Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 15 164
  • 282
# 165
Здравейте момичета!
Първо-Да честитя на мама Алина за принцесата,да й е жива и здрава и да носи много радост вкъщи.
Току-що се прибрахме от родилното-върнаха ме,тъй като не отреагирах на системата и временно ме пуснаха в къщи до утре вечерта,след което няма повече да мръдна от болницата без да съм родила.Много странно ми стана,че не можаха да дойдат болките,всички бяха сигурни,че днес ще е деня,лекарката като ме прегледа каза,че разкритие нямам,но шийката е скъсена и омекнала и при това положение трябвало да стане работата от една система ,ама уви.Приемаха ме 1 час,тъй като нямаше свободни места в пред зала,цялото родилно пълно и няма свободни легла,та докато ме вмъкнат в компютъра,докато ми напишат листа,то пък и принтера се развали и изобщо голямо чакане беше,иначе всички бяха много мили и отзивчиви и това може би ме предразположи да се отпусна и да не се притеснявам.Докато минат всички формалности покрай приемането, ми дойде някакво биволско спокойствие,от къде-не знам,въобще все едно съм отишла на кафе,а не да раждам,чак се учудих от себе си,а накрая бебка такъв номер да ми изиграе отново  Crazy.
Толкова приятно ми стана като прочетох,че мислите за мен и  се вълнувате покрай моите истории,че направо ми се насълзиха очите от умиление,не мога да повярвам колко приятели,макар и без да съм ви виждала,срещнах тук Hug,целувам ви и ви прегръщам всички до една.Благодаря ви!  bouquet
Зия ти си силен човек,възхищавам ти се, аз съм сигурна,че Бог ще ви помогне и всичко с бебка ще бъде наред,а и щом сте открили нещата навреме и сте взели необходимите мерки вярвам,че всичко ще си дойде на място. Praynig Hug
Отивам да поспя,че не се знае какво ще му дойде на ума на това мое бебче.
Виж целия пост
# 166
Здравейте момичета!
Отбивам се само да ви пиша че на 25.08. родих момче  Името му е Павел 2700  47 см
Пожелавам на всички раждане като моето За 2 часа и всичко беше готово
Когато имам време ще се отбия да прочета какво става с всички вас
Виж целия пост
# 167
Хей Десси1 честито момченце, да расте умен и щастлив, здрав и красив  bouquet

Виж целия пост
# 168
dessy1 Честит ти малък мъж.Да е жив и здрав и много да слушка мама и татко.

Валентин много съжалявам,че нищо не се е получило.Сега пак трябва да седиш под напрежение и очакване.И да изживееш всичко отначало.Дано поне утре да имаш по-голям успех.  Hug
Виж целия пост
# 169
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМА АЛИНА И МАМА ДЕСИ1!!!
ДА СА ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ,ДА НОСЯТ РАДОСТ НА СЕМЕЙСТВАТА СИ!

Спарки и малката Мая са добре. Мама вече ходи и си гушка бебка и казва, че е много кротка-папка и спинка без да плачка. Пожелава успех на всички!
Валентин,мила твоята бебка си е със собствено мнение и не допуска никой да й каже какво да прави и кога да излиза от коремчето на мама. Мацка с характер  Simple Smile Дано утре имаш повече късмет!
Виж целия пост
# 170
Деси честито, да ти е живо и здраво момчето и пиши как беше раждането. smile3525Walentin много съжелявам, но нали все пак, налите викат утре вечер. newsm10 newsm10 newsm10 Много успех и ти пожелавам и утре да имаш такова спокойствие. Не се тревожи, ние сме с теб. balloon Наистина ще е бебе с характер твоята госпожичка.

Виж целия пост
# 171
е не е истина, валентин!!! Rolling Eyes Влизам аз сега и точно си мисля каква честитка ще ти пусна, а то... отново отлагане. Твоята буболечка просто си е с характер и това е! /след време има да й разказваш колко народ сме я чакали и на колко пъти!/ От всичко най-много се радвам на това, че вече претръпна и че спокойствието е взело превес в душата ти. Утре ще сме още повече с теб!  Hug
Десси1 - ГОЛЯМО ЧЕСТИТО С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО МНОГО ЗДРАВЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ В ЖИВОТА НА ПАВЕЛ!   bouquet  bouquet  bouquet
Банди, понякога тахикардичните "кризи" били симптом за старт на раждането. Може пък намерението на докторите да съвпада с това на малката ти бузанка... Дано всичко е наред. При всички положения значи ще сме заедно. Ако утре не се появиш след обяд ще приема, че си постъпила и ти стискам палци отсега.  Peace
Зия,  Hug
Виж целия пост
# 172
Ирини тъкмо щях да пиша, че се изгуби някъде и ти се появи... dance Как си иначе, да не спинка до сега?
Виж целия пост
# 173
Ирини тъкмо щях да пиша, че се изгуби някъде и ти се появи... dance Как си иначе, да не спинка до сега?
Няма нищо интересно при мен. Confused Не, не спя... Денят ми мина в приятен семеен обяд /за изпроводяк  Wink /, малко разкрасителни процедури и вече полегнах в очакване на любимия - исках повечко да походя пеша, но нещо все ми е дремливо и мързеливо Tired а уж преди раждане бременните "кипели" от енергия  newsm78 Wink
Виж целия пост
# 174
Благодаря ви,момичета!
Валентин,разбирам какво ти е ooooh!!
Да!Ако утре следобяд не влезна при вас,значи съм останала  bouquet!
Честито на Мама Деси stork-boy smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 175
Супер ден си изкарала Ирини. А, на мен ми е нещо скучно... Все ме е страх сега да се разхождам пеша и сама, да не вземат да ме хванат болките на сред улицата. newsm53 И, така все се обаждам на някоя приятелка или с мъжът ми... smile3503
Добре, че сте вие дето си пишем тук, че от време на време се разнообразявам и то много. Интересно ми е с вас.   bouquet Много се радвам, че ви има.  bouquet
Виж целия пост
# 176
Някой знае ли дали bebe_dundi си е в къщи вече?
Забравих да ви пиша че като родя няма да мога толкова често да ви пиша, защото ние в къщи нямаме компютър, а аз ви пиша от майка ми. Ще ми е мъчно за вас... smile3518
Виж целия пост
# 177
мария85, наистина е жалко,че нямаш компютър у вас, но да се надяваме, че ще отскачаш по-често до бъдещата баба  Wink
Искам да те помоля вместо да пишеш по няколко постинга един след друг да ползваш бутона "редактирай" в горния десен ъгъл на последното си съобщение. Нали затова е сложен - да ни улеснява и да прави ползването на форума по-ефективно.   bouquet
Виж целия пост
# 178
Здравейте и от нас  Wink
виждам денят е минал супер за теб Ирини   Hug
Банди в очакване сме на новината.Подозирам,че утре ще имаме не едно ,а две бебета.Валентин и ти си в това число  Peace ,да му мисли бебката.
Maria_85 ,ще имаш поводи за разходки до бабата ,за да четеш и нас
Ние днес бяхме за 1 път на разходка навън и на Арен му се отрази чудесно,спинка с такъв кеф ,а за себе си да не говоря какво удоволствие да се разходя без да ми тежи и без нещо да ме боли.Най-страхотното удоволствие е,че си облякох старите дрехи върховно е.Имам да сваля 3 кг още и да се постегне коремчето,но не е страшно ще стане  Naughty Зачетох се из форума и вижте какво клипче намерих http://redutta.homelinux.com/nikola/Swimming.avi
Стискам много палци и очаквам новини за септемврийчета  Wink
За всички лека и спокойна вечер!
Виж целия пост
# 179
Извинявай Ирини не съм се замислила за това бутонче. Сега вече ще знам. Grinning
Денис честита ви първа разходка, радвам се че се е отразила добре и на двама ви. newsm32 Дано да имам време да идвам до майка си, за да ви чета. Лошото е че ще е студено, иначе ако е лятото мога да взема бебка и на разходка. А, като трагнем да се прибираме да се отбием до бабата. Дано имам някакъв начин. Ще видим ще измисля нещо. Защото иначе наистина ще ми липсвате. Тъкмо ще обменяме опит. smile3521 newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия