
Няма нищо извън тях, освен "извинете" и "продължавам оттук".

Успокоих се...


тази сцена, напълно я бях забравила.. добре, че ме подсети, за да не ги умувам и занапред : )) А за снимането му в двата филма.. Споко, те май бързо се снимат филмите, някой знае ли колко време трае заснемането, горе-долу.. знам, че е относително и различно за всеки проект, но все пак става въпрос за 2 часа екранно време?
ни е донесла, папарашки снимки на Демет, напълняла ми се вижда.
Така поне мисля аз, че ще останем напълно доволни от уроците
и след него мъж няма да погледнем.. останалите ще са невидими 










....не морето,а актрисата трябвало да гледа...









С кой друг освен с Джано, бихте пили кафе, или на разходка просто да излезете, да се помотаете/да убиете време? Списъка трябва да е само с трима Турчоля.. да не ставаме нахални
Препоръчани теми