Най-хубавото лято предстои, защото сърчице под моето тупти! Тема № 9

  • 48 853
  • 567
# 225
Ами гушкай я! Нормално, до сега е била с теб нон-стоп и й е странно отделена от теб. А за спането, от опит го казвам - свиквай! Да ти е честита!
Виж целия пост
# 226
Честито бебенце! ❤️
На 29 или 30 е родена малката, за да знам до я напиша в първия пост.
Виж целия пост
# 227
Честито бебенце! ❤️
На 29 или 30 е родена малката, за да знам до я напиша в първия пост.
 
29 🥰
Виж целия пост
# 228
Peoney, моята логика е, като е топло да се буди често, но може и да не съм права. Ако си наддава нормално не я буди.

megi999, Честито щастие! Бъдете здрави и много да се гушкате! Gift Heart
Виж целия пост
# 229
Някоя от вас има ли проблем с повръщане на бебчо? Нашия след всяко хранене връща известно количество мляко, сега пратих ММ да вземе антирефлуксна възглавница да видим как ще му се отрази. Видях, че има антирефлуксни АМ - някоя ползвала ли е от вас?
Виж целия пост
# 230
Да, моята повръща поне по веднъж на ден и вече се бях притеснила, но вчера педиатърката каза, че щом наддава добре всичко е наред. Повръщането ѝ било от прехранване или защото не я оригам добре.
Виж целия пост
# 231
Някоя от вас има ли проблем с повръщане на бебчо? Нашия след всяко хранене връща известно количество мляко, сега пратих ММ да вземе антирефлуксна възглавница да видим как ще му се отрази. Видях, че има антирефлуксни АМ - някоя ползвала ли е от вас?
Повръщаше кърмата, повръщаше обикновения Хип и в момента е на Фризо вом. Рядко се случва да пусне тънка струйка след хранене.
Виж целия пост
# 232
Моят повръща непрекъснато и нищо не помага освен да го държим изправен по 30 минути след хранене. Понякога даже това не действа. Изцяло на кърма е.

Вие как си приспивате децата? Защото моето отказва да спи на легло - трябва да е върху мен. В момента, в който го оставя, се събужда и започва да пищи. Няма ден, няма нощ, а аз вече изнемогвам. Дайте съвет, моля.
Виж целия пост
# 233
И моят повръща непрекъснато, но като гледам добре си наддава, та не съм се притеснила.

А за приспиването, по 1774234 начина. Най-рядко на гърда сякаш, на люлката, в леглото повит, с биберон, без биберон, на ръце, в количката, а ето сега си заспа сам на дивана с биберона.
Виж целия пост
# 234
Гледаха вчера Ася Демирева как храни едно дете и почнах така да храня моето. Днес по- малко връща. Имам съмнения, че го прехранвам , защото е на смесено хранене и не знам колко кърма изяжда и дали не му е много АМ
Виж целия пост
# 235
Момичета, аз искам само информативно да питам. Моето момиченци е спокойна единствено когато суче. Само тожава се унася и успокоява. Преместя ли е в легълцето почва рев. Първияфми въпрос беше дали й сгига и не стои гладна, но акушерката каза стига й, пълни памперса. Коликите е невъзможно да се появят още на първата нощ, нали?
Виж целия пост
# 236
Момичета, аз искам само информативно да питам. Моето момиченци е спокойна единствено когато суче. Само тожава се унася и успокоява. Преместя ли е в легълцето почва рев. Първияфми въпрос беше дали й сгига и не стои гладна, но акушерката каза стига й, пълни памперса. Коликите е невъзможно да се появят още на първата нощ, нали?

Моето е същото, не иска да спи в леглото си. Оставя ли го там макс 5 мин стои и се събужда и реве. Вече спи в количката или на нашето легло. Нямам нерви да го приспивам в леглото му. Искат да се гушкат.
Виж целия пост
# 237
На 29.07  в 20:15 ч. се роди моето момче - 3350гр,52 см. Heart Нормално раждане, което продължи повече от 12 часа, но наистина си струваше. Имам си и шевове, ама то без тях не може май...
Виж целия пост
# 238
Честито, Тинити! Честито на всички мами, които вече гушкат малките съкровища! Ееехх, момичетаа....аз май ще трябва да мина в групата за август. Преносвам я и почти не виждам вече как ще се роди през юли.... Confused
Представях си да е в края на юли, молех се да изкарам до термин, но нещата вече минават всякакви граници..... Ударили сме го на говорене с баща й, но нещо от сега не се слушаме... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 239
До майките от Пловдив Simple Smile Здравейте, юнските мами си предаваме една опаковка Ка-вит. Годни ще са до 16.08 при стриктно съхраняване в хладилник и лично предаване. Условието е да си ги предаваме лично, по възможност в хладилна чанта и след това да се съхраняват в хладилник, за да са годни и за  следващата мама.
Ако има желаещи, ми пишете на лични, с дарта на раждане на бебчето, аз да направим организацията. Нямам възможност да следя темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия