Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 127

  • 37 898
  • 746
# 510
Да беше влезнала Менекше. Не че щяха да се теогнат, сма нали многомбеше убедена Наре че не искала Ефето. Зстова кат влюбена тийнейджърка се усмихваше на думите мунче единствена билс, единствена щяла да остане
Виж целия пост
# 511
От приятел любим не става, въпреки нездравото желание на част от публиката. Странно ми е , че някаква част от публиката лелееше надежди доста дълго време. Момичета , всички имаме немалък житейски опит. Но в живота е така – опитът е различен, което е нормално, а дори и при еднакъв опит се правят различни изводи. Шарен свят, различни хора – това е хубаво.
Виж целия пост
# 512
Вай бе, освен да паля свещи никога да не изпадам в положението на Наре с такава любов, даже си плюя в пазвата, тия СЦ ни взеха хептен за глупави. Не знам само как Неслихан е приела тази роля, а така щеше да и отива да изиграе Ясемин в Нов живот.
Виж целия пост
# 513
Вай бе, Ефето веднага ме опроверга, че няма да я наранява повече Joy
Виж целия пост
# 514
А, ашк олсун, кой може да пречи на легендарната любов? Я се опитал, я си изпатил. Ефето веднага ще го навре в миша дупка, ако преди това не си скъса скини дънките... Като го видях да кърти вратата на къщата на Наре, първо това ми дойде наум Joy

Tövbe tövbe... Странно е, че има жени, които харесват Санджар. Странно е, че одобряват държането му, че си затварят очите за психическия и физически тормоз, който упражнява над Наре, манипулациите му и заплахите. Искам в съда да каже, че Наре е била в лудница и да й вземе попечителството. Искам Менекше да роди син на рода Ефеоглу и да си циментира мястото в конака. И Наре да си изживява любовта ...
Виж целия пост
# 515
Хахахах Ренииии : )))
И накрая сложи - Амин!
Виж целия пост
# 516
Толкова ми доскуча ,че в момента гледам само картинки от далеч на компютъра . Голямо малоумие . Малко ми остава да спра да гледам тези селски тъпотии . Не знам какво правят тези актьори тук ...
Несли много сладка в синьо Grinning
Виж целия пост
# 517
А, ашк олсун, кой може да пречи на легендарната любов? Я се опитал, я си изпатил. Ефето веднага ще го навре в миша дупка, ако преди това не си скъса скини дънките... Като го видях да кърти вратата на къщата на Наре, първо това ми дойде наум Joy

Tövbe tövbe... Странно е, че има жени, които харесват Санджар. Странно е, че одобряват държането му, че си затварят очите за психическия и физически тормоз, който упражнява над Наре, манипулациите му и заплахите. Искам в съда да каже, че Наре е била в лудница и да й вземе попечителството. Искам Менекше да роди син на рода Ефеоглу и да си циментира мястото в конака. И Наре да си изживява любовта ...

JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

Ох, аз не гледам, но що ли ви прочетох JoyJoyJoyJoy, Рени разсъни ме Smile
Виж целия пост
# 518
Хахахах Ренииии : )))
И накрая сложи - Амин!
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 519
Обичам те. Единствена си, ама аз ще покажа в съда документа пе си родила в лудница и не си добре психипески. Ама за да те задържа при мен, щото много те обичам. Голяма работа че ще те нарани, ти и това ще ми простиш, нли ще сме щастливи триматс, пардон четримата (или петимата, ако Менекше не загуби бебето). Сериозно лк, за Бога? И тя ще му ходи по петите да го успокоява....
Виж целия пост
# 520
Какво стана на края ? Аз отдалеч видях ,че садъчите се разправят , а хората от конака са зяпнали с усти , отидох да си сложа слушалките и нета ми заби Scream
Виж целия пост
# 521
Обичат се Сандьо и Наре, не знам каква им е любовта точно, но силно се надявам в живота жени, попаднали в това положение да могат да се спасят.

Фили, Гедиз каза на Наре, че може да и помогне да вземе попечителството - знаел тайни на Санджар. Тя отказа и той отиде при Санджар и му каза, че развалят садъчлъка, ортаклъка... и прочие -лъка.
Виж целия пост
# 522
Мерси Рени Heart Eyes
Боже , що ли не съм изненадана , те от 10 серии го развалят .
Знаете ли , ме мога да повярвам ,че гледам такива селянии и простотии . ..
После си отговарям - заради Неслихан . Ама как играе ...
Енгин и Ураз също .
Дано спасят сериала ...
Виж целия пост
# 523
Фили, проблемът не е в Гедиз, а в Наре. Образът й е тотал щета. Гедиз и да е лош, това няма как да оправдае вече постъпките на Санджар и Наре. Турската публика също предимно за това пише - едно говори Наре, друго върши.

Актьорите играят, дори Локи ми хареса, че не му знам името на актьора, но какво от това?
Виж целия пост
# 524
Момичета, аз не съм изненадана от поведението но Гедиз. Очаквах такова развитие на образа, защото имаше много подсказки в предходните серии за подобно проявление, жалко , но е факт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия