Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 55 206
  • 735
# 255
И аз поглеждам...

Профи,благодаря за линка с озвучката. Hug

-Завтра же выйдешь на работу?
-Ну да...
-Я вот что хотел предложить.....может вместе поедем?
-Ну давай)



в асансьора....Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Миналия епизод имаше една от контакта без регистрация, беше по-добре. Тази много насича. Аз не успях да намеря друга, ако някой открие - да мята тука.
Виж целия пост
# 257
Озвучката много прекъсва, чак е изнервящо, но дано се оправи.
Без превод хич не ми се гледа...

            

          

          

          

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Сцената в асансьора с руски субс

https://vk.com/feed?z=video-132999259_456246323%2F48ab4d9eba8791 … -132999259_671072
Виж целия пост
# 258
Аз я спрях озвучката, карам от сайта на Фокс. Добре, че имам голямо въображение и си представям  какво си говорят Grinning Хванах асансьора и в кухнята, то не са погледи, то не е чудо... Не са ми нужни думи хич Blush
Озанчо веднага надуши, че Йози се е влюбил, ама нашия се прави да ударен. Нека!
Оставям ви. Ще чета, пишете веднага като мине сватбата за какво иде реч Wink
Виж целия пост
# 259
откъса в асансьора със субт.

мо 6 - огонь в лифте (рус.суб)
https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456246323%2F48ab4d9eb … l_wall_-132999259


Виж целия пост
# 260
И аз така!
Ама как се ревнуват тези сладури?!
И Ози ревнува, ама и Езги не пада по-долу! Само заради Ешим прие поканата на Сердар!
Виж целия пост
# 261


Шефа на Денизка не схванах каква му е играта, но много дърт ви се вижда.
Явно не са наверили актьор според описанието около 45 годишен и са наели този.
Засега ми мяза на някакъв лигав мазник, дано по-нататък се промени това.
Хич не си го представям тайно влюбен в младо и красиво момиче като Дениз.
Виж целия пост
# 262
И преди съм писала, че като му гледам мазната физиономия може да е влюбен във всяка мацка в сериала Grinning Много неприятен 45-годишен младеж Grinning
Виж целия пост
# 263
Изпуснах всичко заради сестра ми. Обичам я, но я мразя когато ми се обажда да си убива скуката с продължителни разговори по телефона. Отделно мразя изобщо да говоря по телефон.
Ще наваксвам пропуснатото утре.
Виж целия пост
# 264
А мама и леля веднага атакуват! Вече предлагат следващата мома! Ама Ози не иска!Каза, че няма да се раздели с Езги и не иска друга!
Ако продължат така да го атакуват, може да предизвикат сватбата!
Виж целия пост
# 265
-Когда мы скажем нашим, что расстались?
-Я думаю с этим не надо тянуть....

Виж целия пост
# 266
А Езги вече е мнооого впечатлена от Ози! Пита го - Как може толкова дълбок мъж, като него да се държи така повърхностно?!
Виж целия пост
# 267
-Эзги, я немного задерживаюсь на работе, есть несколько пациентов...
-Хорошо, я буду готовиться и ждать тебя....
-Целую...
-Увидимся....

Виж целия пост
# 268
Адиии, пак се събраха  трите дружки! И трите нещастни!
Виж целия пост
# 269
Още едно клипче на руски от горещ момент.

https://vk.com/videos-158910545?z=video-158910545_456242851%2F0f26fdd10434db9a3a
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия