закъсня един ден дойде и вървя ми два дни и на третия ден на вечерта нямаше нищо бях чиста и този месец ми закъсня с четери дни и на петия ден ми прокървя спря и на следващия ден ми дойде по обилно и с адски болки в корема. Та въпроса ми е мога ли сега по време на кървенето да си направя тест за бременност ? Или да изчакам да ми спре? Благодаря ви!
При наличние на 2 менструации, кое те кара да си мислиш, че си бременна? Иначе тест и сега ще покаже, но не виждам смисъл да правиш. Бременните нямат менструация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия