Изпитани сайтове за парфюми - 29

  • 57 391
  • 795
# 270
Може ли да ми кажете код за Parfimo. Bg?
Четох нещо назад за save6-актуален ли е, има ли друг.
Виж целия пост
# 271
Момичета (тези от Фелибето), не е сайт, но ми похвалиха магазин за парфюми на ул. Бугариево. В блок, в апартамент 😁Били много изгодни...
Някой да е чувал?
За тези в Кичука ли става въпрос?
Точно, близо до Св. Каридад
Нещо не успявам да ти пиша на ЛС да не спамим в темата👌🏻
Виж целия пост
# 272
За пръв път да пиша и аз нещо негативно за Парфимо, поръчах на майка ми тестер на ALYSSA ASHLEY COCO VANILLA, и дойде с разглобено пръскала, нямам снимки понеже тя си го е взела от офиса лично и само ми се обади да ми каже как го е заварила в кашончето. За втори път поръчвам от същия тестер,миналия път всичко беше наред. Евтин е и няма да се разправям да го връщам но това е поредната издънка на Парфимо с тестер през последните седмици. Към поръчката имаше и 2 продукта за подаръци на приятелки на майка ми,тя каза че те изглеждат добре в целофан са си,няма дефекти по кутиите. Но повече тестери от там Не!
Виж целия пост
# 273
Може ли да ми кажете код за Parfimo. Bg?
Четох нещо назад за save6-актуален ли е, има ли друг.
ONLINEPROMO
Виж целия пост
# 274
Момичета (тези от Фелибето), не е сайт, но ми похвалиха магазин за парфюми на ул. Бугариево. В блок, в апартамент 😁Били много изгодни...
Някой да е чувал?
За тези в Кичука ли става въпрос?
Точно, близо до Св. Каридад
Нещо не успявам да ти пиша на ЛС да не спамим в темата👌🏻
Поразчистих я, да видим 😊
Виж целия пост
# 275
Най-доброто ми попадение от Нотино от доста време насам, от преди 2 седмици, когато имаше - 20% код. Мисля, че излязоха под 48лв всяко 30мл Блумче...а кутията е разкошна! Тая седмица нищо интересно нямат като оферти.
Скрит текст:


Жестоко попадание! Честити. Може ли линк

В момента е изчерпан комплекта, но ето..
https://www.notino.bg/gucci/bloom-bloom-podarchen-komplekt-viii- … zheni/p-15990820/
Тук ги дава налични
https://www.notino.bg/gucci/bloom-podarchen-komplekt-i/
Виж целия пост
# 276
Налични са сапуни, а не парфюми.
Виж целия пост
# 277
Kopche, налични са сапуните
Виж целия пост
# 278
Ох, да сори!
Сега видях, то било сапуни! Flushed
Виж целия пост
# 279
Като казахте сапуни.... 😄Взех наскоро от makeup няколко модела на тая марка и са чудесни като аромати!
https://makeup.bg/product/433270/#/option/1002640/
И още нещо, което ми се струва на много добра цена, Girl of now Shine https://makeup.bg/product/388392/
Виж целия пост
# 280
От Нотино някой ако има дневен код може ли да сподели 🌺
Виж целия пост
# 281
ACQUA DI PARMA MAGNOLIA NOBILE  подаръчния комплект без целофан ли е.
Виж целия пост
# 282
ACQUA DI PARMA MAGNOLIA NOBILE  подаръчния комплект без целофан ли е.

Утре ще го взема и ще пиша....
Виж целия пост
# 283
ACQUA DI PARMA MAGNOLIA NOBILE  подаръчния комплект без целофан ли е.
Моят комплект дойде в коледна кутия и  без целофан. Комплектът включва: парфюм, крем за тяло и душ гел. Проверих кога е бил произведен. Този парфюм е като отлежало вино от януари 2012г.))
Напоследък поръчките от Парфимо са като игра на „Руска рулетка”.
Тези дни имах и други поръчки от тях и са без забележки.
Виж целия пост
# 284
Mon Guerlain florale тестер 100 мл/83 лв с код в Парфимо.
La Panthere edt 75 ml/ 65 lv, тестер.
Lancome La Vie est Belle inense 82.70 лв/ 75 мл с код, тестер.
Получих мейли, явно съм ги следила Simple Smile

 Ох, ох, ох, ще получа удар (може вече и в буквален смисъл да го получа тоя удар🤣).
Всички следени парфюми - в момента са ми налични. От Парфимо са ми задръстили пощата... 😂
Какъв беше кода, Момичета?
Как пък не се спрях... Майка му и мечка!😜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия