Септемврийките щасливи посрещат бебчета красиви!

  • 15 164
  • 282
# 150
честито на всички мамчета! да са ви живи и здрави бебоците,много да ви слушат и скорошно и безпроблемно връщане в къщи на тези които са все още в болницата! newsm51 newsm51 newsm51
Аз все още сам си с томбачето.Наистина аз всеки ден ви чета и сам наясно с всяка ваша радост и тревога.
А сага да ви попитам хемоглубина ми е106 и пия тотхема,някой знаели колко време трябва да се пие за да има резултат.ПО една ампула на ден пия.До термина остават 12 дни ,а аз я пия от 3 дена,дали ще са достатачни. newsm78
Пожелавам на всички септемврйки лесно,безпроблемно и бързо раждане.
Виж целия пост
# 151
Честити ни първи септемврийчета желая им много здраве и късмет а на мамчетата бързо възстановяване и ги чакаме да разказват   bouquet  Hug
Благодарности и от мен на мамите с бебчета за разказите им за раждането и за грижите около бебчовците страшно ми е интересно и полезно уж много чета и се подготвям но колкото повече наближава времето все повече въпроси възникват  #Crazy
Ние сме добре моето коремче още е високо и сигурно няма скоро да раждам но напоследък понякога имам прорязващи болки ниско долу и тъй като очаквам моето слънце края на септември искам да попитам мамчетата с по-скорошен термин които вече са минали през това имали ли са такива болки това от смъкването на корема ли е нормално ли е
Ziyah стискам палци от все сърце всичко да се развие както трябва и да се радвате на здрава и щастлива рожба  Praynig
Испращам цялата си положителна енергия на раждащите мамчета да минава бързо и безболезнено  Praynig и скоро да сте пак на линия с разказите си  Hug
Виж целия пост
# 152
Аз наистина не съм писала отдавна за да не кажа въобще.Но то не бяха едни ремонти то не беше чудо.Все още чакам да излезе моето малко юначе .Ще раждам в майчин дом но лекаря ми каза че все още няма никакви признаци.Моля irinii да отрази в списъка че чакам момченце а аз обещавам да пиша редовно.
Виж целия пост
# 153
radosti22, хемоглубинът ти не е драстично нисък и имаш време да го вдигнеш. Добре е да е поне 110 /моят е 113, а преди да започна да пия желязо бе 94!!!/ Тотемата я пий всеки ден до раждането. След това организмът т ище има още по-голяма нужда и в болницата ще ти кажат дали точно тотема или нещо друго ще трябва да пиеш. Радвам се, че драсна няколко реда   bouquet
Вики81, моето коремче също все още високо. Трудно ми е да разбера точно каква е болката, която изпитваш - всеки си я чувства по различно, но мога да ти кажа, че обикновено слизането на бебето надолу се усеща най вече като напрежение около в срамната кост, тежест и чувство, че бебчето е между краката ти  Embarassed Проразвянето може да е и от това, че сега по-агресивно се разтягат тъканите в долната част на корема ти. При всички положения - н есе тревожи. Вече сме в 9-ти месец и всички болки са си съвсем в реда на нещата  Peace

ох, хайде вече да се включва щъркела на валентин!
Виж целия пост
# 154
ЧЕСТИТО НА МАМА АЛИНА!
ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА МАРИЯ И МНОГО ГОЛЯМА КЪСМЕТЛИЙКА!
[/size]

Добро утро и от мен!
Тази нощ си взех съня за месеци назад. Така не съм спала от януари месец. Без да ставам до тоалетна без някой да ме подритва  Whistling
И аз като Ирини се събудих с мисълта за Валентин. Нямам търпение да разбера че всичко е минало и че вече гушка малкото бебче.

Всеки ден поглеждам в албумчето с бебчетата, но за съжаление няма нови снимчици от вече върналите се мами. Сигурна съм че нямате време момичета но поне по една снимчица няма ли да можете да качите. Много искам да видя малките ви съкровища.  Толкова им се радвам като ги погледна. Чувствам се някак си съпречастна с раждането на всяко едно бебнце от септемврийчетата.
Виж целия пост
# 155
newsm68  ylinfant Two Hearts Честито на мама Алина!Радвам се много за вас.Нека малката Мария бъде най-красивата принцеса!
Валентин ми пусна смс,че за сега не реагира на системата и може би щели да я пуснат да си ходи!Стискайте и палци  Praynig
Виж целия пост
# 156
Честито на мама Алина!!!    bouquet Да е жива  и здрава малката  принцеска  Мария  и да носи много радост  Grinning Бързо възтановяване на мама  Hug

Стискам палци за Валентин! И аз  чакам скоро  голямата  новина  от  нейното  щъркелче  Grinning

На мама Стес, добре  дошла  отново сред  нас  Hug

Ирини, много мило ми стана от твоите думи  Hug Наистина с таква  голяма  подкрепа  от  всички вас няма  как всичко да  не  мине  по вода  Peace Много ви прегръщам всички  Hug

Виж целия пост
# 157
Здравейте и от мен!!!
И аз дълго не съм писала,просто няма нищо ново при мен.Все още не съм родила и вече ми е едно чоглаво -като ви чета и се радвам много на обебилите се майчета!!!
Живи и здрави да са дечицата на всички майчета!!!
Наблягам много на храната в последно време-вече почти нищо не ми става,няма кво да облека и си седя в къщи през по-голямата част от деня!Вие как сте с яденето?
Просто от 49 кг да станеш 69кг ми се струва много,ама много......
И мен много ме е страх и по цели нощи сънувам кошмари и се будя....Моля се всичко да мине нормално и стискам палци на всички ни Praynig
Виж целия пост
# 158
Здравейте момичета,

Пожелавам на всички мами, които вече гушкат бебчетата си да имат здрави и щастливи дечица и да се насладят на страхотните моменти, които им предстоят.

Аз наистина писах само един път, но реших че мога да походя още малко на работа и бързах да си приключа  там нещата но в четвъртък сутринта едвам стигнах до офиса от страхотна болка ниско долу.Така че от петък вече съм си вкъщи.Въпреки това чета много редовно.
Ирини, термина ми е на 21.09. и чакам момченце.
Стискам палци за Валентин!Дано скоро ни зарадва с добра новина.
Ziyah, вярвам че нещата ще се развият по възможно най-добрият начин.Важно то е че разполагате с информацията и можете да се подготвите максимално добре  за това, което Ви предстои.Искам да ти кажа, че ние имахме много сериозен проблем с баткото, които установиха  на 7 ден след раждането но имахме късмета да попаднем на страхотни лекари и отдавна всичко е зад гърба ни.
Искам да благодаря на всички, които пишат най-активно въпреки че не съм взимала активно участи Ви чувствам много близки и се радвам на страхотната групичка, която се е заформила.
Виж целия пост
# 159
Здравейте и от мен.
Честито на мама Алина!
Нашият ден започна страхотно защото в 9 бяхме при доки и се видяхме с бебка.
Вече сме 3000-3200 и доки каза ,че е напълно готова за излизане.Плацента 1-ви тип ,достатъчно количество води.Според доки спокойно можем да предизвикаме раждане една седмица по-рано от термина ми.Спомена ,че се правило с вагинален преглед -предполагам имаше в предвид това "туширане" ,за което всички вие говорите.Но всичко зависи от гинеколога ,който ще ме изражда.
За втори път ми се случи ,че както си лежа на кушетката по гръб и изведнъж ми прилошава.Доки каза ,че е от тежестта на бебка,която притискала някакъв кръвоносен съд.
Зия - всички сме с теб миличка.Бъдете силни и вярвайте в положителния изход на нещата!
Виж целия пост
# 160
Току що се върнах от Шейново! Тоновете не бяха много добри - има умерена тахикардия(бяха високи доста)!Ако и утре са така,ще ме приемат още утре,а не в понеделник!Не можах да видя Лилиша за съжаление! Казаха да почивам сега!
Целувки,момичета и пак ще пиша!
Виж целия пост
# 161


Честито ново септемврийско попълнение !
Алина, да ти е жива и здрава малката принцеса Мария! Много да ви радва, да е кротичко и послушно бебенце!
Бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 162
Имаме си вече и коритце Crazy
Преди малко братовчетка ми ми каза какво е купила за подарък на малкия ми бонбон.
Но ще си го видя тези дни. Коритце  bath1 -прозрачно жълто с тапичка и маркуче за източване на водата и стойка да не ме боли гръбчето Mr. Green
Много си се радвам на новата придобивка, ама на бебона не му дреме кой какво му е купил и че всички само него чакат Joy Решил е че за никъде не бърза Sunglasses
Виж целия пост
# 163
ЧЕСТИТО МИМЕНЦЕ НА МАМА АЛИНА. сАМО РАДОСТ ДА И НОСИ И ДА Е ЗДРАВИЧКА. ДА ПОРАСНЕ ГОЛЯМА И КРАСИВА ПРИНЦЕСКА. newsm51 smile3541 Two Hearts

Хайде банди ти си. Ще стискам палци всичко да мине като по вода. Много успех миличка.
Ирини а ти какво се мотаеш? Майтапя се... Хайде чакам те и теб. kyllmg Или викаш мечо си кротува още. stork-boy
 Аз днес сам добре не ми е прилушавало, слава богу.
ziyah Не се тревожи. Ти наистина си силна жена. Знам че ще се справите. Щом и лекарите са казали, че има начин, всичко ще мине успешно. newsm17
Виж целия пост
# 164
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА МАМА АЛИНА! ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ДВЕТЕ ВИ И БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ!

Като гледам бързичко се развиват нещата в нашата тема- много съм доволна да чета, как се излюпват вече септемврийчетата...

Иринии ние се майтапехме с моят мъж, че ще се роди бебето на 9 септ, обаче от майтап ще излезе истина...А за гърба масажа ми помага до известна степен, а на твърдо освен на пода да полегна и без това купихме нов килим за баткото с едни къщи и пътища - довечера там Whistling

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия