Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 127

  • 37 898
  • 746
# 495
Името на серията “Аз не съм трофей”. Хади бакалъм Joy
Виж целия пост
# 496
Боже, Ефето почна с ритници да събаря врати..... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 497
Ах, Гедиз, ах, къде си тръгнал, момче! На кого ги говориш тия неща? Triumph
Виж целия пост
# 498
Ах, Гедиз, ах, къде си тръгнал, момче! На кого ги говориш тия неща? Triumph
нищо не разбрах от разговорът Cry май е било преливане от пусто в празно Thinking
Виж целия пост
# 499
Тя си пее, че Гедиз е предал садъча си, той, че тя трябва да мисли за себе си... Казаха си някои истини, но най-важното - тя пак си говори как като получи попечителството след няколко дни, ще си тръгне и всичко ще е по строму. Не си заслужавало да си развалят отношенията заради нея. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 500
Тя си пее, че Гедиз е предал садъча си, той, че тя трябва да мисли за себе си... Казаха си някои истини, но най-важното - тя пак си говори как като получи попечителството след няколко дни, ще си тръгне и всичко ще е по строму. Не си заслужавало да си развалят отношенията заради нея. Rolling Eyes
Благодаря Heart значи старата песен , на нов глас...
Елван е страхотна, само заради нея си заслужава да вися два часа пред монитора Kissing Heart
Виж целия пост
# 501
Господи, дай ми търпение!
Виж целия пост
# 502
Аман от спомени...до сега нищо съществено май не дадоха....
Виж целия пост
# 503
Ох, как влюбено се гледат Heart Eyes Имат си и легло, какво чакат?
Виж целия пост
# 504
Момичета случи ли се нещо съществено, освен, че Наре натири Гедиз?
Виж целия пост
# 505
Добре, че Мелек влезе. Любов на горния етаж... Думи нямам!
Виж целия пост
# 506
Не знам как ще е рейтинга утре, но аз ще догледам серията с превод.
Лека нощ момичета.
Виж целия пост
# 507
Лека, Гости! Hug

Не знам какво да кажа за видяното дотук. И аз като Гедиз - на много неща бях готова, но това е ту мъч за чувствителното ми сърце Smirk
Виж целия пост
# 508
От тук нататък колкото и да я наранява Санджар, Наре си го заслужава. Силна била, самостоятелна била, не искала Санджар - приказки на вятъра.Поне да си признае че го иска и да гледаме как двенженинсенборят за скъпоценното Ефе...
Елван май има повече характер от Наре, па нека даме проста селянка.
Ох, Гедиз, гедиз, и ти намери кого да обикнеш... Въпреки всичко момчето ми харесаютой поне знае какво иска. Нищо че го нападнаха все едно човек е убил
Виж целия пост
# 509
А, няма да я наранява повече бе. Оттук насетне започва прераждането на ефето.
Сега всички ще го разберат, обикнат още повече... зер жертва горкия. Предаден от най-любимите си...
Сал един Гедиз няма да може да го разбере, ще играе подмолно и ще бъде главна пречка за легендарните.

Отделно от това да кажа, че уж много трогателните любовни сцени в убежището са отврат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия