Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 127

  • 37 898
  • 746
# 540

Искам да кажа, че това ми е последният коментар за сериала...Не разбирам нито Санджар, нито Наре...Гедиз и той ми е тъмна индия....


Прецакаха всичко, нали. Като чета коментарите натам вървят нещата. Ще видя, като излезе превода.
Но подозирам, че доста хора ще последват примера ти.
И, Ал Пачино да вкарат с кофти сценарии не стават нещата.
Виж целия пост
# 541
Наре цитира едни поговорки в 20 епизод...
Една от мен: Вълкът кожата си мени, но нрава си - не Sunglasses



Нарето вече и ревнува открито... Вървим към целта значи Joy
Виж целия пост
# 542
Я, нали Наре не се интересуваше от Санджар. Нали не искаше да споменава името му дори. Нали щеше да бяга далеч от него. Зашо тогава е тази сцена на ревност? Ох, Наре, Наре...Седни малко инси подреди тези мисли (дето ги нямаш) в главата си
Санджар ме загуби окончателно размахвайки онзи лист хартия и изнудвайки Наре. Но гледам май на Наре ѝне подействалондори още по-влюбващо. Е щом иска да се държат с нея като с вещ, да заповяда.
Виж целия пост
# 543
Патрончето водя, за зимната колекция на Hatemoglu Sunglasses

Много готин Heart Eyes

Виж целия пост
# 544


Един Гиздав за добро утро Grinning
Виж целия пост
# 545
Добро утро, девойки Kissing Heart
Рени Heart


Дъщерята на посланика - еп.20 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1727661935300
https://cloud.mail.ru/public/2x7F/9Hnfnyifb
и в групата "Любими сериали с превод ®"
 https://vk.com/club113691288

Виж целия пост
# 546
За фрага съм така Close Дано изреченото от Санджар и Наре има своето логично обяснение. Нушка е ясна - интриги до дупка. И както четох в един коментар, Гедиз трябва да го махнат от сериала - ще го убият ли, ще го изпратят в чужбина ли, няма значение. Само да се махне... Smirk
Виж целия пост
# 547
Рени, аз от Санджар не съм изненадана. Щом не става на неговата, ще се покаже и пак... и пак... и пак...
Изненада ме Наре и сцената на ревност. Какво беше това? В къщата на друга жена, държи сметка на мъжа й, що излизала от стаята му по това време Mask
Сега ми е интересно, Гидьо сам ли ще си предложи услугите, или Наре ще го потърси, притисната в ъгъла?
Да видим, колко ще е горда и независима относно Гедиз, и докъде може да стигне по отношение на Санджар?Много ме е яд, че така промениха характера й. Само едни големи приказки, помпозни, пък на практика ни показват съвсем друго.
И аз съм съгласна, да изпращат Гиздавия на пътешествие. Хич, хич не искам да е за негова сметка избелването на легендата. Да си намерят друга жертвена овца.
Виж целия пост
# 548
Еве Heart, според мен Наре отива да кандърдисва Гидьо за садъчлъка, а не да иска помощ... Или поне така ми се иска да бъде. Поне за това, (че не иска помощ от него), да стои зад думите си. Да го играе честно, дори и да загуби. От друга страна, каза, че само Мелек я вълнува, може и да се реши на тази стъпка. Не знам, не ми се ще да гадая...

Упрекват се из нета феновете на Гедиз, че са набрали на Наре, защото го е отхвърлила и му е казала тежки думи, но тези хора пропускат да видят в какво се превърна силната жена Наре в близост до Санджар. Никой не би я упрекнал, ако заяви открито, че обича Санджар, въпреки всичко, че иска да е с него, иска да е с бащата на детето си. На всички обяснява как не я вълнува любовта, как не иска ничий съпруг, как няма да прости, името няма да каже, а после какво прави? Повечето коментари под фрага в ЮТ са именно в тази посока. Хората не вземат страната нито на Гедиз, нито на Санджар, само питат какво става с Наре?

ПП И хем не иска да разделя двете семейства, хем иска Халисе и Рефика да свидетелстват срещу Санджар. На всички е ясно, че двете майки ще изпаднат в немилост, ама бош вер, Елван и кадънките в конака ще ги защитят 🤦🤦🤦
Виж целия пост
# 549
Наре засега е превърната в един голям балон. Думи много, но празни. Я, каквато инда е цялата сцена, каквото и да се е случило преди това, той е женен за Менекше - каква е тази глупост какво търсила в стаята му. Смешно е, и хората масово издивяват пред тази глупост
На мен ми стана любопитно зсщо Санджар ще казва, че вече му стигала само щерката Нали до вчера се тръшкаше Наре та Наре. Предполагам ще го играе обиден от сцената ма ревност от страна на Наре и зстова, че тя муннямала доверие (колко интересно).
Ранл или къснонНаренше опре до помощта на Гедиз. Но минсе ще тя да го потърси, ей тъй просто заради думите ѝ към него (бяха много обидни и жестоки). Той че няма да ѝ откаже, няма.
Виж целия пост
# 550
Това ми е голямата мъка и на мен. Какво става с Наре? Къде отиде гордото момиче? Какви са тези сцени? Альооо, сценаристките!!!
Много ме е яд, защото Неслихан набира само негативи с този сериал.

Алекс, също смятам, че няма да се справи сама и ще опре до Гидьо.
"И да, загуби го (приятелството й)."
Ей туй най-много ме блъсна в очите.
Наре, мила, виж какво е направил за теб единия, виж и другия. Не, не говоря за любов, хич не говоря. За друго говоря, ама...

Неслихан за Based Istanbul



Кадир


Виж целия пост
# 551
Няма ненаказано добро, както са казали мъдрите хора Joy

Еве, всичко е от любов в това дизи, всичко!
Виж целия пост
# 552
От този сериал май само Ураз ще извлече някакви дивиденти, Неслихан и Енгин се закопаха, е за Енгин страшно няма де, неговите фенки и злодей да играе ще намерят достатъчно подбуди, че да го оправдаят.
Виж целия пост
# 553
Здравейте сладки Hug
Току- що гледах епизода. Ми той бил бомба бе Grinning
Менекше наистина е бременна! Ох, кой сега ще бъде виновен за загубата на детето Thinking
Лудата му майка, която не се спря пред нищо, за да не изхвърчи от конака. Лудия му баща, който изобщо не помисли за тях и им натресе "другата" под носа. Или лудите му лели, които съвсем заслужено,но безкрайно не на място се гавреха с тях във всеки възможен момент. Ха! Кой ще бъде най- гузен? Дали няма да е отново Наре Smirk
Менекше ще отложи във времето нещата, но това не променя фактите сега Simple Smile

Страхотна сцена между Гедиз и Наре! Много истини си казаха. Гедиз беше абсолютно точен в коментарите си.
Счупеното е счупено! Това, че тя ще замине в Швейцария изобщо не променя факта, че част от семейство Ефеоглу се опита да и навреди жестоко. Какво очаква, че Гедиз ще плесне с ръце, ще забрави и ще се върне в позиция сякаш никога не я е имало. Наре не осъзнава, колко осезаемо присъства в живота на хората там!
Беше абсолютно прав и в това, че той излива душата си пред нея, но тя си повтаря едно- Санджар ще страда, та Санджар ще страда Smile
"Мрази ме, но не ме съжалявай!"- браво моето момче!
В пост от преди епизода донесох от 9 кладенци вода, за да оправдая връщането на Наре в конака и не познах...
Сега знам, че тя се върна от съжаление при Санджар. Такава е тя, мисли първо за другите Simple Smile Точно, както Каврук и каза- " не казвам да бъдеш негова любима, бъди негова подкрепа"
Наре разбра, че Санджар е изгубил Гедиз, разбра че е изгубил и Яхя. Мисля си, че реши да не го предава и тя, за това се върна. Типичната грижовна Наре Smirk
Дори в края, когато "братята" си обявиха война тя каза на Гедиз да тича след него Joy Сакън, Санджар да не се разстрои в повече Joy Когато му каза, че тогава тя ще тръгне след него и последвалото- "Не се съмнявам" на Гедиз направо ми направиха деня JoyJoy Ох, обичам го това момче Joy
Не знам, какви са плановете му, но си мисля, че ще доведе Наре до крайности, в които ще я отучи от навика да мисли първо за другите Smirk Ха, дано!
Виж целия пост
# 554
Джули GrinningHug

Забрави само да споменеш лайтмотива на серията: “Който предаде приятел, ще предаде и любимата.”

Гедиз сега ще опира пешкира, чакам да стане много, много лош Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия