Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 127

  • 37 894
  • 746
# 570
Между другото вече си смених желанията - не искам Нушка да ражда дете на Санджар Joy

Рени, тук ме изненада Grinning
Не трябваше ли да се бетонира в конака с един наследник? Joy
Само със секси нощничка няма да и се получат нещата като гледам Smirk

 
Не ми харесват постъпките на Санджар, но и Гедиз с признанието си, развали приятелството си с Наре.  Според мен добре направи, но сега Наре никога няма да приеме помощта му....остана сама....

Не мисля...
Освен, ако не му натресат психични отклонения, той винаги ще бъде на страната на Наре. Макар и сега да изглежда, че ще е беля на главата и. Такова е моето усещане....
Виж целия пост
# 571
Hands MetalHands MetalHands Metal Само Гедиз!
Лош е Акън, защото е изнасили Наре, отвлича я и т.н.
Лош е Санджар, защото е изхвърлил Наре, не й е повярвал, каза й че е лъжкиня и за детето не й повярва и т.н.
Кое от тези неща е правил Гедиз?
Освен това Гедиз я хареса в самолета, когато ни най-малка представа нямаше ,че това е момичето, било любима на Санджар.
Колкото й да е лош Гедиз, няма да настигне ония двамата в началото. Hands Metal
И не е въпроса дали го харесвам или не , въпросът е какво показват.
Ако Гедиз не се съобразява с капризите на Санджар, това не го прави лош.
Ако не е бил Гедиз, Санджар щеше да си е беден тъпанар. Сега е богат тъпанар, ама все е тъпанар. Нито знае какво да прави, нито мисли.
Ако някой се обижда заради Санджар и това как го коментираме - значи нещо не може да оцени нещата.
Виж целия пост
# 572
Привет 🤗,

Много обичам някой дава насоки кой какво да вижда и как да мисли.

СЦ колкото и да се опитват да избелят Санджар и в същото време да очернят Гедиз, ами ... в моите очи нито първият ще стане добър, нито другия лош. Отдавна изтърваха момента на размяната.
Виж целия пост
# 573
Между другото вече си смених желанията - не искам Нушка да ражда дете на Санджар Joy

Рени, тук ме изненада Grinning
Не трябваше ли да се бетонира в конака с един наследник? Joy
Само със секси нощничка няма да и се получат нещата като гледам Smirk

 
Не ми харесват постъпките на Санджар, но и Гедиз с признанието си, развали приятелството си с Наре.  Според мен добре направи, но сега Наре никога няма да приеме помощта му....остана сама....

Не мисля...
Освен, ако не му натресат психични отклонения, той винаги ще бъде на страната на Наре. Макар и сега да изглежда, че ще е беля на главата и. Такова е моето усещане....
не знам как от телефона да скрия част от текста😥 но имах впредвид,  че Наре знаейки за любовта му няма да допусне Гедиз да и помага, а не че той ще направи нещо лошо.
Според мен той постъпи достойно, като постави картите на масата пред Санджар и Наре😀
Виж целия пост
# 574
не знам как от телефона да скрия част от текста😥 но имах впредвид,  че Наре знаейки за любовта му няма да допусне Гедиз да и помага, а не че той ще направи нещо лошо.
Според мен той постъпи достойно, като постави картите на масата пред Санджар и Наре😀
[/quote]

Гостче, знам какво те мъчи Hug
Наре има нужда, някой да и разтърси раменете и да и каже да престане да пренебрегва себе си.
Мисля, че Гедиз няма да прави и не прави нищо случайно. Той, на няколко пъти повтори, че сега е ред на Наре да мисли и премисля нещата. Струва ми се, че той ще бъде катализатор на някакъв процес на осъзнаване на Наре. Просто ще я провокира да разглежда нещата в переспектива. Наре може и да му е сърдита сега и да си мисли, че е загубила приятел, но не вярвам това да продължи вечно Smirk
Това усещане остави в мен този епизод.
Виж целия пост
# 575
Гедиз дори и когато Наре му наговори куп глупости - че загубил приятелството ѝ, че на неговото приятелство не може да се вярва (при все че той само Луната не сложи в краката ѝ), че ще продаде и любовта си, не ѝ каза и една дума на въпреки. Предпочете да замълчи  но не ѝ да я нарани с думи. Така беше и когато Наре се скри, уж заминала за Барселона, Гедиз го заболя от писмото, но не каза и една дума за упрек. Та колкото и да реват, че е лош, неморален и прочие, аз такива неща не мога да видя.
Ако Санджар не правеше глупост след глупост, ако не ѝ крещеше и не се опитваше да я прогони от града постоянно, ако беше направил поне нещо малко , с което да покаже, че иска да я върне в живота си, Гедиз щеше да стои настрана ("Не мога да контролирам в кого дс се влюбя, но мога да контролирам какво ще правя с любовта си). Но не, Санджар и родата му (за техните действия той вина няма де) не спряха да я нараняват. Кога им стана по-поносима - когато разбраха че Наре е спасила парите от касата на пристанището. Кога им стана скъпоценна - когато спаси Санджар от куршума на Акън, хвърляйки се пред него.
Санджар направи толкова големи грешки спрямо Наре, че за мен такава връзка вече е невъзможно да просъществува. Да оставим настрана изгонването преди години, изгонването от сватбата по мога да го приема (никой няма да е щастлив ако на сватбата му се появи бившата му с дете). Но когато Наре се опита да се хвърли от скалата, думите му "Глупачка, ще се самоубива" бяха ужасни. Хилядите обвинения в лъжи, опитите му да я прогони, да я контролира, да я командва. Затварянето ѝ в конака, а накрая и заплахите му, че ще използва документа, че психическото ѝ здраве не е стабилно. Въобще отношенията им (дори без  да намесваме страничните фактори ксто дъпруга, фамилия, конкурент) са едно такова минирано поле, че те на едно юясто не могат да съществуват (сегабксто имат пречки им се струва красива мечта. Но съберат ли се  всички тези неща  ще се появяват като поводи за проблеми. За мен в реалния живот , след такива случки да се събереш с такъв човек ще приключи кскто се ксзва или с труп или в лудницата (добре де, леко прекалих. Но идеята е ясна). Санджар може да е добър с цяло село, с цял свят, но за Наре е болка, не ѝ се отразява добре
Виж целия пост
# 576
Juliya дано е така, защото си е друго да има на кого да си изплачеш мъката и да ти покаже другата гледна точка. Елван в това отношение не може да помогне.
Аз очаквам да разбера дали Санджар ще посмее да използва документа на Акън и сега когато няма бебе какво ще прави с Менекше.....Съжалявам, че ще го кажа, но по добре, че няма да роди.....би използвала детето си като инструмент за манипулации и не съм убедена, че би го обичала и се грижила за него като всеотдайна майка.
Виж целия пост
# 577
Несли е отказала ролята във филма.

Новата фотосесия за  Based Istanbul Heart Eyes


Виж целия пост
# 578
Джули, не искам Нушка да ражда, за да видим какви ще ги измислят сценаристите, за да остане в конака след като няма бебе Wink Дали ще измислят нещо интересно или ще ползват някое клише.
Виж целия пост
# 579
Наистина ли е отказала ролята ? Тази роля беше точно за нея . Защото тя си е кралица на драматичния жанр . Но пък може да иска нещо различно .
Виж целия пост
# 580
Джули, не искам Нушка да ражда, за да видим какви ще ги измислят сценаристите, за да остане в конака след като няма бебе Wink Дали ще измислят нещо интересно или ще ползват някое клише.

Ами на мен ми се стори, че СЦ загатнаха в последния епизод, каква ще е новата интрига на Менекше. Освен, ако не съм разчела правилно знаците Smirk
Мисля, че ще има връзка между помятането на Менекше и бременността на жената на Кахраман.
Тя се вижда доста наивна и за Менекше няма да е проблем да разиграе театър и да я убеди да и помага...
Ако се лиши и от няколко гривни ( и без това са и в повече Smirk) и ги инвестира в някой корумпиран лекар си мисля, че успешно може да блъфира известно време. Някоя снимчица от преглед на жената, някой запис от ултразвук, сърдечен ритъм за разкош и готово. Междувременно ще слага подплънки, и така до удобен момент или момент, в който е напечено. Тогава ще инсценира спонтанен аборт, ще се разболее от мъка по загубата и отново ще върже ръцете на мъжа си. Има варианти тя, все изтъркани, но в повечето случаи работещи Smile
Но и аз бих се радвала, ако СЦ ни предложат нещо ново.
Свидетел на помятането стана и Акън, може и той да се включи в схемата, защото отлично знае, че ако Менекше излезе от конака, там влиза Наре Stuck Out Tongue Winking Eye
Като включим и майка и, на която няма как да не сподели и те си стават цяла мафиотска групировка Smirk
Виж целия пост
# 581
Добро утро, дами Kissing Heart

Филе, наистина е отказала. Гледах репортаж на tv100 с Кадир. Питаха го и за филма. Доколкото разбрах, Неслихан е отказала още отначало, но продуцента е използвал името й за ПР. Кадир каза, че ако се наложи, Неслихан ще даде изявление, но смятат, че болката за Неслиджан е още много прясна. Трябва повече време за тази работа.
В общи линии е това.

https://www.tv100.com/kadir-dogulu-aciklama-esim-neslican-tayin- … ildi-video-515405



Broken Heart

Виж целия пост
# 582
Добро утро! Hug

Аз се радвам, че е отказала. Стига й драма и сълзи. Нещо с истинска романтика и трябва на Несли, с много смях. Стига е ревала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 583
Рени, например, римейк на Шпионски свалки Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 584
Рени, например, римейк на Шпионски свалки Stuck Out Tongue Winking Eye

Може, просто ми се иска да гледам нещо наистина леко и романтично, сълзите да са от радост... Не знам защо така избира ролите си, но я гледам все с насълзени очи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия