Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 55 205
  • 735
# 195
Славе тези трите "змийки"
Скрит текст:
Какво си ги сложила така на централно място.. хубавици са, ама ние тях няма да ги обичаме тук в нашата тема, директно в (скрит текст) ги прибирай! Там им е мястото, щом ще го играят от лошите Grinning
Хеле пък двете в дясно, направо "живи ще ги одерем" Joy
Тази в ляво Дениз ще я оправи, сама..
Пислика, и той е тръгнал направо към (скрития текст).. така като го гледам Joy Там ще ги наказваме "лошите", не може да ни се ширят в темата на централно място, въпреки, че точно те ще допренесат сериала ни да стане, баш като "Турски сериал" и да се вдигне рейтинга, защото без интриги и тормоз.. в ТР рейтинг йок Joy

Ели бее Joy знаех си, че ще избухнеш на макс (само ви пускам мухата, и глей какво става)... Joy, ама ти надмина очакванията ми Joy
Като си тръгне моя, и аз ще си инсталирам тази програма за колажи Joy
Виж целия пост
# 196
Тия трите са такива хубавици, а пък такива мършички Grinning

Грозде, ако имах повече време щях да ви подлудя с колажи Joy идеи и простотии бол, ама , ей така, ги мятам между храненето на детето и миенето на мивката Grinning
Виж целия пост
# 197
Ели аз пък пържа патладжан, че моя след малко се прибира, и ще иска да яде..ама тези трите, ми се набиха в полезрението и не можах да ги подмина..
Аз пък не съм по простотиите.. обичам сериозните разговори, ама рядко ми се получава..  Joy защото такива като Теб ме развалят.. и направо с ченгел ми вадят от устата глупостите Joy
Виж целия пост
# 198
Посипвам си главата с пепел. Чак ми стана съвестно, че дойдох и ви развалих литературните четения и аристократичните пориви... Ух, значи!

Кимята ги играе все едни неприятни женици, обаче много ме кефи, че в живота е голяма любителка на кучета, на котки, Инстаграмът ѝ е пълен с такива снимки. Даже от сета някаква душичка я следва, ама надушило е кой ще го черпи с пържола Grinning

Виж целия пост
# 199
Ели Hug нали знаеш, че отново се бъзиках, че такива като теб ме "развалят".. : ))
Аз ставам сериозна, само ако ми падне тухла на главата, иначе точно такива забавни, като теб, са ми най- на сърце.. И Джан ми е на сърце, също! Heart Joy
Виж целия пост
# 200
Тц, аз от базици не разбирам Grinning Сериозно се засегнах -->

---->     
Виж целия пост
# 201
Момичета, радвам ви се от все сърце, добре, че намирате време въпреки децата, готвенето и мъжете да откраденете мигове за себе си в темата, страхотно освежаване вкарвате, от нас, залитащите в философски романтични размисли. Всички пишещи в темата взети заедно поставяме някакво равновесие. Като нашите сладури - устните им говорят едно, очите - друго, действията - трето, затова са така неустоимо привлекателни.
Неорум, и аз много залитам по идеализирането на Йози, в трета серия бая ме беше заблудил, ама и аз като Езги се завърнах в действителността, защото Йози не дава да иначе.  Да видим докъде ще я докарем в 6 серия.
Извън трите двойки, мамите, лелите, сестрите - другите мен ако питате всички да са в скрит текст, ама ще ги траем, какво да се прави. Сладурите си струват усилията, особено нашите.
Виж целия пост
# 202
Е, стига де ,ne може само Йози И Ези...и другите трябват за цвят и равновесие Blush


Тоя пак не разбрал

И малко снимки от сета, явно ще има вечер мехикано. Да няма Джан оплел крака в танго / то  май е аржентински танц, ама нейсе все е там/

Виж целия пост
# 203
Славенче, това сигурно ще е на откриването на новото заведение.


Прочетох, че нещо внуци и снахи някакви ми планирате тукааа ... не знам, не знам. Все си мисля, че трябва да съм вдигнала един положителен палец за избраницата, че да го жертвам това сладко дете Джан. Joy
Виж целия пост
# 204
О , тангото от кога го очаквам .
Не е лесно но Джан се упражнавяше в карантината . Едва ли го е научил перфектно но все пак .
Йози и Езги в страстно танго Heart Eyes

Елиии , добре ги мислиш комиксите .
Това ми напомня на едно време в една друга тема и едни дружки как се забавлявахме така.

То и аз ръса глупости но стана ли сериозна за кадъни ,мадъни не отстъпвам лесно.

Грозде ето сега ще измиля нещо за танца ама не мога с колаж .
Грозде ,джанъм ще танцуваш ли с мен,ако ми откажеш заради мъжо си нема да питам втори път и минавам на следващата Joy
Виж целия пост
# 205
A, предлагам себе си за един танц, не умея танго, ама Джани ще ме научи 😃😃
Виж целия пост
# 206
Аз мога да танцувам салса и бачата, така ще го завъртя... Само да не се сецне в кръста Grinning
Виж целия пост
# 207
Aз съм по народните танци, но заради Джан ще се поразкърша в кръста малко 😃
Виж целия пост
# 208
Ако станем повече.. едно хоро ще заформим с него, няма да си скубим косите тука я....
Магийке кога тръгва твоя на път, че и той си дойде и забрави да си ходи Joy
Виж целия пост
# 209
Аз тангото го докарвам на стъпка, но ще оставя Джан на вас, на мен ми стига Серкай , при него поне ще е спокойно. Саме Дениз ханъм ще мята влажни погледи, но проблема си е неин, като се държи като ощипана Мара на мегдана

Профи, бях забравила за новото заведение. Ало още една седмица няма епизод и ще забравя какво съм гледала въобще.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия