Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 15 164
  • 282
# 120
Привет и от мен!
Честит син Константин на мама Леси!
Честита дъщеричка Василена на мама Мари-анка!
Честити ни първи септемврийчета: Мая и Мартин на мама Спарки и мама Лилиша!
Да са ви живи и здрави, щастливи, умни и красиви! Много да радват мама и тати!
А мамите бързичко да се възстановяват! Чакаме разкази и снимки!

Ziyah, с теб сме! Всичко ще е наред, мила! Надявам се нещата да се развият по най-благоприятния за бебо вариант!
Благодарности за споделения опит на всички обебели се мами, специални на Dennis! Не мога да им се нарадвам на малките сладурковци! Много, много  Hug Hug Hug!
Walentin, в очакване сме на една прекрасна бебешка новина от твоето щъркелче утре!
Успех и късмет на всички! Много се радвам, че ви има!
Виж целия пост
# 121
Септемврийки, честити ви първи истински септемврийски бебчета Мая и Мартин! Да са ви живи и здрави,щастливи   всички настоящи  и предстоящи да се родят мъничета, а на всички мами бързо и лесно възстановяване  bouquet
 Зия
, късмет мила - убедена съм,че всичко с вас ще бъде наред Praynigс вас сме!
Виж целия пост
# 122
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА МАМА ЛИЛИША И МАМА СПАРКИ. НЕКА ДЕЧИЦАТА ИМ РАСТАТ ЗАОБИКОЛЕНИ С МНОГО ЛЮБОВ И МНОГО ДА РАДВАТ СВОИТЕ МАМИ. СКОРОЩНО ЗАВРЪЩАНЕ В КЪЩИ. newsm51 smile3525

Ирини ти ще си следващата. Хайде чакаме хубави новинки и от теб. От Валентин също... 1stroller

Ивелинче благодаря за съвета. Аз също бях говорила с една акушерка за раждането. Казва се Галя, но не и знам фамилията. Но една моя учителка пък ми каза че и двата пъти като е раждала я е израждала д-р Узунова и ми каза ако искам да отида при нея...Аз днес ходих и си записах час за вторник. Тя щала да излиза в отпуск до 19-ти и ако не родя докато е в отпуск ще я викна за раждането. Ако тръгна да раждам докато я няма ще се обадя на акушерката. Grinning Grinning Grinning

Аз днес сутринта се събуждам и като станах ми прилуша, кръвното ми беше нормално и пулса. Усещах само леки болки ниско долу от време на време. После ми се размина, после пак ми прилуша и така... Сега сам по добре. За миг си помислих че е дошъл момента. newsm32

СТЕС добре дошла отново baloni Как си? Как се чувстваш? А, малката кукла добре ли е? Да така е забравя се, и майка все така ми казва.Историята ти е много интересна. Радвам се че всичко е минало така добре и благополучно. Дано и с останалите мами е така, без значение дали ще са секцио или нормално- ДА Е ЛЕКО!!!  bouquet
Муцка не се притеснявай, ще си намерите режимите с бебка. Само да ти е жива и здрава. baloni

Това е засега момичета. После пак ще се включа...
Виж целия пост
# 123
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА ЛИЛИША!!! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН МЪЖ, А МАМА БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ И ДА РАЗКАЗВА КАК Е РОДИЛА МАЛКИЯ МАРТИН!
  bouquet   bouquet   bouquet
Тонита,мила такъв климат имаме в нашия град,че просто нямам думи. И аз сега голям проблем имам с дрехите,тези дни направо си е студено,а аз по лятна рокличка и чехлички...
Зия,сигурна съм и се моля всичко да се оправи. Добре,че проблема е видян навреме и ще има светкавична намеса от лекари. Стискам палци!  Praynig
Яни и аз още не съм готова с нещата за бебчо. Бързам да свърша с всички покупки,защото мога да разчитам само на собствения си вкус,дано малкото човече ме изчака.
Стес,просълзих се от разказа ти и осъзнах, че и моят мъж ще е притеснен като твоя от предстоящата операция и аз като теб ще се постарая да не го товаря милия излишно.
Муцка супер е, че операцията ти е направена перфектно,все пак доктора се слави като номер 1 в града за секцио. Дано малкото ти бонбонче започне да наддава по-бързо, че да се поуспокоиш малко.
Валентин,горе главата,усмихни се и знай,че тук всички ще ти изпращаме много положителна енергия и ще мислим за теб!
Виж целия пост
# 124
Честито на Спарки и Лилиша,да са им живи и здрави рожбите и много радост да им носят!
Зия не се притеснявай,смятам,че всичко с бебка ще бъде наред и аз не съм наясно точно какъв е проблема,но съм сигурна,че нещата ще се развият по най-добрия начин,една голяма Hugот мен!
stes,muckata  прекрасно е,че отново сте сред нас!  bouquet
Момичета сега чак се включвам,защото тази нощ беше много тежка за мен и почти не съм спала,затова през деня гледах да поспя,че да имам сили за утре.Цяла нощ имах контракции на 5 минути,разтройство,повръщане и сега чак разбирам Ирини как се е чувствала,когато разказваше за подобна нощ наскоро.Мислех,че няма да дочакам до утре и ще се наложи да ходя до родилното днес,но след изпитите 3 папаверина(през нощта) и 2 бусколизина(през деня),малко ме отпусна корема и се възползвах,за да си почина 2-3 часа.Наистина вече много ми дойде с тези фалшиви тревоги,изтощена съм и вече нямам търпение да минава всичко и да се срещна с бебка.Много ви благодаря отново на всички за подкрепата,която сте ми давали през цялото време и през тези 9 месеца,не знам какво бих правила без вас през тези месеци,всички до една ви прегръщам Hug и се радвам,че ви има!  bouquet
Виж целия пост
# 125
 newsm10 Walentin наистина си изкарала гадна нощ, е сега поне поспа ли? Ние всички сме с теб, не се тревожи, ще мине и ще замине, както се казва. Много, успех... baloni baloni baloni
Виж целия пост
# 126
Честито на Спарки и Лилиша! Много, много щастие и радост да ви носят дечицата!
walentin, ще стискам палци. Твоят час настъпи.
Виж целия пост
# 127
Мили нови майчета Марианка, Лилиша и Спарки, да са ви честити рожбите  bouquet Да са здрави и щастливи, а на вас - бързо възтановяване ви желая bouquet

Зия убедена съм, че всичко ще е наред, сега има толкова добри специалисти. Стискам палци на малкото бебе и на теб  Praynig

На скоро чакащите мами също стискам палци...Ирини, Банди и Валентин  bouquet

За мен - нищо ново, боли ме ужасно корема ниско долу, много рядко имам контракции, гърба също ме пристяга...само се оплаквам, не мисля мъжа ми как се чувства покрай мен Mr. Green Казаха ми на 8ми да съм в Шейново пред 15 кабинет за родоразрешение...Но можели да ме върнат, ако преценят, за да си доизчакам..Така, че не е сигурна датата още...НАдявам се обаче да не ме върнат, понеже вече едва издържам на напрежението и тежестта..
Багажа ми е компактен за операция\реанимация - взела съм само чехли, вода, превръзки и памперси...и обменната карта. Дали е достатъчно? За след това мъжа ми ще донесе останалото...че не ми се пренасят огромни багажи newsm78

Не пиша много, но ви чета и много ви се радвам  bouquet И съм благодарна, че има с кого да споделя мислите и тревогите си Heart Eyes
Виж целия пост
# 128
Vesito и мен много ме боли гърба понякога. Аз съм една клечка и сега с този голям корем не ми е лесно, но още малко, не остана. Ще стискам палци да не те върнат и много, много успех ти желая.  261uu
Виж целия пост
# 129
Честито на новообебилите се мами и много целувки на техните съкровища!!!
Много се радвам на тези хубави новини  Grinning Започва се дъжд от бебоци  Party И аз днес като смених календара настръхнах цялата, това е нашият дългоочакван месец и едни такива чувства ме завладяха  Crazy
При мен всичко е наред, бебо е мноооогооо шавлив и аз се чудя, уж няма място а не се спира  Mr. Green
Много благодарности на скъпите ни мами, които вече срещнаха своите бебчовци за информацията която споделят с нас  Hug
cazo , аз не съм ходила при този лекар и нямам впечатления за него, но питах тук там и веднага като получа информация ще ти пиша на лични  Peace
Целувки на всички   bouquet
cazo , изчерпала си си лимита на лични и не мога да ти пиша там, затова ще го драсна тук. Значи това което разбрах е че той е завеждащ гинекологията и е отличен избор, особенно ако става дума за секцио. Не мога да се сетя, ти как ще раждаш  newsm78 нормално или секцио? Но отзивите за него са много добри, така че както и да раждаш ще си добре щом си под негово наблюдение  Peace Ако разбера още нещо пак ще ти пиша  Hug
Виж целия пост
# 130
Честита най-голяма радост на света Спарки и Лилиша !!!

                                

Пожелавам на Мая и Мартин да са здрави, да имат късмет в живота и много радост да ви носят.

зия, всички сме с теб. Не знам какво й е на малката ти госпожица, но важното е че има шанс да се оправи.  Praynig
walentin, пожелавам ти утре всичко да мине като по вода, лесно, бързо и по-малко болезнено.
Успех и на всички останали, на които им престои скоро да се срещнат с малките сладури.
Виж целия пост
# 131
LILISHA, да ти е здрав и хубав МАРТИН !!!
ziyah, всички ще сме с теб, когато дойде моментът! Няма смисъл да ти казвам да не се притесняваш, но поне не давай на лошите мисли да надделяват (което съм сигурна и че се опитваш да правиш).
stes, добре дошла, много интересен разказ.
mucka, малката Ема явно ще е фина мадама. 
Чудесно е, че обебилите се мами намират време да пишат.
Виж целия пост
# 132
Ivelina -благодаря ти за коментара.Вдъхна ми надежда.
Виж целия пост
# 133
Момичета много сте  мили  Hug

Благодаря за  подкрепата Heart Eyes

Беше  ми трудно да  го напиша ... Но после , като го направих и някак все едно ми падна тежест от гърдите, по-олекна ми ... незнам и аз  как да го опиша. Успях да  го призная вече не е  някаква  тема  табу и мога спокойно да  говоря  по въпроса  Blush

Да кажа с  две думи какво й е  на бебка ...
В 28-29 седмица  й откриха порок на сърцето, който в  последствие се  оказа сериозен. Диагнозата е  коарктация  на  аортата, тоест стеснение на аортата. Ако не се  оперира с времето ще се  получи много тежка сърдечна недостатъчност.
Ох малко ми е сложно да  го  обясня  ...
Ами от аортата в сърцето влиза  кръв  от  белия  дроб обагатена с  кислород. Поради това стеснение се  очаква кръвта  богата на  кислород  да  не е достатъчна , с  времето органите, като бъбреци , дроб , най-вече  мозъка, започват  да страдат  от  липса  на  кислород , сърцето се  принуждава да работи двойно. Стига се дотам , че не  може да се диша нормално, само с кислородна маска, при най-малкото физическо усилие се  получава задъхване , посиняване  и тн ... гадости.
С две думи , ако проблема  не се  отсрани с  операция  почти веднага , рано или късно се стига до фаталния  край Sad
Това е  положението при нас, ако бебка  издържи операцията и се  възстанови от нея ще  бъде съвсем нормална и здрава. Няма да се  налага , нито да взима медикаменти, нито да се  ограничава в  каквото  и да  било. Кошмара  ще  свърши с  това  и ще  бъде забравен , както  ни уверяват  докторите!
На нас с  таткото ни остава само да  бъдем силни и да се  надяваме  на  този вариант  Blush
Стараем се да игнорираме  другия  вариант  Wink Все  пак докато не е станало най-лошото няма смисъл да се  отчайваме Wink
Много си  обичам бебето и много искам да си го гушкам и да  му се радвам , ще  направя всичко възможно това да се  изпълни  Peace
Виж целия пост
# 134
ziyah , ти наистина си една много силна жена. Възхищавам се на смелоста ти, изпращам ти цялата си положителна енергия и съм сигурна , че всичко с бебка ще е наред  Peace Твоята и на таткото любов ще направят чудеса и тримата ще сте много много щастливи  Hug Много целувки от мен и само положителни мисли   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия