На море в България 2020 г.! - 6

  • 47 298
  • 756
# 645
Да,да благодаря.Хубаво е да има отзиви.Просто не ми е по джоба.Много скъпо ми се вижда.Аз намерих на Созопол за 100 лв на плажа.
Виж целия пост
# 646
Русалка, това е в Кранево, а не Каварна. Потвърждавам - комплекса е много близо до плажа.А плажа е разкошен за малки деца.

И комплекса се казва.........?
Виж целия пост
# 647
Здравейте чудя се между Мирамар и Уейв. С дете на 3 г сме анимация не ме интересува важно е морето да е плитко и храната даже хубава. Нещо друго подобно може ли да препоръчате?
Виж целия пост
# 648
Renidimova, защо не погледнеш Кранево? В букинг излизат поне няколко хотела за 3-ма възрастни, ако броим детето на 13 за възрастен, и 3 деца на цена под 1000 лв. за 7 нощувки от 24.08. Всички са с рейтинг над 8,т.е. би трябвало да не са лоши. Кранево е съвсем не лош избор, между другото. Плажът е хубав.
Ние много често пътуваме компания 6 семейства, понякога и 7-8, с деца и съм станала почти професионалист в избора на хотели по всякакви дестинации.
Тази година бяхме само 5 човека - ние тримата и сестра ми с племенника и намирането на хотели беше лесно.
Прекараме 4 вечери в комплекс Аполон Созопол - голям удобен апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 дневни и кухня. Чисто и приятно, заведение за хранене и магазин наблизо. Плаж - с кола. Цената беше 186 лв. на вечер миналата седмица.
3 вечери бяхме в хотел Яница на Крапец - заради приятели. Цена - 225 лв. Не ми хареса. Недостатъчно чист, миризма на влага в стаите, лястовички по прозорците, след които изобщо не се опитваха да чистят, нашествие от гадните житни бегачи - черни буболечки като хлебарки, срещу които не пръскаха, занемарени градинки, паяжини по лампите в ресторанта,.... дълбок и неподходящ за деца плаж, бурен вятър,....
Бяхме и в хотел Магнолия в Балчик. Там плащаме 140 лв., без изглед море можеше и по-малко. Много чисто, семпло, но практично обзаведен, на добро място - в началото на крайбрежната улица със заведенията и близо до градския плаж. Самият градски плаж е малък и пренаселен. Ходехме в Албена.
Олинклузивите спряхме преди няколко години, когато децата поотраснаха.
Виж целия пост
# 649
Русалка, това е в Кранево, а не Каварна. Потвърждавам - комплекса е много близо до плажа.А плажа е разкошен за малки деца.

И комплекса се казва.........?
Sunshine and love мисля, че беше. Повечето собственици май са руснаци. На партера има медицински център, аптека. Доста близо до плажа, но лично не съм посещавала.
Виж целия пост
# 650
renidimova , абсурдно е 600 лв. Ако си склонна на такава цена по-добре провери и от Уейв Ризорт какво ще ти датат.
Изобщо не съм склонна,аз точно за Уейв не мога да се прежаля с 400+лв,камо ли 600😀. Продължавам да търся ...
Reni, провери в други хотели. Чети какво предлагат за децата. Бебето със сигурност е безплатно, едното от двете малките също. За второто се доплаща 50%, а за най-голямото или 70 или 80%. По мои спомени Поморие Сън и Глобус дават 50% за младежи, демек от 13 до 17год. Провери там. И аз съм с дъщеря на 13, водеща се вече възрастен, но поне сме с две деца и брат й е все още безплатен. Но Мирамар Обзор по принцип си е скъп хотел, защото и аз съм го гледала преди. А Уейв Ризорт като им видях цените и бях дотам. Някой ден.. но пък дали толкова си заслужава е друг въпрос.
Виж целия пост
# 651
Моля за някаква насока за хотел с много хубава анимация за дете на 6 годинки. Това ми е най-важно, другото ще го преглътна и да не е Белла Виста....
Виж целия пост
# 652
Здравейте, искам да попитам дали някой има инфо от тази година какви са възможностите за паркиране в Слънчев бряг,има ли общински паркинги и какви са цените.Хотела , в който ще отседнем е на първа линия и предлага платен паркинг 12 лв /ден ,но до изчерпване на местата.Иска ми се да съм подготвена с вариант, ако това се случи.
Виж целия пост
# 653
Здравейте, и аз имам въпрос. Би ли имало някакви последствия за нас при следния случай: Резервирали сме 7 нощувки, платили сме капаро в размер на 2 нощувки. Обмисляме да си тръгнем след втората нощувка или още след първата, не искам да ми връщат нищо, а просто да си тръгнем. Меко казано сме разочаровани и условията не отговарят на цената. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 654
Аз също съм платила 50% предплата и си държа тази опция отворена. Случвало ми се е наколко пъти в Европа и не е имало проблеми.
Виж целия пост
# 655
Няма проблем да си тръгнете. Просто им кажете, че няма да оставате, Вие решете дали ще си искате парите за 2-та нощувка. Ако сте в хотел, говорете с Управителя. Къде сте настанени, толкова ли е зле положението?
Виж целия пост
# 656
Здравейте, искам да попитам дали някой има инфо от тази година какви са възможностите за паркиране в Слънчев бряг,има ли общински паркинги и какви са цените.Хотела , в който ще отседнем е на първа линия и предлага платен паркинг 12 лв /ден ,но до изчерпване на местата.Иска ми се да съм подготвена с вариант, ако това се случи.
Ако прочетеш темата назад ще разбереш как стои въпросът с паркирането в комплекса.
Виж целия пост
# 657
Здравейте, искам да попитам дали някой има инфо от тази година какви са възможностите за паркиране в Слънчев бряг,има ли общински паркинги и какви са цените.Хотела , в който ще отседнем е на първа линия и предлага платен паркинг 12 лв /ден ,но до изчерпване на местата.Иска ми се да съм подготвена с вариант, ако това се случи.
Платени паркинги има навсякъде с цени 10 - 15 лв. за денонощие.  Както и преди писах има  много затворени хотели, където бихте могли да паркирате безплатно. Просто се разходете и разгледайте.
.
Виж целия пост
# 658
Моля за някаква насока за хотел с много хубава анимация за дете на 6 годинки. Това ми е най-важно, другото ще го преглътна и да не е Белла Виста....
Риу Хелиос Обзор и анимацията е хубава и хотела също.
Виж целия пост
# 659
Би ли имало някакви последствия за нас при следния случай: Резервирали сме 7 нощувки, платили сме капаро в размер на 2 нощувки. Обмисляме да си тръгнем след втората нощувка или още след първата, не искам да ми връщат нищо, а просто да си тръгнем.

Ми кво ще ви направят ??? Е най - много да ви набият  Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия