Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 15 164
  • 282
# 135
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МАЯ НА СПАРКИ!  newsm51Да е жива и здрава, да расте умна, послушна и хубавица за радост на мама и тати!
ЧЕСТИТО СИНЧЕ НА ЛИЛИША!   smile3525 Да не се отърве от здраве и късмет малкото човече, а мама и тати да се пръскат от гордост покрай него!
Зия, направо ти се възхищавам на силата! Стискам палци всичко да мине възможно най-леко и да има хубав и щастлив завършек! newsm10 newsm17  love001
Валентин, стискам палци и на теб!  newsm10 Утре ще са ти нужни много сили, затова дано да можеш да си починеш тази нощ. Пожелавам ти много бързо и безболезнено раждане! Heart Eyes Hug
На всички останали мамчета също пожелавам лека нощ и чакам с нетърпение добри новини! Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 136
Честит Мартин на мама Лилиша! Да е жив и здрав и много да я радва!!!

На Зия пожелавам късмет на бебка и да са много силни с тати! Кураж, ще ви трябва!

Никол5, другата седмица уж ще е топло пак във Варна, може тогава да се видим  Grinning Иначе, да, на консултация съм във вторник в 14.20 и да ти кажа честно се надявам да нямам нужда от анестезиолог  Laughing

Муцката, Денис е напълно права!!! Моля те, прочети Библиотеката в кърмаческия, има ужасно много инфо, което ще ти даде знания да не се чувстваш така! Аз на твое място не бих се доверила на тези мерки и теглилки. Писала съм и друг път за книгата на Хана Лотроп За кърменето, потърси я, много е ценна! Не вярвам, че Ема няма да се справи! Имай й доверие! Минава доста време докато влезе в ритъм, та тя е само на седмица! Успех!

Бебо 6, аз също да кажа, че свекито ти е права Hug И на теб да препоръчам да четеш в Кърмаческия, доста са се постарали момичетата, информация има страшно много, на този етап не бива никой да остава заблуден!

Светлодара, не искам да прозвучи като намеса и заяждане, но по каква причина, ще слагаш жълтък във водата?


Виж целия пост
# 137
Честито и на мама Лилиша!Да и е жив и здрав Мартин-умен, красив, работлив и жизнен!
На мама скорошно възстановяване.
Валентин, стискам ти много силно палци, и се надявам всичко да мине много бързо и да гушнеш твоето съкровище, много те измъчи това чакане и непрекъснатите фалшиви тревоги, скоро ще си гушнеш бебето и всичко ще бъде наред, няма да забравиш за тези перипетии, но ще ги приемаш от към комичната им страна.
Зия, мисля си всеки ден за теб и за твоето бебе, вярвам искрено и се надявам че всичко ще завърши благополучно, вярвам че ще се радваш и ще си гушкаш своето красиво бебе.   bouquet
Ирини, ето че и твоя момент наближава, ще се ослушваме за твоето щъркелче тези дни.
Муцката, действително може да не суче достатъчно твоето дребосъче, но това НЕ означава да давате АМ. То само ще помогне за отбиването. Това че ака и спи спокойно не е най-важния признак, аз съм била по същия начин, яла съм , спала съм, мама ме е будила за следващо хранене, пълнила съм пелените, но не съм наддавала, направили са пробно кърмене и се е оказало, че не съм сукала достатъчно, и са я посъветвали да ме дохранва с лъжичка, в смисъл изцеждала се е и ми е додавала с лъжичка. Сега има и по-модерни начини, но действително погледни в кърмаческия, няма начин да не намериш правилния отговор.
Светлодара, не искам да прозвучи като намеса и заяждане, но по каква причина, ще слагаш жълтък във водата?
Да и на мен ми стана интересно.
Лека вечер на всички и приятен уикенд с хубави новини за мами и бебчета!
Виж целия пост
# 138
Мили мачета - на тези родили вече - простете на който не съм честитила лично - сега в купом ви пожелавам
живи и здрави бебоци, сладко да спинкат и похапват и да растта - да са родст и гордост за своите родители! желая ви много щастие и късмет!


Мила ЗИя, съжалявам, че прогнозите се потвърдиха на този преглед - но все пак докато не се роди бебето има надежда! Желая ти много сили и спокойствие, както и много много късмет всичко да се окаже грешка... или пък нещата да не са толкова зле. Прегръдки и погали малката от мен. Не посмях днес да те притесня да се обадя, но надявам се няма да се обидишщ ако го направя тия дне  Heart Eyes
И пак да си кажа - напр Томова препоръча бебето мчи да се роди предварително за да се запази бъбрека.... но като четох, а и личния ми гинеколог - каза че това е немислимо - без бъбрек можело, но ако се извади по-рано бебето - ще е по-зле... ТА също така се надявам и прогнозите за операцията да са вероятни, но не и задължителни!  Heart Eyes Praynig Praynig Peace

ВАлентин, утре успех и дано мине по вода - докато тръгне раждането - вече да е приключило, че доста си пострада ти и така!  Peace

Виж целия пост
# 139
Здравейте момичета

Честито на мама Лилиша Да и жив и здрав Мартин  и много много да  я слушка

Зия мила желая на теб и на малкото ти момиченце успех Дано всичко се развие най благополучно и с татито да се радвате на живо и здраво детенце  Praynig Hug

Катнадийн моля се и при вас всичко да е наред Praynig

Валентин леко раждане мила Чакаме добри новини

Ириини стискам палци и на вас
Муцката аз също бих пробвала първо да не я дохранвам Не е задължително да наддва по 1 кг на месец Важното е да е спокойна и да си спинка по 2,5-3 часа Значи кърмата и стига Успех
Иначе ние сме добре
Утре ще местим гардероби Ох дано най накрая подредим тая стая
Поздрави и лека вечер
Виж целия пост
# 140
Добро утро, момичета.
Събудих се и първата ми мисъл бе за Валентин. Сигурно вече е в болницата и я подготвят. Много ясно си представям как се чувства - с багажа и с ясното съзнание, че връщане назад няма... Тази нощ бе  по-спокойна. Контракциите отново се разредиха - явно са били провокирани от прегледа. Ако процесът не тръгне сам, с док ще се чуем и той ще ме извика... Rolling Eyes
Зия, любовта и позитивната енергия правят чудеса. Аз също всеки ден мисля за вас и, знаеш ли, в деня на операцията /и твоята, и на малката/ всички момичета тук ще направим толкова силна групова молитва за бебката ти, ще изпратим толкова много енергия, че вярвам - ще спомогнем за добрата развръзка.
СТЕС, добре дошла!!! Радвам се, че всичко при вас е наред   bouquet Много благодаря за разказа ти и надявам се на още  такива - вече бебешки истории  Hug
Весито, значи 8-9-ти са твоите дни!  Party Не мисля, че ще те върнат  Wink За гърба сме в едно положение - единственото, което ми помага е лежане на по-твърда повърхност и масажче.
Чудя се - има ли начин да разберем нещо за Присила /мисля си, че най-вероятно е родила по спешност  Praynig/ и Либра...
Има доста септемврийки, които не са писали от месеци /да не кажа от началото/. Някои от тях влизат и само, четат, други - въобще ги няма,но МОЛЯ, КОЙТО СЕ ВИДИ В СПИСЪКА ДА ДАДЕ СИГНАЛ, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ОЧАКВА СЕПТЕМВРИЙСКО БЕБЕ!!!tsur4e-01.09
Noah-02.09
nase24-03.09
 petka -03.09
Polinbg-05.09
Jesy-09.09
Кала-12.09
мери -13.09
kiti2002
radosty22-14.09
Аetera14.09
cocolina15.09
нина011715.09
вихронрав17.09
Anqy-20.09
bambi76-20.09
Кика- 20.09
Веси27-23.09
Cvete_m-24.09
мама Калина-24.09
 gerchoni-26.09-28г-
 Stelitka-26.09-29г-
 Tina ina-26.09-26г-
yoli_plam-27.09
 She-26.09
Lililili-29.09
кари1-30.09
pip-Пловдив
Виж целия пост
# 141
Мама Алина е родила вчера в 12 часа на обяд една малка принцеска.Казва се Мария,2550гр и 48см.
Да им е жива и здрава и много да ги радва.
  newsm51

Днес получих смс от нея.Пише,че всичко е минало бързо и леко.
Хубав ден на всички изпълнен само с такива прекрасни новинки.
Виж целия пост
# 142
еех че  хубаво - направо се просълзих
ЧЕСТИТО АЛИНА

НЕКА Е МНОГО ЗДРАВА, КРАСИВА И СПОКОЙНА!!! А МАМА БЪРЗО ДА СИ ИДВА ПРИ НАС И ДА РАЗКАЗВА ЗА РАДОСТТА СИ!
Виж целия пост
# 143
Честито на Мама Алина!Да й е жива ,здрава,много послушна и красива кукличката  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51!
Аз ще ходя за тонове в Шейново и после пак ще пиша!
Виж целия пост
# 144
Честито на Алина! Да и е жива и здрава Мария, да е борбена и смела, весело детство и много усмивки и винаги да е обградена от много обич!
Чакаме мама да се завърне скоро при нас!
Хубав ден на всички, ще пиша по-късно пак, и стискам палци на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 145
Добро утро! За 01.09. три бебчета, представям си какво ще става нататък dancing
newsm44
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАРИЯ НА МАМА АЛИНА!!!
newsm44

Виж целия пост
# 146
Добро утро, момичета!!!

Честито на мама Алина!!! newsm51 Да е весела и щастлива малката Мария и да слуша много мама и татко!!! Simple Smile Heart Eyes

Момичета, един въпрос - сънувате ли? При мен по цяла нощ се въртят едни сериали - ту като филм на ужасите, ту като романтична драма. Почвам да не искам да идва нощта.
Виж целия пост
# 147
Честито на Мама Алина!
das не си единствена със сънищата ooooh! ,но мен малкия багабонтин ме събужда с ритници Crazy
Виж целия пост
# 148
Добро утро и от нас!
Зия, миличка, и аз ще се моля и мисля непрекъснато за вас! Вярвам, че всичко ще мине и ще остане само един болезнен спомен, а вие ще си гушката малката принцеса и тя ще изпълва с радост дните ви! Кураж и на теб и тати!
Валентин, най-после денят дойде! СТискам палци и чакаме хубави новини!
Честито бебе Мария на мама Алина!Много здраве и късмет, а на мама - много скоро да се включи в отбора в добра  форма!
Ирини,и твоят ден наближава! Чакаме с нетърпение голямата радост!
Виж целия пост
# 149
Здравейте сладурки  Hug
Честито на мама Алина!!! Бързо възтановяване и само радости с малката принцеса!  Hug   bouquet  Hug
При мен нищо ново, снощи бебо ме събуди с едни ритничета, които не спряха около час  #Crazy и си бяха доста силни  Mr. Green явно не му се е спяло. Ако има нещо пак ще се включа. Чакам нови бебоци  Crazy , че ми е много хубаво като прочета такава новина  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия