
Страхотно играе Неслихан, но играе бред бредовой

Рени, права си, Наре обира всички негативи, за съжаление

А, Величкова, ние от Гедиз не сме разочаровани



Изобщо не съм разочарована от Гиздавия. Човекът каза, че той си пише сам законите и той раздава картите 

Много беше хубава накрая на епизода с този син гащеризон 

. И те не са виновни какво и кого превъплъщават , нали ?






Моето е на шест
Въпреки, че нямаше кой знае какъв екшън и Санджар набързо върна меча в ножницата, имаме развитие на действието. Един раздава наново карти, друг обявява началото на войни - ще воюва с всички за всичко, трети се скри при другия, за да се почувства в сигурност, измамна, но все пак нещо, четвърти и пети копаят гроб другиму, но сами падат в него...





Препоръчани теми