Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 55 205
  • 735
# 240
Злати, идея нямам Simple Smile Това са постнали фенове, че е днес, приемам на доверие Grinning
Виж целия пост
# 241
ето хаштага...#aşıkmıyız -#ние влюбени ли сме



линкове за онлайн гледане...

https://www.fox.com.tr/canli-yayin
https://www.canlitv.video/fox-tv-izle...
https://canlitvizle.com/fox-tv-turkiy...
https://www.canlitv.me/fox-tv-kesinti...

По-късно ще се пусне с руска озвучка....

от Джан...изпраща...

''Много целувки,ще се видим довечера.'' Simple Smile



================================

от ИГ на Йозге...


Йозге поддържа хаштага за тази вечер...
Виж целия пост
# 242
Най-накрая дойде заветния петък! Нямам търпение за новия епизод, а тия от Фокс хич да не си мислят, че ще ни заблудят с тези сватбарски снимки. Ние си знаем, че е сън, само не сме сигурни кой е сънуващият.
Пожелавам на всички ни безпроблемен нет и добро озвучаване!
Виж целия пост
# 243
от Демет





от сторито на Джан

birazdan-скоро
Виж целия пост
# 244
Разсеях се за 30 сек и озетът почнал.
И след още 30 сек почнаха и дългите реклами. Време е за зеления фасул. Joy
Виж целия пост
# 245
Момичета, руска озвучка дали ще има? Моля, ако някой намери да пусне линк. Приятно гледане на всички Kissing Heart
Виж целия пост
# 246
С малко закъснение и аз кацнах направо на първия ред. Приятно гледане на всички и безпроблемен нет.

======================================================
А Джан вече е с 6.9 милиона последователи в Инстаграм. Скоро ще закръгли на 7 милиона.

Виж целия пост
# 247
Добра вечер на всички дами, очакващи "Грешния"!!!

   Успях! Бързам да се присъединя! 

   Да видим, кой кого ще изненада тази вечер?!

  Според мен, така  зададения въпрос - Ще се оженят ли Езги и Ози? , предполага отговор - Не!
  Пък и що за изненада ще е, като и във фрагманите, и в снимките и в подсказката ни набиват само  сватбата?!

  Ама пък, знам ли?
Виж целия пост
# 248
Пуснаха минутките, но сигурно пак ще трябва да изсърбаме и порция реклами.
Виж целия пост
# 249
Нека! Нека да има реклами!
  Има ли реклами, ще има и сериал с грешния!

  Намерихме ли озвучка?
Виж целия пост
# 250
Хайде, тук пуснаха екрана за озвучката - https://turkru.tv/mister-oshibka-6-seriya2.html
Виж целия пост
# 251
Мерсииии!
Виж целия пост
# 252
Привет, момичета!

Приготвила съм се и аз да бъда на кино.
Тъкмо щях да питам последната излъчена серия имаше ли овучка, че я пропуснах и отговора сам дойде.
Профи,  благодаря ти!

Пожелавам приятно гледане и безпроблемен нет!
Нямам търпение...

               
Виж целия пост
# 253
Мерси за озвучката Simple Smile И аз се влючвам по никое време и съм за малко, ама сърце не трае Heartbeat
Виж целия пост
# 254
Само при мен ли озвучката не върви добре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия