Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 55 205
  • 735
# 210
Аз мога да ударя един Гюбек с Джано Joy
Виж целия пост
# 211
Грозде, чак Ноември ще си заминава на кораба и то не се знае май. 🤷‍♀️ върна се със скъсани менискуси.
Не се включвам често вече, ама като стана въпрос за танц с Джан.. е няма как 😃😃 пък и знаете ме, че нямам дар слово за анализи на епизоди, аз съм само по глупостите 😃
Виж целия пост
# 212
Не се скъпи! Тази тема има нужда от глупости. Иначе какво ще ни е грешното. Wink
Виж целия пост
# 213
DJ Джано-Джи и DJ ДжейДжей-Пи ви канят на една виртуална дискотека...

Къде са ви ръцетееее???



Виж целия пост
# 214
Знам те Магийке Joy да оздравява бързо и да заминава.. трябва да се работи.. децата искат да ядат Joy
Да заформим старата тройка..
Дойдоха си и ни развалиха моабета, моя да е жив и здрав, края на месеца тръгва, не го питам за точен ден, че ще каже, че го гоня : ))
Ели побесня... Joy
Виж целия пост
# 215
Елиии, за грешния диджей веднага долитам и ръцете дигам и всичко квот поиска Joy мале ужас начи не сме добре ама нейсе.  Може да му занесем булгаристанска ракия за отскок .
Добре че моя е добричък и е свикнал.

Грозде ,заласнах се с тоя гюбек Joy
ша щракате с пръсти и тези от лъскавите на талията ша сложиш да е ефектно, като се въртиш .
Виж целия пост
# 216
Ей такива кючеци и гюбеци най- не обичам Joy но, заради Джан ще щракам с пръсти и ще кълча ханша до зори..
Важното е да съм във вихъра на танца с него.. ще го разсипем тоя човек.. само да дойде в Булгаристан, ще има забава до безкрай.. Joy още какви неща можем да измислим с нашите остри мозъци за да го забавляваме.. няма да иска да се върне в Туркиш при СМИ-то никога!
Виж целия пост
# 217
Ами те в Туркиш ГО ИГРАЯТ едни невинни момички, сакън да не си помисли някой, че си мислят за джи-джи-биджи Grinning Ние тука сме си развратни, мокри и незадоволени (откъм Джан) кокошки Grinning На такъв мъж такива жени му трябват, а не да гледат в земята като им говори Grinning
Виж целия пост
# 218
Добро утроо! WinkHeart





Вчера сте се вихрили...Wink.Благодаря за всичко! Flowers Hibiscus

Не са пуснали новите снимки и озета,очакваме ги днес.











и Джан отново е първи по обсъждане за изминалата седмица...


Желая ви приятен ден! Flowers RoseFlowers Four Leaf CloverFlowers Tulip
Виж целия пост
# 219
HI!

И малко снимки от 6 еп

Виж целия пост
# 220
Преводът е от "Джан Яман България"

"Епизод 6:
Връщайки се от Гьоджек,
любовната игра на Йозгюр и Езги, вече приключи. И двамата са разстроени, че ще се отпуснат и ще продължат живота си. Езги има договорка със Сердар за вечеря, но тя е много объркана. Сега чувства, че не го иска толкова, колкото преди, и се разкъсва между своите чувства и логиката. Затова тя се опитва да намери извинения и да отложи вечерята . Йозгюр вече не е същия със Сердар. Той започна да се чувства неудобно от съществуването му. Езги забелязва тези промени в Йозгюр и започва да се пита дали е влюбена в него."
Виж целия пост
# 221
Добър да е денят ни, грешни дами!  

    Злати, благодаря ти за свежото събуждане и винаги актуалните новини!
    На всички дами за свежата атмосфера в темата!

    На Преображение, слънцето  обръща гръб на лятото!

    А Фокс тв обръща гръб на най-голямата си аудитория - феновете на най-хитовото си предаване в момента - Мистър Грешен!    
   Странно и необяснимо поведение?!    
   И това с премахването и повторно качване на първия фраг, без никакви промени?!  
   И аз имам канал в Ютуб и без да съм професионалист знам, че не можеш така случайно да изтриеш клип!
    Незнам, какво правят, незнам защо, но това не ми харесва!

    Докато пиша, най-после са пуснали нещо за утрешния епизод!

    СлавеMadeleine  Благодаря!
Виж целия пост
# 222
Здравейте !
Попаднах на гифки от птичката от дизи мания та копнах няколко Blush

фографааа  Джан Дивит



Ааах , грешния мачо Sunglasses
Виж целия пост
# 223
https://vk.com/dizimaniano?fixed=1&z=video-60100797_45625155 … pl_wall_-60100797
Видеото е от мамашите. Фенка на име Айсел е посетила Джан на снимачната площадка.
И тук https://www.instagram.com/p/CDir-hRA4wU/?igshid=z5t75gzr9ish
И още малко фенски вълнения...



източник https://www.instagram.com/p/CDcPbLjptqA/



Ооле...
Виж целия пост
# 224
Трите хиени добре са се барнали за латино партито. Езги ще се види в чудо.  Дано на Дениз й дойде акъла, че ще изпусне Озан. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия